Treść opublikowana przez Automat23
-
Pobór prądu na postoju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Logi w załączniku. + ciekawa wartość parametru pojemności baterii 30Ah - czyżby akumulator obecny nie był zakodowany i stąd takie problemy? Mój obecny akumulator ma parametry: varta 12V 95Ah - dlaczego tam jest 30Ah?
-
Pobór prądu na postoju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Wszystkie drzwi zamknąłem mechanicznie aby zasymulować dla czujników że są zamknięte. Następnie zamknąłem całe auto. Po 40 minutach prąd spada do wartości 2A i się utrzymuje. Po wyjęciu bezpiecznika B3 i B4 prąd spada do wartości około 0,2A a wiec już w granicach normy. Dodam też , że do czasu tych 40 minut gdy prąd się ustabilizuje na poziomie 2A coś regulanie cyka co jakiś okres czasu (np. 30s) - dźwięk wychodzi jakby z okolic skrzynki bezpieczników w bagażniku. W momencie tego cykniecia prąd skacze do wartości aż 4A, po czym spada do 2A i znowu za 30s gdy cyknie coś wzrasta do 4A i tak w koło. W momencie gdy mamy te 2A po 30 minutach i wyjmę te bepieczniki B3 i B4 prąd spada do wartości 0,2A aczkolwiek cykniecie nadal jest z tym że wtedy prąd wzrasta najwyżej do poziomu 0,7A i spada do 0,2A i tak w koło.
-
Pobór prądu na postoju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Aktualizacja: (bezpieczniki po stronie pasażera) Bezpiecznik B3 (MMI/Radio) pobiera aż 0,56A - można coś z tym zrobić? Bepiecznik B4 (niewiem konkretnie za co odpowiedzialny) pobiera aż 0,50A Bezpiecznik B5 pobiera 0,14 A Bezpiecznik B10 pobiera 0,12A Czy ktoś może doradzić co zrobić z tymi urządzeniami? Są' najbardziej prądożerne... Jak znaleźć problem...
-
Pobór prądu na postoju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Coś cyka co jakiś czas (około 30s) - dźwięk wydostaje się jakby z skrzynki bezpieczników w bagażniku. Pobór wtedy prądu wynosi aż 4A. Co to może być, gdzie szukać przyczyny? Wyłączając pokolei bezpieczniki nic się nie dzieje, cykanie stale jest takie samo - dopiero wyłączając bezpiecznik od całego zespołu sterującego cykania już nie ma... Okazuję się w takim razie że nie jest to żarówka schowka...
-
Pobór prądu na postoju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Nie mam takiego transformatora.
-
Pobór prądu na postoju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Nic nie jest wpięte do gniazda 12V. Żarówka w schowku to zwykła żarówka. Dash cam jest ale kabel jest wypięty od niej.
-
Pobór prądu na postoju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Zauważyłem dziwną sytuację. Mierzyłem pobór prądu na postoju aż do momentu gdy ustabilizował się na poziomie 0,2A czyli wciąż za dużo. Przypadkowo otworzyłem schowek, prąd spadł do 0. Powtórzyłem ten proces i prąd znów spadł do 0. Dzieje się tak gdy otworze schowek wtedy prąd spada do 0. Co może być nie tak?
-
Pobór prądu na postoju w Audi A4 B8 2.0 TDI
-
Pobór prądu na postoju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam wszystkich, Moim problemem był stale rozładowany akumulator. Dzisiaj wziąłem się do pracy aby znaleźć winowajcę takiego stanu rzeczy. Sprawdzając bezpiecznik po bezpieczniku zauważyłem że głównym winowajcą poboru prądu na postoju jest bezpiecznik znajdujący się w bagażniku - konkretnie czerwony panel D bezpiecznik 2. Jest to bezpiecznik nazwany "Wylot przedniej konsoli środkowej". Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie dalej szukać rozwiązania problemu? Samochód to audi a4 b8 2.0 TDI 2010 r. Pozdrawiam
-
Dźwięk spod maski samochodu
Witam wszystkich, Posiadam pewien problem. Spod maski samochodu nieustannie wydobywa się dźwięk jakby coś stale pracowało - domyślam się , że powoduje to wyładowywanie się akumulatora. Dźwięk powtarza się co x sekund nawet podczas kiedy samochód jest zamknięty z kluczyka. Czy wie ktoś co to może być, skąd się ten stały dźwięk bierze? Pozdrawiam Dźwięk ten słychać na filmie od 10 sekundy. video.mp4
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prosiłbym o rozkodowanie: WAUZZZ8K6BA065338
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prosiłbym o rozkodowanie: WAUZZZ8K59A116760
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prosiłbym o rozkodowanie : WAUZZZ8K29A043587
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
@Gregory87 Prosiłbym o rozkodowanie: WAUZZZ8K5BA178939
-
Stukanie podczas ruszania
Witam. Panowie mam pewien problem. Podczas ruszania bądź cofania (jedynie na biegu pierwszym bądź wstecznym - to logiczne bo jedynie przy małych prędkościach) słychać z przodu samochodu dobiegające takie jakby stukotanie 3 krotne. Kiedy zwiększę prędkość stukot zanika, dzieje się tak jedynie podczas ruszania i cofania - czyli przy prędkościach max do 20km/h. Orientuje się ktoś panowie co może to być?
-
Spalona żarówka kierunkowskazu lewego
W każdym bądź razie jest problem ponieważ wkładam te oprawkę do lampy i nie mogę jej przekręcić, czyżby nie pasowała?
-
Spalona żarówka kierunkowskazu lewego
Piszemy o przednim lewym kierunkowskazu.
-
Spalona żarówka kierunkowskazu lewego
OPRAWKA GNIAZDO ŻARÓWKI KIERUNKOWSKAZU AUDI A4 B6 KRAKÓW - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z KRAKÓW - OPRAWKA GNIAZDO ŻARÓWKI KIERUNKOWSKAZU AUDI A4 B6, na Allegro.pl, za 29,99 zł w... Będzie dobra?
-
Spalona żarówka kierunkowskazu lewego
Podoginałem, spryskalem kontakt spreyem i niestety problem nadal występuje - co mam dalej z tym zrobić?
-
Spalona żarówka kierunkowskazu lewego
"Wtyczka do lampy" - mówisz o wtyczce znajdującej się przy lampie czy o drugim końcu wiązki w celu dogięcia konektorków?
-
Spalona żarówka kierunkowskazu lewego
Spryskanie jej kontakt spreyem bez odłączania akumulatora jest bezpieczne?
-
Spalona żarówka kierunkowskazu lewego
Witam wszystkich. Od pewnego czasu nieustannie widnieje mi błąd spalonej żarówki - założę nową i za parę dni jest "niby spalona" ponieważ wyciągając ją i sprawdzając nie jest. Podczas jazdy brak błędu żarówki spalonej np. x kilometrów (żarówka kierunkowskazu świeci normalnie) po czym nagle że już spalona i tak nieustannie w koło się dzieję. Domyślam się że gdzieś nie ma styku - co polecacie sprawdzić/wymienić? Kontakt spreyem psikałem już blaszki wewnątrz lampy oraz od oprawki i nadal bez zmian.
-
Osłona wnęki koła - jak przymocować?
Czyli uważasz że rozwiązaniem problemu będzie jedynie kupno nowej włókniny?
-
Osłona wnęki koła - jak przymocować?
Jest to właśnie tylne koło prawe
-
Osłona wnęki koła - jak przymocować?
Witam Panowie. Ktoś ma jakiś sposób jak przymocować te osłonę (włókninę) do blachy? Niestety narazie, jak widać na zdjęciach, strasznie to zaczęło odstawać. Miejsca na śruby nie widzę żadnych. Ma ktoś jakiś pomysł jak to "przykleić" do blachy?