Witam.
Nie wiem czy temat w odpowiednim dziale zamieściłem aczkolwiek nie znalazłem żadnego innego odpowiedniego.
Czy orientuje się ktoś co może wyciekać z dołu tak jakby błotnika od strony kierowcy? Stale zostaje tam jakaś plama. Wszystkie widoczne płyny po otwarciu maski mają stan odpowiedni.
(Plame mniej więcej oznaczyłem markerem - zwykle właśnie występuje ona w tamtym miejscu ) .
Witam.
Panowie czy w audi a4 b6 1.8T jest możliwość demontażu plastikowej osłony hamulca ręcznego bez demontażu całego tunelu ? (tej zaznaczonej na rysunku)
Strasznie mi "trzaska" plastik, próbowałem już silikonem w spreyu ale nie pomógł , chciałbym to wyjąć aby móc nakleić filc na wewnętrznej części tunelu do której bez wyjęcia osłony hamulca nie mam jak się dostać.
Zdaje sobie z tego sprawę że musi być coś nie halo ale wycieka ciurkiem tym "zaworkiem" pod zbiorniczkiem. Zamówiłem nowy zbiornik - innego rozwiązania chyba nie widzę. Ten musi mieć jakiś już zepsuty ten "zawór" .
Witam wszystkich.
Czy to normalne , iż przy dolewaniu płynu chłodniczego do zbiorniczka na zimnym silniku płyn momentalnie wycieka "ciurkiem" dolnym króccem zbiorniczka wyrównawczego chłodnicy? (prawdopodobnie z tego zaworu upustowego pod zbiorniczkiem).
Pozdrawiam.