-
-
mbc a N75
mam pytanko mam problem z n75 ( u mnie pierburg) autko po programie jeździło to tak ponad 5 lat padl zawor wymieniłem na nowy i psuje się po 5-20 km wykluczam wadę fabryczna zawroka bo przerobiłem już 4 sztuki masz jakiś pomysł co mogę zrobić/sprawdzić ? męczę się z tym ponad miesiąc
-
Brak doładowania w A4 B6 1.8T
Tak testowałem, i nowy z pudełka i po przejechaniu tych 5 km kiedy już doładowanie zanika nowy działa tak 1 metalowy boost 2 plastikowy boczny wg 3 plastikowy poziomy tip bez napięcia przepływ 1-2 3 zamknięty po podaniu napięcia przepływ 2-3 1 zamknięty jak już przestaje turbo pompować to wyglada to następująco bez napięcia przepływ 1-2 z napięciem Wszystkie króćce maja przepływ
-
Brak doładowania w A4 B6 1.8T
Siema Męczę się już ponad miesiąc z brakiem dolsdowania w 1.8t Padł zawor n75 u mnie pierburg jak na zdjęciu Wymienilem na nowy i doładowanie wróciło po 5 km znowu się popsuł Sprawdzałem w sumie 3 zawory na każdym dzieje się to samo. Nowy wyjęty z pudełka testowany strzykawka działa poprawnie po podaniu napiecia zamyka krociec boost i otwiera krociec który idzie do tipa Po przejechaniu 5 km krociec boost się już nie zamyka i wg cały czas otwarty jest na 100% Ktoś ma może jakiś pomysł czemu te zawory Się psują? Taki teraz robią szajs? Czy coś w aucie je uszkadza ? Na poprzednim jeździłem 5 lat i już auto z takim zaworem kupiłem.
-
Kontrolka ręcznego podczas jazdy
Kojarzy ktoś gdzie idą dalej przewody od czujnika recznego czy gdzieś je można sprawdzić szybko bez rozkręcania ?
-
Kontrolka ręcznego podczas jazdy
W normie, jak jest mało płynu to by się świecił napis brake na fisie
-
Kontrolka ręcznego podczas jazdy
Witam, potrzebuje waszej pomocy. Jechałem dziś autem nagle zapaliła się kontrolka ręcznego „brake” plus wyskoczył napis „ handbrake is applied” na fisie i kilka razy odezwał się buzer, ręczny nie był zaciągnięty nie czuć żeby hamował wypinalem kostkę z czujnika mostkowalem wtyczkę i nic. Jakieś pomysły co sprawdzać dalej ? Vcds nic nie pokazał. A4b6 2002 rok USA 170 km
-
obudowa komputera
Panowie a jak to jest z obudowa od Anglika ??
-
obudowa komputera
Daj jakiś kontakt do siebie
-
obudowa komputera
Witam jeżeli wybrałem zły dział z góry przepraszam i proszę o przeniesienie.Mam do was pytanie czy ktoś orientuje się jak jest z obudową kompa w audi a4b6 czy jest taka sama w europie jak i w usa?Bo niestety moja jest już potrzaskana i przepuszcza wodę.I czy lepiej kupić jakiś nowy zamiennik czy używkę ori ?Pozdrawiam.
sureas
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta