Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mbc a N75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

montuje sie zamiast n75, gdzies widzialem schemat wpiecia w instalacje podcisnieniowa z podlaczonym n75. pytanie tylko po co mbc ?

Opublikowano
  • Autor

bo padl mi N75 a czesc tylko w aso za miliony i pytam czy to jest taki zamiennik N75 taki uniwersalny bo nigdzie nie moge znalesc uzywki do 1.8t i montuje sie go w miejsce N75??

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

no u mnie z 300zl w bdg ehh taka mała rzecz a cieszy ;p czyli jakbym chciał mbc to w miejsce N75 ladowac??

Opublikowano
...czyli jakbym chciał mbc to w miejsce N75 ladowac??

a gdzie indziech chcesz go wrzucic ?

Opublikowano
  • Autor

chce sie upewnic zeby czegos nie zwalic ,dzieki ;p

Opublikowano

ale ustaw go w/g przepływki a nie zegara

bo jak ustawisz go w/g zegara to bedziesz miał przeładowania jak temp zacznie spadac

Opublikowano

Devast a na ile można ustawić mbc w AEB? Czy n75 z tdi będzie działał?

Opublikowano

Pytasz o cisnienie czy o wartosci z przeplywki ?

Niestety nie msm wiedzy na temat MBC w tdi

Opublikowano

devastation chodzi mi o AEB tzn jakie ciśnienie można ustawic na mbc lub wartość przepływki na k03,bo u mnie też coś świruje n75 i podmieniłem na ten z TDI,ale dalej coś jest nie tak.

Opublikowano

Max 130g/s

Opublikowano
  • Autor

a mozna podmienic na ten z tdi?? i nie bedzie szarpal?? na kompie mi wywalilo blad tego zaworku, kable sprawdzilem ok sa, chcialem wyczyscic i sie okazalo ze w moim N75 nie ma tloczka i sprezzynki ktos albo chcial przelot zrobc albo kijowo go poskladal wiec szukam i szukam i tylko do tdi maja a do benzyny tylko serwis. od tdi ma mniejsze wezsze krucce to bedzie dzialalo??

Opublikowano

Dev. to ja mam teraz 160g/s przy 6600obr/min

martiborki

będzie działał bo sam nawet teraz na takim jeżdze,tylko krućce trzeba pozmieniać i będzie działać.

Opublikowano
  • Autor

pozmieniac krućce tzn?? wezyki inne mniejsze to napewno a i ktorym kroccem w dolot a ktorym w wg

Opublikowano
Dev. to ja mam teraz 160g/s przy 6600obr/min

Czyli masz auto po programie, tak ?

Opublikowano

tak,jest po programie a ciśnienie skacze jak głupie a jak złapie pare peaków 1,2bara-a,to łapie tryb awaryjny i podejrzewam że mogą być już magnesy w n-ce na wykończeniu i dlatego chciałem założyc mbc

  • 11 lat później...
Opublikowano
W dniu 12.04.2013 o 19:10, Dev napisał(a):

Czyli masz auto po programie, tak ?

mam pytanko mam problem z n75 ( u mnie pierburg)

autko po programie

jeździło to tak ponad 5 lat

padl zawor wymieniłem na nowy i psuje się po 5-20 km wykluczam wadę fabryczna zawroka bo przerobiłem już 4 sztuki 

 

masz jakiś pomysł co mogę zrobić/sprawdzić ?

męczę się z tym ponad miesiąc 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.