-
Czara123 obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Parametry wtrysków , Ciężko wchodzące biegi i 6 innych
-
Parametry wtrysków
? Siemka, mógłby ktoś mi odczytać czy wtryski dobrze działają? Bo od wczoraj mam problem z telepaniem silnika , cięższa pracę kierownicy i trochę gorzej wkręca się na obroty czuć opór, szczególnie na zimnym. Po przejechaniu niewiadomo w którym momencie wszystko wraca do normy. Dzięki bardzo bo nie wiem co zrobić TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
-
Ciężko wchodzące biegi
Siemka. Miałem dziś problem z rana ale do sedna. Odpaliłem dziś samochód z rana chciałem wrzucić na Luz i z oporem wrzucilem z jedynki na Luz problem był też przy 2 4 i 6 inne biegi wchodziły normalnie. Po przejechaniu kilku km wszystko wróciło do normy. Dodam że samochód stał ponad dzień nie odpalany i były mrozy. Pierwsza taka sytuacja a mrozy były już wcześniej. Dzięki z góry Audi A4 B7
-
Olej w odmie
Siemka. Mam pytanie. Znajomy mi odkręcil węże od turbo chciał zobaczyć w jakim jest stanie jakieś plamki oleju są i w odmie też jest. Czy jest to wina odmy i czy trzeba wymieniać całą odmę z pokrywą? Znalazłem takie coś i czy by wystarczyło to zmienić. Dzięki z góry za pomoc. Pacjent Audi A4 B7 2.0 tdi BPW. POKRYWA ZAWORÓW ODMA VAG 2.0 TDI BPW BSS BWW 8132976257 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 20,49 zł - POKRYWA ZAWORÓW ODMA VAG 2.0 TDI BPW BSS BWW...
-
Korek wlewu oleju
Siemka. Ma ktoś podesłać link do korka wlewu oleju do mojej b7 2.0 tdi BPW. Korek tylko ori nie zamiennik żaden. Bo w moim wypluwa olej i wokół korka olej jest. Dzięki z góry
-
Skąd te krople oleju?
Siemka. Skąd tu pojawiły się krople oleju ? Kilka dni temu ich nie było Jescze? Słyszałem że to może być zapchana przepustnica. Pacjent Audi a4 b7 2.0 tdi BPW. Dzięki z góry
-
Prawidłowa praca
Siemka. Wczoraj miałem zmieniany olej i robiłem plukankę czy silnik pracuje prawidłowo? Jaki kolor oleju powinien być ? A4 b7 2.0 tdi BPW z Dpfem. Dzięki z góry za odpowiedź :)) I pytanie z innej beczki bo pytałem wiele osób i nikt nie odpowiedział mi. Otóż kupiłem auto od znajomego wujka. Mam faktury na wszystko z niczym mnie nie oklamał. W ubiegłym roku robił glowice plus wymieniał panewki wałek rozrządu i wszystkie pierdoły. Zastanawia mnie bo zmienił też pompe oleju na nowa i imbusik. Czy mogę jeździć spokojnie bez zmartwień że zaraz mi pompa stanie? Naprawa byla robiona ponad 10 tys km temu. Zalewamy był cały czas castorlem long life 5w30 i zmieniłem właśnie teraz na Ravenol VMP 5w30 i przy okazji pierwszej mojej wymiany zrobiłem plukankę. Olej był wymieniany Nawet co 8 tys km był użytkowany przez 10 lat przez starszego gościa. Co się Moze stać po takiej naprawie. Dzięki i myślę że mi odpowiecie dla świętego spokoju dla mnie. 20200702_195720.mp4
-
Klimatyzacja
Siemka. Czy z tego miejsca powinna lecieć woda ? Przy włączonej klimie po zgaszeniu leci tędy woda i syczy przez jakieś 10 sekund. Jeden mechanik powiedział że jakaś uszczelka jest do wymiany. Średnio się znam i może ktoś mi odpowie. Dzięki z góry :))
-
Płukanie silnika
Myślę że robię dobra zmianę oleju z Castrola na Ravenol VMP.
-
Płukanie silnika
Różnie ludzie mówią że potem cieknie z każdej dziury. Chce to zrobić bo zmieniam olej na innej firmy i pozbyć się całkiem tamtego starego. LM też chyba spoko będzie ?
-
Płukanie silnika
Siemka. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat płukanek do silnika? Chciałem przy najbliższej okazji zmiany oleju zrobić płukankę kupiłem liqui moly. Silnik 2.0 tdi BPW 140km Z Dpfem. Z góry dzięki za odpowiedzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czara123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta