Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q3Quattro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Q3Quattro

  1. Trai robiłem w MIB i nie pytał mnie o wybór, miałem Patch oprogramowania które chciałem wgrać. Załączam jaki soft pokazuje mi aktualnie MMI
  2. Był taki : MHI2Q_US_AUG22_P4246_MU1320, ale zdążyłem już wgrać train EU.
  3. Aktualnie próbuję wgrać MHI2Q_ER_AUG22_P5092_MU1329
  4. @Muskel1 Niestety nie zadziałało. Bez MIB i jak pisałeś uruchomiłem User Define Mode otrzymałem poniższy komunikat. MMI normalnie teraz działa, ale dalej nie mogę wgrać softu EU i tym samy map. Skończyły mi się już pomysły. Może ktoś miał podobny przypadek i wie jak wyjść z tego impasu?
  5. Problem w tym, że mam możliwość i zaznaczam user define w zielonym menu, tylko jakby red menu tego nie widziało. Czy w takim przypadku to możliwe że nie mam aktywowanego SWDL ? Możesz podać gdzie konkretnie znajdę aktywację SWDL ?
  6. Konwertuję moje MMI z USA (MU1320-MHI2Q_US_AUG22_P4246) na UE i utknąłem na etapie wgrania softu EU. Mianowicie kiedy w MIB zaznaczam opcje "User define mode" oraz "Ignore region" i przechodzę do czerwonego Menu aby wgrać już soft EU, to w opcjach Update mam tylko dostępny wybór "Standard", w żaden sposób nie mogę wymusić aby to był "User define" - opcja ta jest zawsze szara i brak możliwości jej wyboru. Może ktoś wie jak to zmienić albo co robiłem źle? Opis co zrobiłem: - Instalacja MIB 3.5.1 (w folderze patch miałem katalog MHI2Q_ER_AUG22_P5092_MU1329_PATCH - czy to był błąd ? ). Trzeba powiedzieć, że przy tej wersji MIB instaluje się on automatycznie zaraz po włożeniu kart SD. Nie jestem pewien czy MIB automatycznie wgrał PATCH, który na ten moment był niewłaściwy bo w MMI był jeszcze soft USA - Backup : MU1320-MHI2Q_US_AUG22_P4246-YJL-26001.06.186969021F - Instalacja Train EU (no i po tym powinna być instalacja FW EU)
  7. Jasne! Powieliłem ponieważ dołączyłeś plik w odpowiedzi do innego postu i nie zauważyłem, przepraszam. Dziękuję za rozkodowanie !
  8. Poproszę o rozkodowanie WA1CNAFY7J2204277
  9. Zaciekawiła mnie ta informacja o samochodach z USA - jest rzeczywiście taka możliwość? Jestem akurat posiadaczem A4 z USA 2017r. i chociaż jestem przypisany jako użytkownik główny do samochodu to aplikacja nie może dokonać połączenia z samochodem - zawsze otrzymuję błąd (podany jest Nr błędu, jak to ma pomóc to mogę sprawdzić dokładnie jaki). Dysponuję VCP / VCDS i jeżeli jest potrzeba dokonania jakichś zmian za pomocą tych interfejsów, to nie byłoby z tym problemu.
  10. Tak, temat ogarnięty. Zgodnie z wskazaniem kolegi Dev wszystko było w adaptacjach VCP. Trzeba jedynie wybrać odpowiedni wariant.
  11. Poproszę o rozkodowanie WA1CNAFYXJ2151686
  12. Poproszę o rozkodowanie WA1CNAFY8K2092137
  13. WA1CNAFY5J2108163 i z góry dziękuję.
  14. Dzięki za odpowiedź. A jeżeli fizycznie wymienię moduł GSM na wersję EU to również nie da się zlokalizować takiego samochodu? (miałbym przynajmniej 4G ) Moduł GPS jest przecież jednakowy.
  15. Właśnie zakupiłem A4 B9 z USA i pobawiłem się MMI adaptując do wersji EU ale nie mogłem przejść logowania w samochodzie aby przypisać użytkownika głównego. Pojechałem więc do serwisu i niemiły pan bez problemu przypisał mnie jako użytkownika głównego w MyAudi. Chociaż jestem w aplikacji użytkownikiem głównym to dalej nie mogę przejść logowania w samochodzie. Aplikacja nie może się połączyć z samochodem w celu niektórych funkcji np. w celu lokalizacji. W aplikacji bez problemu łączę się z samochodem przez WiFi. Udostępniam też Internet dla MMI z telefonu i bez problemu mam dostęp do radia internetowego. Mam też dostęp do usług Audi connect, oczywiście tych których licencja jeszcze nie wygasła. Może jakieś porady oprócz tych które są w tym wątku co mogę (albo czego mi brak) zrobić aby zalogować się w MMI jako użytkownik główny? Jeszcze pytanie co muszę zrobić aby odpalić usługi Online w samochodzie z USA ? Moje MMI ma gniazdo na kartę SIM, tylko nie bardzo chciało czytać SIM Orange. Wiem o różnicy częstotliwość GSM pomiędzy USA a EU i że sieć GSM nie będzie działać na częstotliwościach 4G/3G, ale częstotliwość 2G jest ta sama w USA i EU, więc 2G powinno działać. Tak też miałem w moim poprzednim Q3 z USA - 2G "śmigało" bez problemu. W EU działa mi : radio z logo stacjami, radia internetowe, mam najnowsze mapy EU, aktualizowałem radary, POI, Gracenote, języki to standardowo, co tylko mogłem to zrobiłem. Najbardziej zależy mi na lokalizacji samochodu w aplikacji MyAudi - mile widziane porady dla majsterkowicza
  16. Właśnie nabyłem A4 2018 z USA i próbuję przekodować tylne lampy LED. Niestety mój VCP odpowiada, że nie może połączyć się z sterownikiem przy próbie uruchomienia procedury CAN. Próbuję wobec tego VCDS i tu napotkałem problem bo nie mogę znaleźć prawidłowych kodowań. Znalezione informacje na forum z A6 C7 nie sprawdziły się , sam kod 16017 do ECU 46 jest już błędny. Może ktoś podpowie jak to szybko ogarnąć VCDS albo dlaczego mój VCP nie widzi sterownika przy wywołaniu procedury. Pomocny byłby tez kod do ECU 46
  17. Proszę o rozkodowanie WAUMMAF47JN005803. Z góry dziękuję.
  18. Poproszę o WAUENAF49HN066839. Z góry dziękuję.
  19. Poproszę o WAUENAF49HN066839. Z góry dziękuję.
  20. Poproszę o WAUENAF49HN066839. Z góry dziękuję.
  21. Poproszę o WA1BNAFY5J2239928. Z góry dziękuję.
  22. Poproszę o WAUENAF46JA026263 . Z góry dziękuję.
  23. Poproszę o WA1M2AFP9HA088827. Z góry dziękuję.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.