RavZ

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia RavZ

Reputacja

1. Hej Marcin, Super, ja już oddałem dwa kable i zamówiłem trzeci. Taki jak poniżej, teoretycznie powinno działać? Pozdrawiam.
  2. Cześć Marcin, Możesz podać linka do tego kabla, który znalazłeś za 90€?
  3. Cześć Wszystkim, Przeszukałem forum, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie, dlatego chciałbym otworzyć nowy wątek. Sprawa dotyczy zakupu kabla bluetooth, który działałby z poniższym radiem. Okazuje się, że posiadam radio Audi Concert, do którego podłączone jest AMI, ale najwyraźniej nie mam MMI. Zdaje się, że gniazdo AMI nie ma zasilania, ponieważ na kablu, który kupiłem, nie świeci się dioda, ale komputer jakby wykrywał, że coś jest podłączone. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś mi doradził co kupić i jak skonfigurować. Z góry bardzo dziękuję!
  4. Czesc wszystkim, Podbijam temat. Mam dokladnie takie samo radio jak kolega wyzej (Concert 3) i AMI w schowku. Czy ktos bylby tak uprzejmy i doradzil jaka przesciowke kupic i skonfigurowac zeby dzialal mi bluetooth? Z gory dziekuje!