Treść opublikowana przez -ZET-
-
1.8 TFSI CDHA - Brak świateł mijania i wycieraczek.
Ten koło plusa znalazłem , ale właśnie nie moge się dostać tego pod komputerem , bo nie wiem jak ten komputer zdemontować . Może ktoś wie ? To raczej nie od B8 bo tam nie ma aku z przodu
-
1.8 TFSI CDHA - Brak świateł mijania i wycieraczek.
Ile jest tych odpływów i jak dostać się do tego po stronie kierowcy ?
-
LED nie świeci / prawy przód
Witam , dziś z dnia na dzień przestał mi świecić prawy caly led + komunikat o przepalonej żarówce . Z tego co widzę chyba nie ma osobnego bezpiecznika od leda chyba że się mylę . Jest jakaś możliwośc sprawdzenia czy to moduł padł ? Edit : zamieniłem lampy stronami i wtedy led świeci czyli moduł i ledy można wykluczyć , gdzie dalej szukać ?
-
Przeciekający dach panoramiczny w Audi A4 B8
W sumie uszczelniłem całość tak jak mówisz aż kawałek na niebieski wąż tylko zdjecie zrobiłem na początku prac a potem już zapomniałem cyknąc foty
-
Przeciekający dach panoramiczny w Audi A4 B8
Ok , dziś naprawilem te wężyki taśmą samowulkanizacyjną wszystkie 4 szt . Test szczelności wyszedł pozywywnie . Dziekuje za rady , okazały sie pomocne .
-
Przeciekający dach panoramiczny w Audi A4 B8
Ok , jeszcze jedno pytanie czy ta uszczelka powinna tak wygladac ? Po jednej i drugiej stronie jest taka szpara
-
Przeciekający dach panoramiczny w Audi A4 B8
Dziekuje ,Ci za fachową rade ! Jutro zajme sie sciaganiem podsufitki , pewnie zajmie mi to pare godzin bo robie to pierwszy raz i zanim znajde wszystkie elementy ktore trzymają. Dam znać o efektach
-
Przeciekający dach panoramiczny w Audi A4 B8
Sylikon wystarczy czy trzeba miec coś jeszcze zeby pozbyć sie tej nieszczelnosci ?
-
Przeciekający dach panoramiczny w Audi A4 B8
Udało Ci się rozwiązać ten problem ?