Jump to content

Arnem

Pasjonat
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Arnem

Informacje

 • First name
  Łukasz
 • Location
  Sierpc

Car

 • Car model
  A4 B7
 • Car body
  Sedan
 • Year of production
  1986
 • Engine
  2.0
 • Engine code
  ALT
 • Drive
  FWD
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  PB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dopiero dziś mam chwilę, żeby odpisać. Więc, tak przejrzałem instrukcje i nadal nie wiem jak to zmienić. Jak odpalam samochód to od razu włącza mi się taki widok jak na 1 zdjęciu czyli tyt piosenki, kierunek i poniżej brak nazwy ulicy itp ( gdy wyjmę płytę od navi to pojawia się na dole, że brak płyty). Ogólnie nie jest mi to obecnie potrzebne. Ja chcę żeby po uruchomieniu od razu pojawiało mi się to co jest na drugim zdjęciu. Chcąc uzyskać to co na drugim zd. muszę wejść w opcje wciskając "reset" a następnie wyjść z opcji czyli znów "reset". Da się to ustawić tak aby od razu wyświ
 2. Racja jest jeszcze ta opcja i to pewnie tą włączyłem. Stąd te częste zmiany.
 3. A powiedzcie czy jest sens ustawiać sobie spalanie na krótkich odcinkach? Chyba, że u mnie coś jest rozkalibrowane. Bo podczas jazdy pokazuje mi skrajne spalanie od 3 l do 10. Domyślam się, że ciągle skręcanie, redukowanie, przyspieszanie itp. wpływa ciągle na wskaźnik spalania. Raczej po trasie nie mam dłuższego jak 3-4 km odcinka prostej drogi, reszta to typowe skręty, zjazdy itp. Dziś rano na próbę włączyłem to spalanie i wahania były bardzo duże.
 4. No właśnie też bym chciał to inaczej rozplanować. Dziś to już pewnie nie dam rady ale muszę tam pogrzebać trochę może coś poprzestawiam. Chyba, że ktoś ma jakiś plan jak to poprzestawiać.
 5. Na razie zostanę przy ang. Tylko muszę po robocie pokombinować z tymi opcjami na wyświetlaczu.
 6. Tylko, że ja mam i tak niemiecką płytę. Gdybym kupił polską z polskimi mapami to zmieni się też lektor? A da się to ustawić tak aby jednocześnie wyświetlanie mi spalanie, ulice i np. radio?
 7. W tej książce co przesłałeś, znalazłem też opcje, że nawigację można wyłączyć ręcznie aby ona nie uruchamiała się automatycznie po odpaleniu. Muszę po robocie sprawdzić. Dzięki za pomoc i tą książkę obsługi może mi to trochę rozjaśni sterowanie.
 8. Wrzucę płytę do napędu i nadal nie wyświetla mi spalania. Ogólnie ustawione mam to tak, na górze tyt piosenki, po środku temperatura zewnętrzna, na dole spalanie. I po uruchomieniu chciałbym to widzieć. A mi po uruchomieniu od razu włącza się nawigacja na dole i tyt u góry. Po środku wyświetla się kierunek typu N S W E.
 9. Mam taką, ja mam włączone CD/TV żeby mi z kart grało. I faktycznie na dole wyświetla mi brak płyty a u góry jaka muzyka gra.
 10. Dobre pytanie. To jest te navigation plus, jeśli to o to chodzi.
 11. Mam jedynie niemiecka płytę. Tylko, że jak ja włożę to i tak w pierwszej kolejności pojawia mi się ten ekran od nawigacji a nie od spalania i reszty. Da się to jakoś szybciej przełączyć albo ustawić aby na start wyświetlało się od razu to co chce ustawić?
 12. Nie mam instrukcji obsługi. Czytałem jedynie tą wrzuconą na forum ale jest w niej napisane, "jeśli samochód posiada". Dlaczego jak odpalam samochód to zamiast np. spalania wyświetla mi się od razu informacja, że nie mam DVD w nawigacji? Muszę wcisnąć reset a następnie wyjść z opcji, żeby na wyświetlaczu zaczął pojawiać się ekran spalania, temp i radia.
 13. Witam Nie chcę zakładać kilku tematów w różnych działach, więc jeśli pozwolicie zadam je w tym temacie. Na wstępie posiadam AUDI a4 b7 2005r benzyna 2.0. Samochód posiadam od tygodnia i powoli się z nim zapoznaję. 1. Jak sprawdzić jakie funkcje ma wyświetlacz panelu głównego i jak je włączyć? Niby znalazłem w opcjach, że mam te 6 podstawowych ale nie wiem jak je włączyć. Wchodzę w zakładkę system computer 1 zaznaczam wszystkie opcje i na panelu wyświetla mi się tylko liczba przejechanych km ale chyba od daty wyjęcia akumulatora bo pokazuje ponad 200 km. Te funkcje podczas jazdy się
 14. Jeśli temat wciąż aktywny to pomógłby mi ktoś z zaprogramowaniem pilotów do a4b7 za pomocą VCDS? Co do szczegółów i kwoty to byśmy się na PW zgadali. Najlepiej okolica Lipna Sierpca.
×
×
 • Create New...