-
-
Zamiana MMI 2g Low
Witam. Ja też mam pytanko... Czy zmiana z concerta na coś takiego jest w ogóle możliwa? https://www.olx.pl/oferta/zestaw-mmi-3g-basic-audi-CID5-IDG6FmT.html
-
Jakie to MMI ?
Czyli rozumiem że slot na kartę SD w radiu służy jedynie do sluchania muzyki z karty?
-
Jakie to MMI ?
Czyli jakiekolwiek odblokowanie ukrytych funkcji (jeśli takie są) można wykonać tylko za pomocą VCDS? Ogólnie chodzilo mi o to, żeby właśnie odblokować zielone menu i uruchamiać jakieś funkcje które są dostępne bez ingerencji laptopa i oprogramowania
-
Jakie to MMI ?
Rozumiem. Czyli nie ma opcji wgrania czy odblokowania w tym wypadku zielonego menu?
-
Jakie to MMI ?
Witam. Jestem nowy i powoli zaczynam przygodę z moim Audi, które nie dawno kupiłem. Proszę o pomoc. Chciałbym się dowiedziec jaka to wersja systemu i czy jest opcja na odblokowanie u mnie "zielonego menu". Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Może żeby było łatwiej to dodam że to A4 B8 z 2008r (pierwszy wypust) i nad odtwarzaczem cd widnieje napis " Audi concert".
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzięki za przyjęcie na forum
PakovskiB8
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta