Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kombiak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kombiak odpowiedział(a) na Kombiak temat w 1.9TDI
    Dzięki ?
  2. Kombiak odpowiedział(a) na Kombiak temat w 1.9TDI
    Jest jakiś schemat który to przewód sięgnę tam łapą wgl ? ?
  3. Kombiak odpowiedział(a) na Kombiak temat w 1.9TDI
    dzięki za szybką odpowiedź coś się tym wiąże ze śruba była poluzowana ?
  4. Kombiak opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam od czego jest ta śruba ? była poluzowana że można było ręką dokręcić
  5. Dzięki teraz to tylko kupić i dalej się bawić Pozdrawiam.
  6. Kombiak opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam pytanko kolejne czy coś jeszcze sprawdzać przy tym błędzie czy tylko czujnik ?
  7. chyba nikt tego nie ogarnie znalazłem coś na forum i numer czujnika to 8z0 959 126 jest podobny do mojego krótki gwint ale jaki zamiennik to nie jestem pewien
  8. WAUZZZ8E84A091419
  9. Witam czy ktoś może mi pomóc gdzie kupie taki czujnik widziałem sporo na Allegro ale są różnie i nie wiem który wybrać z góry dzięki za pomoc.
  10. Witam czy ktoś może mi pomóc gdzie kupie taki czujnik widziałem sporo na Allegro ale są różnie i nie wiem który wybrać z góry dzięki za pomoc.
  11. Kombiak odpowiedział(a) na Kombiak temat w Audi A4 B6/B7
    wyczyściłem jakieś parę godzin temu skasowałem błąd i znikł po chwili znowu się pojawił ale to już pokazał się inny błąd na vagu też skasowałem i narazie ok zobaczę jutro czy coś się zmieni a może być jeszcze jakaś inna przyczyna tego ?
  12. Kombiak opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam posiadam audi a4 b6 1.9Tdi z 2003 roku mam problem z airbagiem zrobiłem odczyt błędów vagiem kasowałem ale błąd ciągle powraca, bawiłem się pod siedzeniem czyściłem te wtyczki itp ale nic nie pomogło nadal się świeci kontrola od airbagu wysłam fotke błędu może ktoś pomoże gdzie grzebać i co zrobić z góry dziękuje.
  13. zrobiłem Edit dzięki
  14. Witam i dzięki za przyjęcie na forum, od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b6 1,9 Tdi 130km myślę ze na forum znajdę Pomoc w razie problemów Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.