- Od czego to jest ?
-
Od czego to jest ?
Jest jakiś schemat który to przewód sięgnę tam łapą wgl ? ?
-
Od czego to jest ?
dzięki za szybką odpowiedź coś się tym wiąże ze śruba była poluzowana ?
-
Kombiak obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Od czego to jest ? , Co sprawdzić ? i 3 innych
-
Od czego to jest ?
-
czujnik ciśnienia klimatyzacji
Dzięki teraz to tylko kupić i dalej się bawić Pozdrawiam.
-
Co sprawdzić ?
-
czujnik ciśnienia klimatyzacji
chyba nikt tego nie ogarnie znalazłem coś na forum i numer czujnika to 8z0 959 126 jest podobny do mojego krótki gwint ale jaki zamiennik to nie jestem pewien
-
czujnik ciśnienia klimatyzacji
WAUZZZ8E84A091419
-
czujnik ciśnienia klimatyzacji
Witam czy ktoś może mi pomóc gdzie kupie taki czujnik widziałem sporo na Allegro ale są różnie i nie wiem który wybrać z góry dzięki za pomoc.
-
czujnik ciśnienia klimatyzacji
Witam czy ktoś może mi pomóc gdzie kupie taki czujnik widziałem sporo na Allegro ale są różnie i nie wiem który wybrać z góry dzięki za pomoc.
-
Airbag Problem
wyczyściłem jakieś parę godzin temu skasowałem błąd i znikł po chwili znowu się pojawił ale to już pokazał się inny błąd na vagu też skasowałem i narazie ok zobaczę jutro czy coś się zmieni a może być jeszcze jakaś inna przyczyna tego ?
-
Airbag Problem
Witam posiadam audi a4 b6 1.9Tdi z 2003 roku mam problem z airbagiem zrobiłem odczyt błędów vagiem kasowałem ale błąd ciągle powraca, bawiłem się pod siedzeniem czyściłem te wtyczki itp ale nic nie pomogło nadal się świeci kontrola od airbagu wysłam fotke błędu może ktoś pomoże gdzie grzebać i co zrobić z góry dziękuje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
zrobiłem Edit dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i dzięki za przyjęcie na forum, od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b6 1,9 Tdi 130km myślę ze na forum znajdę Pomoc w razie problemów Pozdrawiam