Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fear44

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fear44

  1. Podając masę na brązowy i 12v na jeden albo drugi nic nie daje
  2. Brązowy to masa? A na który podać 12+ żółto-fioletowy czy czarnobiały?
  3. Witam, zakupiłem przyciski do homelink. Nie chcę zakładać całego modułu tylko jedynie wlutowac się w microswitche, wiem jak to zrobić. Jedynie zastanawia mnie jak uruchomić podświetlenie przycisków?
  4. Czy lusterka angielskie różnią się czymś jeszcze oprócz samego wkładu? EDIT Dobra znalazłem temat na forum i są jednak inne, niby dotyczy to b7 ale prawdopodobnie w nowszych będzie tak samo
  5. @kamilch-1984 Założyłem webasto do swojego auta, wszystko działa grzeje płyn lecz niestety nie załącza się climatronic dochodzi do niego +12V lecz po prostu się nie włącza. Kodowałeś coś? Niby w instrukcji pisze coś o kodowaniu. Myślę jeszcze jakbym kupił zły pin i nie łączy, jaki miałeś numer pinu? Ja kupiłem o numerze 000979009E MQS
  6. No właśnie też szukam tych rurek i za Chiny nie mogę znaleźć, pytałem w ASO to zaśpiewali 800zl... Jest to A5 Sportback 5d 3.0tdi z 2012r. Myślałem żeby już od biedy kupić jakieś rurki i je wygiąć ale nie wiem czy mi się to uda.
  7. Rozumiem, a zapytam jeszcze o jedno jak z wężami z płynem chłodniczym? Gdzie robiłeś połączenie? Uda się zrobić to zaraz obok webasto czy trzeba jechać z wężami gdzieś dalej np. do grodzi jak to jest w oryginale.
  8. Rozumiem, dziękuję Ci bardzo za pomoc może mi się to uda samemu ogarnąć. ?
  9. Napisałem że A5 3.0TDI CLAB, jedynie Webasto Thermo Top C. Zdziwiła mnie tylko konstrukcja tej pompy w twoim drugim poście. Nic muszę chyba tą pompę zdemontować i zobaczyć w jaki sposób mogę tam zamontować czerpak.
  10. @kamilch-1984W każdej będzie tak samo? Bo ja mam znów instrukcję trochę inną i jest to pokazane inaczej. I nie mogę znaleźć tych uchwytów, w sumie A5 3.0TDI CLAB ale to będzie to samo jako w A4 chyba.
  11. I to tak po prostu wpuściłeś do zbiornika? Nie przyczepiałeś tego do pompy jakoś specjalnie?
  12. Jak wygląda sprawa ze zbiornikiem paliwa? Trzeba tam dołożyć jakiś kawałek rurki? Ma ktoś numer tej części?
  13. Jak to wygląda od spodu?
  14. Panowie czym usunąć resztki asfaltu z karoserii? Zaczęli w pobliżu mnie kłaść nowy asfalt i poprzyklejało mi się tego trochę w okolicy kół, a na białym wygląda to okropnie. Próbowałem na próbę rozpuszczalnikiem i schodzi tylko boję się czy na dłuższą metę mogę tym to zmyć żeby nie uszkodzić lakieru.
  15. Przymierzałem się do wymiany oleju w moim CVT lecz okazało się iż olej ucieka mi w miejscu chłodnicy. Teraz zastanawiam się ile tego oleju musiałoby ubyć żeby pojawiły się jakieś poważniejsze szkody oraz jakie byłyby objawy niskiego poziomu oleju? Póki co auto uziemiłem, jak wracałem nim od mechanika który to zauważył wszystko działa płynnie, jedynie mechanik zwrócił mi uwagę na dość duży czas reakcji przy ruszaniu z miejsca.
  16. Jeszcze pytanie na temat metody wymiany oleju, statycznie czy dynamicznie?
  17. Jaki olej do skrzyni multitronic NDY? Serwis proponuje ravenol podobno dużej różnicy nie ma.
  18. Fear44 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    A oprócz wymiarów to jest między nimi jakaś różnica? Bo jeśli rzeczywiście może być problem z wielkością to postawiłbym na Evo
  19. Fear44 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    A myślałem że jest cieżko gumowymi do podszybia podjechać żeby się gdzieś nie zagięły A pan jakie ma Webasto? Top C czy Evo?
  20. Fear44 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Myślałem o Thermo Top C ale jeszcze nic nie kupowałem bo póki co badam temat A te rurki to one idą do podszybia? Nie można tego zrobić wężem gumowym?
  21. Fear44 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Dzięki za odpowiedz Jeszcze pytanko na temat wpięcia się w obieg, w którym miejscu robiłeś? Podobno najlepiej jest to zrobić koło podszybia jak węże wchodzą do nagrzewnicy?
  22. Fear44 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    @kamilch-1984Mam kilka pytań, czy do montażu trzeba ściągnąć przedni zderzak? I w jaki sposób poprowadziłeś rurkę paliwa? Do baku wierciłeś się przez pokrywę?
  23. Prosiłbym o rozkodowanie VIN: WAUZZZ8T3CA049284
  24. Witam, jaki numer webasto potrzebuję do Audi A5 3.0TDI z 2012r? MMI 3Gplus, kod silnika CLA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.