Treść opublikowana przez Fear44
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Podając masę na brązowy i 12v na jeden albo drugi nic nie daje
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Brązowy to masa? A na który podać 12+ żółto-fioletowy czy czarnobiały?
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Witam, zakupiłem przyciski do homelink. Nie chcę zakładać całego modułu tylko jedynie wlutowac się w microswitche, wiem jak to zrobić. Jedynie zastanawia mnie jak uruchomić podświetlenie przycisków?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Czy lusterka angielskie różnią się czymś jeszcze oprócz samego wkładu? EDIT Dobra znalazłem temat na forum i są jednak inne, niby dotyczy to b7 ale prawdopodobnie w nowszych będzie tak samo
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
@kamilch-1984 Założyłem webasto do swojego auta, wszystko działa grzeje płyn lecz niestety nie załącza się climatronic dochodzi do niego +12V lecz po prostu się nie włącza. Kodowałeś coś? Niby w instrukcji pisze coś o kodowaniu. Myślę jeszcze jakbym kupił zły pin i nie łączy, jaki miałeś numer pinu? Ja kupiłem o numerze 000979009E MQS
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
No właśnie też szukam tych rurek i za Chiny nie mogę znaleźć, pytałem w ASO to zaśpiewali 800zl... Jest to A5 Sportback 5d 3.0tdi z 2012r. Myślałem żeby już od biedy kupić jakieś rurki i je wygiąć ale nie wiem czy mi się to uda.
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Rozumiem, a zapytam jeszcze o jedno jak z wężami z płynem chłodniczym? Gdzie robiłeś połączenie? Uda się zrobić to zaraz obok webasto czy trzeba jechać z wężami gdzieś dalej np. do grodzi jak to jest w oryginale.
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Rozumiem, dziękuję Ci bardzo za pomoc może mi się to uda samemu ogarnąć. ?
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Napisałem że A5 3.0TDI CLAB, jedynie Webasto Thermo Top C. Zdziwiła mnie tylko konstrukcja tej pompy w twoim drugim poście. Nic muszę chyba tą pompę zdemontować i zobaczyć w jaki sposób mogę tam zamontować czerpak.
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
@kamilch-1984W każdej będzie tak samo? Bo ja mam znów instrukcję trochę inną i jest to pokazane inaczej. I nie mogę znaleźć tych uchwytów, w sumie A5 3.0TDI CLAB ale to będzie to samo jako w A4 chyba.
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
I to tak po prostu wpuściłeś do zbiornika? Nie przyczepiałeś tego do pompy jakoś specjalnie?
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Jak wygląda sprawa ze zbiornikiem paliwa? Trzeba tam dołożyć jakiś kawałek rurki? Ma ktoś numer tej części?
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Jak to wygląda od spodu?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie czym usunąć resztki asfaltu z karoserii? Zaczęli w pobliżu mnie kłaść nowy asfalt i poprzyklejało mi się tego trochę w okolicy kół, a na białym wygląda to okropnie. Próbowałem na próbę rozpuszczalnikiem i schodzi tylko boję się czy na dłuższą metę mogę tym to zmyć żeby nie uszkodzić lakieru.
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Przymierzałem się do wymiany oleju w moim CVT lecz okazało się iż olej ucieka mi w miejscu chłodnicy. Teraz zastanawiam się ile tego oleju musiałoby ubyć żeby pojawiły się jakieś poważniejsze szkody oraz jakie byłyby objawy niskiego poziomu oleju? Póki co auto uziemiłem, jak wracałem nim od mechanika który to zauważył wszystko działa płynnie, jedynie mechanik zwrócił mi uwagę na dość duży czas reakcji przy ruszaniu z miejsca.
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Jeszcze pytanie na temat metody wymiany oleju, statycznie czy dynamicznie?
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Jaki olej do skrzyni multitronic NDY? Serwis proponuje ravenol podobno dużej różnicy nie ma.
-
Webasto Thermo Top
A oprócz wymiarów to jest między nimi jakaś różnica? Bo jeśli rzeczywiście może być problem z wielkością to postawiłbym na Evo
-
Webasto Thermo Top
A myślałem że jest cieżko gumowymi do podszybia podjechać żeby się gdzieś nie zagięły A pan jakie ma Webasto? Top C czy Evo?
-
Webasto Thermo Top
Myślałem o Thermo Top C ale jeszcze nic nie kupowałem bo póki co badam temat A te rurki to one idą do podszybia? Nie można tego zrobić wężem gumowym?
-
Webasto Thermo Top
Dzięki za odpowiedz Jeszcze pytanko na temat wpięcia się w obieg, w którym miejscu robiłeś? Podobno najlepiej jest to zrobić koło podszybia jak węże wchodzą do nagrzewnicy?
-
Webasto Thermo Top
@kamilch-1984Mam kilka pytań, czy do montażu trzeba ściągnąć przedni zderzak? I w jaki sposób poprowadziłeś rurkę paliwa? Do baku wierciłeś się przez pokrywę?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prosiłbym o rozkodowanie VIN: WAUZZZ8T3CA049284
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Witam, jaki numer webasto potrzebuję do Audi A5 3.0TDI z 2012r? MMI 3Gplus, kod silnika CLA