Treść opublikowana przez Rafbie91
-
Luz na pół osi skrzyni biegow
Panowie wiedzie gdzie moze robia w Polsce luz na pol osi skrzyni biegow?
-
Czujnik temperatury spalin, a adaptacja
Ok tak zrobie jak mowisz dzieki za pomoc
-
Czujnik temperatury spalin, a adaptacja
No jeszcze nie bo sam nie wiem co robic bo pow ze jak sie wymieni to moze byc nie to No właśnie bo skasowal mi blad jiz myslalem ze bd dobrze a jezdze okolo przejade okolo 150 km i znow sie czeg zapala
-
Czujnik temperatury spalin, a adaptacja
No właśnie bo skasowal mi blad jiz myslalem ze bd dobrze a jezdze okolo przejade okolo 150 km i znow sie czeg zapala
-
Czujnik temperatury spalin, a adaptacja
A kolega takie pytanie pali sie Czeg i bylem u elktryka i kazal wyminic czujnik 3 tak pokazuja na komputerze a ogolnie samochód chodzi normlanie to jak wymienie na nowy to bd ok
-
Czujnik temperatury spalin, a adaptacja
Panowie po wymianie czujnika temparatury spalin nr 3 a4 b8 trzeba jachac do komputer na adaptacje jego?
-
B8 TrOOOOp
A ok dzieki to poszukam a w najgorszym przypadku kupie takie zwykle na szyby
-
B8 TrOOOOp
Witam mam pytanie mam audi a4 b8 2009 i chcialem zapytac czy mozna gdzies kupic rolety chowane w drzwi na boczne szyby
-
Czujnik temperatury spalin
Witam panowie mam problem auid a4 b8 pali sie czeg podpinam pod kompa wyskauje problem z czujnikiem temparatury spalin 3