Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujnik temperatury spalin, a adaptacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie po wymianie czujnika temparatury spalin nr 3 a4 b8 trzeba jachac do komputer na adaptacje jego? 

Opublikowano

Nic nie trzeba robić. To jest czujnik temp. On tylko pokazuje albo nie pokazuje dwa kable i rurka nic skomplikowanego. 

Opublikowano
5 godzin temu, Rafbie91 napisał:

Panowie po wymianie czujnika temparatury spalin nr 3 a4 b8 trzeba jachac do komputer na adaptacje jego? 

Tylko kasowanie bledu

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Dev napisał:

Tylko kasowanie bledu

A kolega takie pytanie pali sie Czeg i bylem u elktryka i kazal wyminic czujnik 3 tak pokazuja na komputerze a ogolnie samochód chodzi normlanie to jak wymienie na nowy to bd ok

 

Opublikowano
1 minutę temu, Rafbie91 napisał:

... to jak wymienie na nowy to bd ok

Tego nie wiem, najpierw trzeba sprawdzic wiązke, jezeli bedzie ok to pozostaje wymiana czujnika EGT

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Dev napisał:

Tego nie wiem, najpierw trzeba sprawdzic wiązke, jezeli bedzie ok to pozostaje wymiana czujnika EGT

No właśnie bo skasowal mi blad jiz myslalem ze bd dobrze a jezdze okolo przejade okolo 150 km i znow sie czeg zapala

Opublikowano
10 minut temu, Rafbie91 napisał:

No właśnie bo skasowal mi blad jiz myslalem ze bd dobrze a jezdze okolo przejade okolo 150 km i znow sie czeg zapala

A czujnik wymieniles ?

Opublikowano
  • Autor

No jeszcze nie bo sam nie wiem co robic bo pow ze jak sie wymieni to moze byc nie to 

19 minut temu, Dev napisał:

Tego nie wiem, najpierw trzeba sprawdzic wiązke, jezeli bedzie ok to pozostaje wymiana czujnika EGT

No właśnie bo skasowal mi blad jiz myslalem ze bd dobrze a jezdze okolo przejade okolo 150 km i znow sie czeg zapala

Opublikowano
5 minut temu, Rafbie91 napisał:

No jeszcze nie bo sam nie wiem co robic bo pow ze jak sie wymieni to moze byc nie to 

No właśnie bo skasowal mi blad jiz myslalem ze bd dobrze a jezdze okolo przejade okolo 150 km i znow sie czeg zapala

Wiec wymien czujnik

Opublikowano

I tak w kółko...

- wymienić?

- wymień

- wymieniłeś?

- nie bo nie wiem czy wymienić?

- wymień....

:facepalm: kolego wymień ten czujnik skasuj błedy i koniec tematu (pod warunkiem, że to tylko wina czujnika i nic innego nie padło). 

 

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, Muskel1 napisał:

I tak w kółko...

- wymienić?

- wymień

- wymieniłeś?

- nie bo nie wiem czy wymienić?

- wymień....

:facepalm: kolego wymień ten czujnik skasuj błedy i koniec tematu (pod warunkiem, że to tylko wina czujnika i nic innego nie padło). 

 

Ok tak zrobie jak mowisz dzieki za pomoc 

Opublikowano

Jazda z nie sprawnym czujnikiem temperatury może doprowadzić do przedwczesnego zapchania dpfu bo nie jest przeprowadzana regeneracja dpfu gdy temperatura spalin nie osiągnięta. Tak dla informacji tylko:wink:

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

I tak w kółko...

- wymienić?

- wymień

- wymieniłeś?

- nie bo nie wiem czy wymienić?

- wymień....

:facepalm: kolego wymień ten czujnik skasuj błedy i koniec tematu (pod warunkiem, że to tylko wina czujnika i nic innego nie padło). 

 

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.