Treść opublikowana przez Aciekk
-
problem swiece zarowe
No wlasnie powiedzial ze trzymaja wartosci ale cos wlasnie wspominal o przelewie tylko najgorsze ze nie mowil ile tych wtryskow przelewa... myslisz ze przez to przelewanie moze lapac blad ? A co do vcds to w trakcie jazdy i na logu nie widac tego ze na ktoryms ucieka to cisnienie czy co tam sie dzieje , bo juz zglupialem .. jakis ten fachowiec chyba raczej partacz bo gada ze przelewa a proponuje wymiane calego ukladu bez sensu...
-
problem swiece zarowe
Auto odebrane od fachowca mowi ze wszystko sprawne bo podmienial wszystko , powiedzial rowniez ze wtryski mial na stole i trzymaja parametry ale cos na hydraulice jest powoli nie tak i ze wtrysk puszcza paliwo gdzies w przelew do jakiejs gruszki czy cos na listwie albo zle zrozumialem .. mowi zebym probowal do kogos innego dac niech rzuci okiem .. zaproponowal mi rowniez wymiane calego zestawu paliwowego wtryski pompa i listwa mowi ze to powinno wyeliminowac problem.. co robic ? Nie chce utopic kasy w zestaw ani w wtryski skoro dzialaja ? Lozna jakos dojsc przez vcds zeby sie upewnic ze to wtryski winne ?
-
problem swiece zarowe
Masakra rece opadaja juz bym mogl wydac te x tysięcy na naprawe gdybym wiedzial co jest grane .. spróbuje ten czujnik podmienic
-
problem swiece zarowe
Najbardziej mnie męczy fakt ze czujnika na listwie nikt nie ruszal
-
problem swiece zarowe
Witam auto do odebrania od pompiarza bez diagnozy rozebrane wszystko co sie dalo w ukladzie paliwowym .. od czyszczenia baku , sprawdzone pompki , pompa wysokiego cisnienia podmieniona na nowke sztuke , regulator podmieniony , zawor regulujacy na pompie podmieniony , wtryski wyciagniete mowi ze sa slabe ale to nie bedzie ich wina a blad dalej sie pojawia ... oddaje mi auto dalej zepsute bo nie doszedl do niczego .. jego propozycją jest kupic caly uklad paliwowy wstawic zaprogramowac i wtedy zobaczyc ... nie wiem co robic , jak dla mnie taka wymiana w ciemno wiaze sie z duzymi kosztami i byc moze nie rozwiaze problemu , co robic dalej doradz kolego
-
problem swiece zarowe
Witam znowu , pompka w baku sprawdzona sprawna wyciagnal wyczyscil ponoc duzo smieci bylo w baku , powiedzial ze zero opilkow w ukladzie wszystko juz podmienial na nowe i dalej blad wyskakuje ... we wtorek rozbiera wtryski bo juz tylko one zostaja .. sprawdzi na stole pobierczym .. normalnie tragedia , myslisz kolego ze to moga byc wtryski ? Wedlug vcds wydaje sie ze wtryski chyba sa sprawne nie ma za duzej rozbieżności co o tym sadzisz ?
-
problem swiece zarowe
Cisnienie na pompkach jest , pompe wysokiego cisnienia podmienil na nową i dalej to samo , mowi ze jutro bierze sie za pompke w zbiorniku bo moze byc sitko zatkane .. masakra
-
problem swiece zarowe
Dzisiaj auto odstawione do magika ktory zajmuje sie dieslami, ma dzwonic z diagnozą .. dam znac co wyszlo
-
problem swiece zarowe
Zadzwonilem do specjalisty od pomp i mi powiedzial ze to nie bedzie pompa ze odkad jest w zawodzie to dopoki opilkow nie ma to raczej te pompy sie nie psuja takze juz sam nie wiem
-
problem swiece zarowe
Czyli nie kombinowac tylko odrazu dac do kogos kto sie zna niech wymienia pompe ? Czy probowac ten czujnik wymienic ?
-
problem swiece zarowe
To jakbys mogl to bylbym bardzo wdzieczny , w sumie to juz jestem za pomoc ktorej mi udzieliles
-
problem swiece zarowe
Sądząc po logach uwazasz ze pompa nie domaga ? Czy widac cos co moze na nią wskazac ? Najgorsze jest to ze auto w chwili awarii mialo isc na sprzedaz i teraz nie za bardzo chce w to pakowac pieniadze tym bardziej ze nawet jak zrobie to i tak idzie do sprzedania...
-
problem swiece zarowe
-
problem swiece zarowe
To co czujnik na listwie pomijac i nie sprawdzac go ?
-
problem swiece zarowe
Niestety dalej zapala sie kontrolka grzania i wpada w notlauf
-
problem swiece zarowe
Juz lece do auta zaraz dam znac
-
problem swiece zarowe
Jakby ktoras pompa nie domagala to raczej na odcince nie przejechalbym nawet paru metrow
-
problem swiece zarowe
Tak i wszystko wychodzi za kazdym razem prawidlowo vcds nie widzi zadnych problemow w zadnej pompie.. doradz co tu dalej robic
-
problem swiece zarowe
Auto ma 361 tys przebiegu moze wyzional ducha i tak o sobie przypomina
-
problem swiece zarowe
Regulator na listwie i zawor ciśnienia na pompie nowki orginalne boscha po vinie , takze wątpię zeby byly nie sprawne .. moze ten mizerny czujnik na listwie robi mnie w ciula co ? Myslisz ze moglby paprac robote ?
-
problem swiece zarowe
Dodam ze podczas prob jadac z 3 biegu az do odcinki nie wyskoczyl blad ani razu , pojawia sie on wtedy gdy mu dodaje gwaltownie gazu i popuszczasz .. robilem testy na kazdym biegu od 1500 obr do odcinki i zero jakichkolwiek problemow
-
problem swiece zarowe
Mam juz dosc tego szrota , zostal czujnik na listwie do wymiany , moze to on przeklamuje i bledne dane wysyla do komputera czy tam regulatora bo widze sam nie znajac sie na tych logach ze pompa daje cisnienie miejscami nawet wieksze niz wymagane... brak mi juz sił .. wymieniac czujnik ??? daj mi jakies dobre wieści
-
problem swiece zarowe
Niestety log szybko przerwany bo wyskoczyl blad i tryb awaryjny LOG-01-IDE00021_6.csv
-
problem swiece zarowe
Mam po polsku i sa inne numery grup
-
problem swiece zarowe
U mnie nie ma takich numerow wszystko jest pod innymi numerami