Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aciekk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aciekk

  1. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    LOG-01-IDE00021_4.csv
  2. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Jakie nie te grupy te co wymieniles to sa ?
  3. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Tu ci podaje logi z turbiny przeplywki i z samego paliwa. Logi na nowym regulatorze na szynie i nowym zaworze cisnienia na pompie TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
  4. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    A czy po wlaczaniu zaplonu pompki nie powinny sie wlaczyc zeby nabic cisnienie? Dopiero podczas krecenia zaczyna pompowac
  5. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Czy do przeprowadzenia testu z pompa paliwa w baku potrzebny jest vcds ? Czy po zaplonie tez bedzie leciec przez jakis czas paliwo? Ewentualnie podac napiecie na piny ? Chcialbym sprawdzić czy poleci te 650ml w 15 sekund
  6. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Czyli tak na prawde jezeli paliwo dochodzi odpowiednio , pompa pracuje dobrze to loterią jest teraz wymieniac czujniki regulatory i zawory bo nie wiadomo po ktorej czesci lezy wina, masakra
  7. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Zrobie tak jak radzisz.. a mam pytanie jeszcze czy ten zawor na pompie co jest na 2 sruby moze sie jakos zatrzec lub zatkac i blokowac doplyw paliwa na szyne ? Staram sie zrozumiec caly ten uklad paliwowy
  8. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    A paliwo manometrem sprawdzalem 4 bary stuka takze chyba sa ok
  9. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Ja bym pompe wykluczyl bo nie bylo zadnego objawu ktory by wskazywal na nią, dziwny przypadek bo przy okazji regulatora na szynie dostalo po d*pie cos jeszcze
  10. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    To narazie wymienic ten zawor na pompie wysokiego cisnienia czy czujnik na listwie?
  11. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Tu masz zdjecie podczas pojawienia sie bledu w trakcie jazdy Tez jest podane cisnienie rzeczywiste i wymagane i jest roznica
  12. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Tak chodziło na wolnych obrotach. Czy po tych danych mozna jakos wykluczyc same pompy tj tą w baku i powiedzmy pomocniczą w progu ? Wpinalem sie tez manometrem miedzy pompe wysokiego cisnienia a pompe pomocniczą co jest w progu i wyszlo cisnienie 4 bar Takze nie wiem pompy wyeliminowac i szukac pod maska ?
  13. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Trudno wymienie ten zawor na pompie jak nie pomoze to sie poddaje, a mozesz mi powiedziec czy wedlug tego wyciagu z vcds cisnienie paliwa jest odpowiednie ?
  14. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Wlasnie dzisiaj wykrecilem ten zawor na pompie i czysto , sitko eleganckie no chyba ze jest przytkane a nie widac jakichs malych opilkow ..teraz na slepo juz wymieniam bo nie mam pomyslow
  15. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    No obstawiam czujnik w koncu blad idzie od szyny , brak mi pomysłów zrobie te logi.. Jest mozliwosc zeby w czujnik cos wpadlo i on wskazywal zle wartosci ?
  16. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Witam ponownie. Regulator cisnienia na listwie wymieniony obroty sie uspokoiły chodzi elegancko lecz pozostał problem z trybem awaryjnym.. W trakcie jazdy przy okolo 3 tys obrotow miga kontrolka swiec i tryb awaryjny .. po odczytaniu błędów dalej za niskie cisnienie na szynie .. Jak myslicie co to bedzie ? Czy mógł sie uszkodzic czujnik na listwie przez nie sprawny regulator na szynie ? Wymieniac czujnik? Czy może celowac w zawor ten na pompie wysokiego cisnienia ? Prosze o jakies podpowiedzi bo brak mi juz sily do tego auta
  17. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Manometr podpiety przed pompą wtryskowa ciśnienie okolo 4 barow , pompa progowa pracuje prawidlowo , wszystko wskazuje ze regulator podaje za niskie cisnienie na szyne pod obciazeniem ewidentnie brakuje paliwa co widac na zalaczonym zdjeciu..
  18. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Cos po tym mozna stwierdzić?
  19. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    No ale teoretycznie pokaze na szynie co sie dzieje , bo wiekszosc pisze zeby wymienic regulator cisnienia i problem zniknie. Zrobie tak jak piszesz zaczne od pomp
  20. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Ale z tego co wiem to sa bloki ktore pokazuja na odpalonym silniku jakie jest cisnienia chwilowe i czy nie skacze nawet ponoc sprawdzi sie roznice na wtryskach i glownie o to mi chodziło w tych blokach , a kolego powoesz mi jak z logami ? Moze zrobic logi podczas przyspieszenia co sie dzieje ze blad wyskakuje ? Moze tu sie przyda ktorys blok tylko ktory?
  21. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Muskel a powiesz mi w ktorym bloku znakde te dane od cisnienia pompy progowej itd ? Oraz jakie powinmo byc cisnienie na danych pompach ?
  22. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Podczas przyspieszania 3 bieg lekko ponad 2 tys obrotów
  23. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    No ma to sens ok zacznę od czujnika na szynie kosztuje okolo 100zl i zobaczymy czy cos pomoze ?
  24. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Predzej podlaczylem auto pod komputer z programem Delphi to odrazu wyskoczyl ze regulator cisnie ia paliwa do wymiany dlatego bije sie teraz z myslami bo troche on kosztuje a nie chce wymienic w ciemno ,a z tego co czytam to id regulatora piszą ze tez bedzie blad za niskiego cisnienia co o tym sadzisz ?
  25. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    No ok wymienie najpierw czujnik na listwie wtryskowej i zobaczymy jaki da rezultat , dam znac w poniedzialek co i jak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.