Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aciekk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aciekk

  1. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Filtr wymieniony odrazu jak zaczely sie dziac cuda , na pompie w sitku nawet okruszka nie ma opilkow .. z tego co przeczytalem w internecie na forach to stawiam na ten regulator cisnienia kupic nowy boscha i podobno problem z glowy
  2. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Po podpięcie VCDS taki blad. Podczas przyspieszania wyskakuje spiralka grzania swiec auto traci moc wchodzi w tryb awaryjny .. Czy to bedzie regulator cisnienia paliwa na listwie wtryskowej??
  3. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Naprawde nikt nic nie pomoze?
  4. Aciekk opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Mam problem z audi , zaczelo sie od falowania obrotow pod komputerem wyskoczyl blad regulatora cisnienia oraz 2 swiece spalone 1 i 4 cylinder Po wymianie regulatora i swiec obroty uspokoily sie lecz w trakcoe jazdy zaczyna migac kontrolka grzanoa świec auto w tym czasie nie ma mocy nie kopci nie dymi po prostu nie jedzie.. Po ponownym odpaleniu jedzie normalnie nawet 30km po czym znowu sutuacja sie powtarza.. Po podpieciu komputera wyskakuje dalej blad swiec ktore oczywiscie sa nowe z tą roznicą ze jest roznica w bledzie , na starych byl blad swiec uklad elektryczny "stałe " a na nowych blad elektryczny swiec "nieciagly" Ktos podpowie gdzie szukac przyczyny? Wrzucam zdjecie z bledem , program delphi przed wymiana regulatora i swiec oraz blad po wymianie swiec i regulatora.
  5. Aciekk odpowiedział(a) na Aciekk temat w 2.0TDI
    Mozliwe ze przez te sprzegielko delikatnie drży auto ? Nie jest to jakos specjalnie odczuwalne ale ja jako ze duzo jeżdżę zauwazylem jak delikatnie przenosi na bude wibracje ..
  6. Aciekk opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam w mojej a4 b8 zauwazylem ze strasznie dziwnie podskakuje pasek na rolce od napinacza auto troche tez drży na wolnych obrotach i nie wiem czy ten napinacz tak wibruje przez to ze silnik tak buja czy poprostu zbliza sie jego koniec. Zauwazylem to calkowicie przypadkiem nie daje zadnych objawow typu pisk szum czy inny dzwiek. Prosze o doradzenie . Wrzucam link z filmem na youtube https://youtu.be/DgLsMUirgRQ
  7. Aciekk opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Mam pytanie a mianowicie czy do audi a4 b8 2010 r 2.0tdi 143km caga full skóra mozna dorzucic grzanie foteli, o dziwo wszystko jest oprocz tego. Nie wiem czemu nie ma a wydaje mi sie ze powinno byc
  8. A te 320mm wejdzie pod standardowy zacisk ktory jest teraz pod 314mm
  9. No wlasnie sa 3 rodzaje ponoc a mnie interesuje dokladny wymiar wynikający z numeru vin według producenta
  10. Witam. Jest ktos w stanie po nr vin powiedziec mi jaki rozmiar tarcz powinien siedziec w mojej audi orginalnie . A4 b8 2010r caga 2.0tdi 143km avant Vin WAUZZZ8K3BA055303 Bardzo dziekuje za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.