Treść opublikowana przez Aciekk
-
problem swiece zarowe
Filtr wymieniony odrazu jak zaczely sie dziac cuda , na pompie w sitku nawet okruszka nie ma opilkow .. z tego co przeczytalem w internecie na forach to stawiam na ten regulator cisnienia kupic nowy boscha i podobno problem z glowy
-
problem swiece zarowe
Po podpięcie VCDS taki blad. Podczas przyspieszania wyskakuje spiralka grzania swiec auto traci moc wchodzi w tryb awaryjny .. Czy to bedzie regulator cisnienia paliwa na listwie wtryskowej??
-
problem swiece zarowe
Naprawde nikt nic nie pomoze?
-
problem swiece zarowe
Witam Mam problem z audi , zaczelo sie od falowania obrotow pod komputerem wyskoczyl blad regulatora cisnienia oraz 2 swiece spalone 1 i 4 cylinder Po wymianie regulatora i swiec obroty uspokoily sie lecz w trakcoe jazdy zaczyna migac kontrolka grzanoa świec auto w tym czasie nie ma mocy nie kopci nie dymi po prostu nie jedzie.. Po ponownym odpaleniu jedzie normalnie nawet 30km po czym znowu sutuacja sie powtarza.. Po podpieciu komputera wyskakuje dalej blad swiec ktore oczywiscie sa nowe z tą roznicą ze jest roznica w bledzie , na starych byl blad swiec uklad elektryczny "stałe " a na nowych blad elektryczny swiec "nieciagly" Ktos podpowie gdzie szukac przyczyny? Wrzucam zdjecie z bledem , program delphi przed wymiana regulatora i swiec oraz blad po wymianie swiec i regulatora.
-
Napinacz paska osprzętu CAGA
Mozliwe ze przez te sprzegielko delikatnie drży auto ? Nie jest to jakos specjalnie odczuwalne ale ja jako ze duzo jeżdżę zauwazylem jak delikatnie przenosi na bude wibracje ..
-
Napinacz paska osprzętu CAGA
Witam w mojej a4 b8 zauwazylem ze strasznie dziwnie podskakuje pasek na rolce od napinacza auto troche tez drży na wolnych obrotach i nie wiem czy ten napinacz tak wibruje przez to ze silnik tak buja czy poprostu zbliza sie jego koniec. Zauwazylem to calkowicie przypadkiem nie daje zadnych objawow typu pisk szum czy inny dzwiek. Prosze o doradzenie . Wrzucam link z filmem na youtube https://youtu.be/DgLsMUirgRQ
-
Grzane fotele
Witam. Mam pytanie a mianowicie czy do audi a4 b8 2010 r 2.0tdi 143km caga full skóra mozna dorzucic grzanie foteli, o dziwo wszystko jest oprocz tego. Nie wiem czemu nie ma a wydaje mi sie ze powinno byc
-
Tarcze hamulcowe przod wymiary
A te 320mm wejdzie pod standardowy zacisk ktory jest teraz pod 314mm
-
Tarcze hamulcowe przod wymiary
No wlasnie sa 3 rodzaje ponoc a mnie interesuje dokladny wymiar wynikający z numeru vin według producenta
-
Tarcze hamulcowe przod wymiary
Witam. Jest ktos w stanie po nr vin powiedziec mi jaki rozmiar tarcz powinien siedziec w mojej audi orginalnie . A4 b8 2010r caga 2.0tdi 143km avant Vin WAUZZZ8K3BA055303 Bardzo dziekuje za pomoc