Treść opublikowana przez Kwiotek13
-
Jaki zestaw LED-ów wybrać do Audi A4 B6?
Cześć, z racji tego że będę przekładać sufit czy polecicie mi jakiś DOBRY zestaw ledwo do wnętrza? Mowa o wszystkim, wliczając oświetlenie nóg oraz przy otwieraniu drzwi. Do tego przyciemniam szyby, chciałbym założyć LED cofania, taki żeby nie walił błędu i dobrze świecił. Co dobrego polecicie? I aha, dobry led bez błędu do halogenów. Tam też przyda się coś dobrego. Auto to B6 2004 rok, czerwony FIS. Dzięki za pomoc
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Cześć, Właśnie będę zabierać się za zmianę 312 -> 320, a na tył wleci 288mm. Tarcze i klocki na tył już mam, teraz pytanie jakie tarcze i klocki kupić na przód? Czy te z linku poniżej będą dobre? Które będą lepsze? Brać nawiercane i nacinane czy gładkie? Podobno nawiercane mocno hałasują. allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL i pytanie, czy ktoś może mi podlinkować te blaszki ze zdjęcia? Chce to od razu wymienić. Z góry dzięki, Pozdrawiam!
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dzięki ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
@Gregory87 Witam, mógłbym prosić o rozkodowanie mojego numeru VIN? Chciałbym poznać wyposażenie auta, czy czasami quattro nie jest dołożone, ewidencję przebiegów i ogólne informacje o szkodach itd. generalnie wszystko co się da. Dziękuję z góry i pozdrawiam! WAUZZZ8E95A013068
-
Pomoc w odczytaniu logów.
-
Pomoc w odczytaniu logów.
Generalnie logi na PB to te, gdzie skala w ubogiej mieszance, że tak powiem dochodzi do max 20, a na LPG są te, gdzie dochodzi do 25 czyli maxymalnej skali. O ile dobrze to wytłumaczyłem... Wiem, że jest tu straszny bałagan, błędy były usunięte przed logami. I co do bałaganu, już zostałem poinstruowany i będę je robić inaczej.
-
Pomoc w odczytaniu logów.
Cześć, Zerknie ktoś na logi? Z tego co się dowiedziałem to jest zbyt uboga mieszanka. Chcę sprawdzić szczelność w dolocie itd, ale nie wiem czy muszę bo turbo fajnie wstaje itd. temperatura w dolocie taka wysoka bo to bfb całkowita seria. Stawiam na przeplywke bo za mało g/s jest, a powinno być 135. Pytanie - jeśli to nie przepływka to co dalej? Dodam, że logi nie są zrobione idealnie, wybaczcie. Robione na PB98 i LPG. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w...
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E44A082930 - zależy mi również na kodzie lakieru Z góry dziękuję!
-
[B7 1.9 TDI PD] Który 1.9TDI wybrać w B7 ?
Cześć, Moglibyście powiedzieć mi który 1.9 TDI (chodzi o oznaczenie silnika i różnice między nimi oraz o to czy 1.9 TDI PD jest lepszy czy gorszy od 1.9 TDI PD e) jest lepszy? Na co zwrócic uwagę przy zakupie takowej jednostki i co jest bolączkami tych silników, żeby wiedzieć z jakimi kosztami się oswoić. Pozdrawiam!