Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pajtelsky

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nie sprawdzałem, nie znam się na tym - ew. jakiś dobry mechanik piła i okolice który by to ogarnął ?
  2. Hej, od początku jak posiadam audi a4 b6 1.9 tdi awx z turbiną w niej jest coś nie tak, czułem to odrazu po kupnie więc pojechałem na hamownie - pomiar i : brak dołu turbo wstaje tylko powyżej 3k obr po czym jest po chwili przeładowanie i spada moc - następnie oddałem turbo do regeneracji i ustawienia tej gruszki sztangi i całej reszty - kolejny pomiar hamownia: sytuacja na odwrót jest dół - brak góry ! powyżej 3k przeładowanie turbiny aż diagnosta sie dziwił że silnik nie wchodzi w tryb awaryjny - następnie niby zaślepił egr i podmienił n75 i nic to nie dalo (nie chce mi sie wierzyć że to robił) - następnie kupiłem inną turbinę również świeżo po regeneracji, podmieniłem i nie byłem już na hamowni bo stwierdziłem że szkoda siana i tak: podczas gazowania na postoju (pod czerwone pole) jak silnik schodzi z obrotów słychać jakby aż takie sapanie (przeładowanie) aż telepie silnik, czasem potrafi go przydławić podczas jazdy z butem w podłodze np 4 bieg podczas przyśpieszania nagle czuje jak samochód przestaje przyśpieszać (gdzieś przy 3200 obr - but cały czas w podłodze) po czym po chwili się namyśli i coś tam jedzie dalej.... w czym szukać problemu? czy to n75? bo już opadają ręce....
  3. Siema, mam na imię Patryk i pochodzę z Piły woj. wlkp od 1.5 roku jestem posiadaczem a4 b6 sedan 2001 w kolorze LX7Z i z silnikiem 1.9tdi AWX, zarejestrowałem się na forum aby uzyskać pomoc w pewnej sprawie :D a że wypada się przywitać no to WIIIITAAMM !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.