Treść opublikowana przez lucky9977
-
Zapaszki do auta
w piatek mi przyszlo 3 dni w samochodzie. Bez szału jak za taki hajs. Nie polecam jednak. Duże nadzieje miałem ze bd godny polecenia ale jednak nie. Ambi pur ocean mist zdecydowanie lepszy.
-
Olej skrzynia manual 2.0tdi BPW
Zawsze pod chmurka i przed wymiana było okej. Też myślalem nad dodatkiem żeby spróbować właśnie.
-
Olej skrzynia manual 2.0tdi BPW
SPECYFIKACJE I NORMY Klasa lepkości wg SAE: 75W/90 Kategoria jakości wg API: GL-5 TABELA PRODUKTU Lepkość kinematyczna w 100 °C, mm2/s 15 Wskaźnik lepkości, min 120 Liczba kwasowa (TAN), mg KOH/g 0,2 Temperatura płynięcia, max °C -30 Temperatura zapłonu, min °C 200
-
Olej skrzynia manual 2.0tdi BPW
Po wymianie oleju na zimnym 1 i 2 ciężko wchodzi. Reszta okej. Jak sie troszke rozgrzeje to bajka. Olej zalany 75w90 "budżetowy". Teraz pytanie czy tak jeździć czy wlewac castrola np? Jak sądzicie?
-
Fotel
Czy ktos jest w stanie po vinie ustalic nr oem calego fotela lub gabek z poszyciem najlepiej ? Tez ich nr oem ?
-
Ukryte funkcje fisu i ciekawe kodowania.
To ta wentylacja to jedyna rzecz ukryta ? myslalem ze czyms mnie jeszcze audi zaskoczy pozytywnie.
-
Ukryte funkcje fisu i ciekawe kodowania.
Jezyk ? Chyba nie fisu. Bo polskiego w fisie nie ma.
-
wymiana oleju
- wymiana oleju
Okej dziekowac. A moglbys wrzucic oem filtrow ?- Ukryte funkcje fisu i ciekawe kodowania.
Witam tak jak w temacie. Ciezko znalesc w necie. Ale udalo mi sie np wlaczyc vcdsem funkcje aux. ventilat. Stad pytanie czy ktos zna wlasnie takie smaczki czy sa i jak je wlaczyc. ? I czy znacie kodowania do b7 jakies ciekawe przydatne ?- wymiana oleju
- wymiana oleju
Hej, rozkodujesz mi w podobnym schemacie do mojej numery OEM tych filtrów? A i pytanko jaki olej i ile litrow do skrzyni b7 2.0tdi BPW Manual 6 biegowy?- Rozrząd od VW Crafter do Audi?
Witam tak jak w tytule. Mam pytanie ktoś orientuje sie czy rorząd VW Craftera z 2012 roku 2.0tdi jest taki sam jak A4b7 2.0tdi ? Ogólnie wygląda tak samo rózni tylko sie nr oem i ? Napewno z craftera pasuje do a4b8 2.0tdi. Ale czy też do b7? Przerabiał ktoś ten temat- Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
- Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
Dla potomnych. Przemienilem piny w oparciu. I zaczelo wszystko grzac. Wychodzi na to ze masa w oparciu a6 jest odwrotnie niz w a4 i d*pa nic sie nie zalaczalo. Po zmienieniu pinow i wpieciu siedziska i oparcia a6 w instalacje a4 wszystko zaczelo grzac. Nie podpinalem vcds wiec niewiem czy jest blad. Jutro zobacze. Ale reaguje na klimatronik wiec chyba powinno byc okej.- Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
Rozumiem że ten 3 pin nie musi być połaczony ? I nic sie nie stanie? A i zauważyłem że w opraciu kable sa odwrotnie podłaczone do wtyczki niż w a4. czy to może własnie generowac bład z masa po podłaczeniu do kostki? czy to nie ma znaczenia?- Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
Sprawdzałem na krótko maty z a6 działają grzeją. Teraz tylko pytanie jak to podlączyć do a4. ? Ktoś wie ? a4 -----> 5pinów a6------> 4piny- Zmiana samego materiału oparcia fotela
Nie wiem jak w b8 ale b7 nie jest to skomplikowane. kilka plastików i reszta na zapinki. Trzeba wiedzieć gdzie co dotknąć.- Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
w a 4 wychodzi z oparcia 5 pinów z a6 tylko 4. Podłaczyłem teraz na szybko to pod siedzenie i nic nie grzeje. vcds pokazuje ze fotel wg sie nie wlacza. Podłaczyłem samo oparcie bo jest na 2 piny i takie same kolory ma i tez nie wlacza tylko bład wywala ze zwarcie masy.- Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
Niewiem czy to jest od grzania tak mi sie wydaje tylko. To b7 nwm czy to gra role akurat. No dobra to jeśli nie złacze tej 2 pinowej zostawie ja wolno to nie bedzie przeszkadzac w niczym ? I pytanie czy to bd dzialac bo moje maty pokazuja opor 0,4 a te z a6 0,1. Czy poprostu to bd sie wolniej nagrzewac i tylko tyle.? I rozumiem że boczki też bd grzać?- Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
1. To wiazka pod moim fotlem 2 To opracie z a6 3 To siedzisko z a6 gdzie jest dodatkowa wiazka od tej czesci wysuwanej a w a4 nie ma do tego kostki- Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
Tak własnie mam instalacje z a4 i chce zalozyc gabki z mata z a6.- Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
mam wszystko a4 ale padlo mi grzanie i gabki wyrobione. Udalo mi sie kupic od a6 taki sam kubel i chce przelozyc gabke razem z mata na stelaz a4.- Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
Mam calą tą instalacje. tylko te kostki nie pasuja do moich wtyczek trzeba bd je pozamieniac na te z a4. Tylko w a6 czarna kostka ma 3 piny. a w a4 2piny. I jak to połaczyc zeby hulało.- Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
Witam, ma ktoś pomysł jak podpiąć maty z a6 do a4 ? Fotel sport. Gabka z mata z a6 jest taka sama jak z a4 lecz ma jedną wtyczkę więcej niż a4. Chodzi o tą wysuwaną część od siedziska. W a4 jest to połaczone z mata siedziska a w a6 oddzielna wtyka jest. To jak to połaczyc zeby to smigało w a4. I czy wgl się da - wymiana oleju