Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol664

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol664

  1. Karol664 odpowiedział(a) na Karol664 temat w 2.0TDI
    Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?
  2. Karol664 odpowiedział(a) na Karol664 temat w 2.0TDI
    Zazwyczaj orlen ale wydaje mi się że to nie zależy od paliwa bo tankowałem też właśnie Shell V-Power jak byłem na wyjeździe i było to samo
  3. Karol664 odpowiedział(a) na Karol664 temat w 2.0TDI
    Jeżdżę od jakiegoś czasu na archoil co prawda więcej w mieście niż w trasie
  4. Karol664 odpowiedział(a) na Karol664 temat w 2.0TDI
    Na prawdę nikt nie może pomóc?
  5. Karol664 odpowiedział(a) na Karol664 temat w 2.0TDI
    Nie nie ma żadnych
  6. Karol664 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Mam problem z trzęsieniem przy odpalaniu nie zależnie czy silnik jest zimny czy ciepły czasami zapali super beż żadnego telepania a czasami zatrzęsie dość mocno. Samochód to A4 B8 2.0 TDI 143km caga Z góry dziękuję za pomoc
  7. Czyli sterownik też muszę wymienić? Beż tego nie będzie działać jak sam pilot kupie?
  8. A jak to zrobić?
  9. Karol664 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Czy wie ktoś może czy w A4 B8 można zmienić pilot webasto z oryginalnego na ten z wyświetlaczem z Audi A6? Z góry dziękuję za pomoc
  10. Dobra jak wrócę do domu to popatrzę
  11. A wiesz może jakie jest pełne kodowanie tego ADS?
  12. Właśnie też tak pomyślałem bo sterownik był przekodowywany pod kamerę cofania. Tylko największy problem jest taki że mam do niego 90km i tak średnio jechać tylko z tego powodu. Dałoby radę ogarnąć to samemu?
  13. To dlaczego nie działa teraz skoro wcześniej działało?
  14. Mmi 2g high przycisków nie mam chyba jest fabryczne bo jak robiłem spolszczenie to gościu mi to odblokował. Wcześniej wszystko działało mogłem normalnie wybierać tryb silnika i układu kierowniczego
  15. Witam Nie działa mi funkcja audi drive select gdy wchodzę w CAR napis audi drive select jest szary i nie da się w niego wejść. Dodam że ostatnio było naprawiane webasto i dokładana kamera cofania u elektryka czy on mógł coś uszkodzić lub czegoś nie podpiąć. Jaka może być przyczyna? Z góry dziękuję za pomoc
  16. Tyle wiem ale chodzi o to co trzeba zmienić/dołożyć żeby się dało. I ewentualnie jak to zrobić
  17. Witam Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość słuchania muzyki z telefonu przez bluetooth? Mam mmi 2g high z gniazdem aux w podłokietniku. Z góry dziękuję za pomoc
  18. Karol664 odpowiedział(a) na Karol664 temat w Audi A4 B8
    Ok dzięki za pomoc ale już chyba nie zdążę zobaczyć. Jutro z samego rana jadę do tego elektryka to on już to zrobi
  19. Karol664 odpowiedział(a) na Karol664 temat w Audi A4 B8
    Tylko że wczoraj mi działał przez jakiś czas
  20. Karol664 odpowiedział(a) na Karol664 temat w Audi A4 B8
    Który sterownik? Sterownik ręcznego wymieniałem i było to samo. A zalany na pewno nie był bo samochód stoi od dwóch miesięcy nie ruszany z garażu
  21. Karol664 odpowiedział(a) na Karol664 temat w Audi A4 B8
    history (5).txt
  22. Karol664 odpowiedział(a) na Karol664 temat w Audi A4 B8
    Aku odłączałem przy wyjmowaniu pieca od webasto bo wysyłałem go do sprawdzenia. A bezpiecznik wyciągałem celem sprawdzenia czy któryś nie jest spalony bo miałem cały czas brak połączenia że sterownikiem webasto. Po jakimś czasie jak samochód stał bez pieca zaczęło mi rozładowywać aku więc go odłączyłem żeby go nie zabić całkiem. Jak już w końcu poskładałem wszystko to zaczęło wywalać błąd od tego ręcznego. W międzyczasie miałem jeszcze problem z tym że nie mogłem wyjąć kluczyka ale to poprzez poprzekładane bezpieczniki gdy poprzekladalem je na swoje miejsca wszystko zaczęło działać (oprócz webasto) samochód postał z godzinę i znowu jest błąd od ręcznego
  23. Karol664 odpowiedział(a) na Karol664 temat w Audi A4 B8
    Ten sterownik webasto i przyczepy na pewno nie ma nic wspólnego z tym ręcznym bo tak jak mówiłem jest już tak dwa lata a problemy z ręcznym pojawiły się dopiero teraz
  24. Karol664 odpowiedział(a) na Karol664 temat w Audi A4 B8
    Sterownik był akurat odłączony jak robiłem skan. Ale wróćmy do tematu tego ręcznego bo na tym mi najbardziej zależy
  25. Karol664 odpowiedział(a) na Karol664 temat w Audi A4 B8
    Dokładany ze sterownikiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.