Treść opublikowana przez Karol664
-
Prawa strona nawiewów nie chłodzi
Witam Mam problem z klimatyzacją w A4 B8. Problem polega na tym że strona kierowcy(lewa) chłodzi normalnie i leci zimne powietrze a po stronie pasażera(prawa) deje tylko lekko chłodne powietrze różnica jest spora. Po podpięciu kompa błędów brak. Z góry dzięki za pomoc
-
Czy te felgi pasują do B8?
-
Czyszczenie DPF
Czy jeśli na razie nie ma żadnych niepokojących objawów to można tak jeździć? A zająć się tym gdy już będzie coś się działo?
-
Czyszczenie DPF
Czyli ile mniej więcej jeszcze powinien wytrzymać?
-
Czyszczenie DPF
Wawartość popiołu 0.16l Chciałem wprowadzić ten środek bo znajomy mi powiedział że przedłoży się żywotność dpfa
-
Czyszczenie DPF
Przebieg 230 tysięcy egr działa poprawnie nie dawno był czyszczony. Dpf nie jest chyba zapchany bo wypala się normalnie silnik ma moc nie kopci.
-
Czyszczenie DPF
Którym osprzętem silnika? Turbina?
-
Czyszczenie DPF
Witam Mam pytanie jak można wprowadzić środek do czyszczenia dpf w przypadku gdy nie idzie odkręcić czujnika w dpf próbowałem różnymi sposobami ale nie idzie go ruszyć. Auto to Audi a4 b8 z silnikiem 2.0 tdi jest tam bardzo słaby dostęp i stąd moje pytanie
-
Trzęsie przy odpalaniu
Błędów żadnych nie ma. A jak inaczej go sprawdzić?
-
Co to jest za część?
To u mnie ten mały przewód z tej chłodnicy jest w inne miejsce podłączony
-
Co to jest za część?
W którym miejscu jest to umieszczane? Tam obok turbiny?
-
Co to jest za część?
Błędów żadnych nie ma
-
Co to jest za część?
Ori nic nie robione
- Co to jest za część?
-
Co to jest za część?
Właśnie ciekawi mnie dlaczego nic nie jest tu podłączone. Może mieć to jakiś negatywny wpływ na pracę silnika?
- Co to jest za część?
-
Co to jest za część?
A jakieś przewody gumowe powinny być do tego podłączone?
-
Co to jest za część?
A gdzie i jak ma być ten zawór podłączony?
-
Co to jest za część?
-
Trzęsie przy odpalaniu
A jak dokładnie sprawdzić ten dpf?
-
Trzęsie przy odpalaniu
A możliwe żeby na przykład dwumas powodował takie objawy? Nie był jeszcze wymieniany A auto ma już prawie 230tys
-
Trzęsie przy odpalaniu
A czy to może powodować te trzęsienie przy odpalaniu? Dodam że nie jest to odczuwalne zawsze czasmi odpali super a czasami zatrzęsie
-
Trzęsie przy odpalaniu
Lekko dodałem gazu a jaka jest maksymalna wartość zapełnienia?
-
Trzęsie przy odpalaniu
- Trzęsie przy odpalaniu
228 tys dpf wypala się co 600km mniej więcej i żadnych problemów z nim nie ma - Trzęsie przy odpalaniu