Treść opublikowana przez Karol664
-
Problem ze światłami
Hak tak a webasto nie. Ale to raczej nie jest z tym związane bo webasto nie działa już od dwóch lat
- Problem ze światłami
-
Problem ze światłami
Co może być jeszcze nie tak?
-
Problem ze światłami
-
Problem ze światłami
Tak działa poza tym recznym. Ale przez chwilę dzialał normalnie
-
Problem ze światłami
Zamieniłem przez przypadek
-
Problem ze światłami
Po poprzekładaniu bezpieczników (okazało się że były pomylone) światła działają i przez jakiś czas ręczny też działał normalnie
-
Problem ze światłami
W ST3 nie mam bezpiecznika w cale ale możliwe że go wyciągnąłem przypadkiem. A czy ten bezpiecznik może być odpowiedzialny za te światła?
-
Problem ze światłami
history (4).txt
-
Problem ze światłami
Sprawdziłem bezpieczniki i wszystkie są dobre sam chyba sobie z tym nie poradzę. Tylko teraz pytanie jak dojechać do tego elektryka mam do niego prawie 90 km a nie mam lewego stopu i kierunkowskazu?
-
Problem ze światłami
Ok wrzucę jak będę w domu
-
Problem ze światłami
history (3).txt Wszystkie błędy sporadyczne są spowodowane tym że odłączony był akumulator
-
Problem ze światłami
I który to bezpiecznik?
-
Problem ze światłami
W której skrzynce jest ten bezpiecznik?
-
Problem ze światłami
-
Problem ze światłami
A masz może jakiś schemat w których miejscach są te masy?
-
Problem ze światłami
Stop jest jeden ale nie ma lewego kierunku. A którą masę sprawdzić bo jest tam ich trochę
-
Problem ze światłami
Nie masy nie sprawdziłem. O którą dokładnie masę chodzi? A czy ewentualnie jest możliwość żeby w takim stanie dojechać do elektryka mam już umówiony termin na środę właśnie w sprawie wariującej elektryki i dołożenia kamery cofania a dzisiaj wchodzę do samochodu włączam światła a tu taka niespodzianka?
-
Problem ze światłami
Prąd nie dochodzi ale wszystkie przewody wyglądają na całe. Jest gdzieś może jakiś przekaźnik albo sterownik odpowiedzialny za światła?
-
Problem ze światłami
Czyli rozebrać klapę i sprawdzać przewody?
-
Problem ze światłami
To może być uszkodzony przewód? Dodam jeszcze że zaczęło się to dziać po odłączeniu akumulatora
-
Problem ze światłami
Witam Mam problem ze światłami w audi a4 b8 avant chodzi o lampy tylne nie działa prawa lampa w klapie (lampa która nie otwiera się z klapą działa) nie działa również lewa lampa(ta w której jest kierunkowskaz) oraz trzecie światło stopu. Nie wiem co jest grane ponieważ wszystkie żarówki są sprawne. Nie wiem co mam zrobić ponieważ w środę muszę zaprowadzić auto do elektryka i teraz pytanie czy mogę jechać w takim stanie czy muszę najpierw coś z tym zrobić? Z góry dziękuję za pomoc
-
Auto hold nie działa
Napięcie tak jak już mówiłem dochodzi
-
Auto hold nie działa
Jakieś pomysły jeszcze?
-
Auto hold nie działa
Tak niby wszystkie ok dlatego zastanawiam się nad tym modułem