Treść opublikowana przez Karol664
-
Trzęsie przy odpalaniu
Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?
-
Trzęsie przy odpalaniu
Zazwyczaj orlen ale wydaje mi się że to nie zależy od paliwa bo tankowałem też właśnie Shell V-Power jak byłem na wyjeździe i było to samo
-
Trzęsie przy odpalaniu
Jeżdżę od jakiegoś czasu na archoil co prawda więcej w mieście niż w trasie
-
Trzęsie przy odpalaniu
Na prawdę nikt nie może pomóc?
-
Trzęsie przy odpalaniu
Nie nie ma żadnych
-
Trzęsie przy odpalaniu
Witam Mam problem z trzęsieniem przy odpalaniu nie zależnie czy silnik jest zimny czy ciepły czasami zapali super beż żadnego telepania a czasami zatrzęsie dość mocno. Samochód to A4 B8 2.0 TDI 143km caga Z góry dziękuję za pomoc
-
Pilot webasto z A6 do A4
Czyli sterownik też muszę wymienić? Beż tego nie będzie działać jak sam pilot kupie?
-
Pilot webasto z A6 do A4
A jak to zrobić?
-
Pilot webasto z A6 do A4
Witam Czy wie ktoś może czy w A4 B8 można zmienić pilot webasto z oryginalnego na ten z wyświetlaczem z Audi A6? Z góry dziękuję za pomoc
-
Audi drive select jest nieaktywny
Dobra jak wrócę do domu to popatrzę
-
Audi drive select jest nieaktywny
A wiesz może jakie jest pełne kodowanie tego ADS?
-
Audi drive select jest nieaktywny
Właśnie też tak pomyślałem bo sterownik był przekodowywany pod kamerę cofania. Tylko największy problem jest taki że mam do niego 90km i tak średnio jechać tylko z tego powodu. Dałoby radę ogarnąć to samemu?
-
Audi drive select jest nieaktywny
To dlaczego nie działa teraz skoro wcześniej działało?
-
Audi drive select jest nieaktywny
Mmi 2g high przycisków nie mam chyba jest fabryczne bo jak robiłem spolszczenie to gościu mi to odblokował. Wcześniej wszystko działało mogłem normalnie wybierać tryb silnika i układu kierowniczego
-
Audi drive select jest nieaktywny
Witam Nie działa mi funkcja audi drive select gdy wchodzę w CAR napis audi drive select jest szary i nie da się w niego wejść. Dodam że ostatnio było naprawiane webasto i dokładana kamera cofania u elektryka czy on mógł coś uszkodzić lub czegoś nie podpiąć. Jaka może być przyczyna? Z góry dziękuję za pomoc
-
Bluetooth audi a4 b8
Tyle wiem ale chodzi o to co trzeba zmienić/dołożyć żeby się dało. I ewentualnie jak to zrobić
-
Bluetooth audi a4 b8
Witam Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość słuchania muzyki z telefonu przez bluetooth? Mam mmi 2g high z gniazdem aux w podłokietniku. Z góry dziękuję za pomoc
-
Problem ze światłami
Ok dzięki za pomoc ale już chyba nie zdążę zobaczyć. Jutro z samego rana jadę do tego elektryka to on już to zrobi
-
Problem ze światłami
Tylko że wczoraj mi działał przez jakiś czas
-
Problem ze światłami
Który sterownik? Sterownik ręcznego wymieniałem i było to samo. A zalany na pewno nie był bo samochód stoi od dwóch miesięcy nie ruszany z garażu
-
Problem ze światłami
history (5).txt
-
Problem ze światłami
Aku odłączałem przy wyjmowaniu pieca od webasto bo wysyłałem go do sprawdzenia. A bezpiecznik wyciągałem celem sprawdzenia czy któryś nie jest spalony bo miałem cały czas brak połączenia że sterownikiem webasto. Po jakimś czasie jak samochód stał bez pieca zaczęło mi rozładowywać aku więc go odłączyłem żeby go nie zabić całkiem. Jak już w końcu poskładałem wszystko to zaczęło wywalać błąd od tego ręcznego. W międzyczasie miałem jeszcze problem z tym że nie mogłem wyjąć kluczyka ale to poprzez poprzekładane bezpieczniki gdy poprzekladalem je na swoje miejsca wszystko zaczęło działać (oprócz webasto) samochód postał z godzinę i znowu jest błąd od ręcznego
-
Problem ze światłami
Ten sterownik webasto i przyczepy na pewno nie ma nic wspólnego z tym ręcznym bo tak jak mówiłem jest już tak dwa lata a problemy z ręcznym pojawiły się dopiero teraz
-
Problem ze światłami
Sterownik był akurat odłączony jak robiłem skan. Ale wróćmy do tematu tego ręcznego bo na tym mi najbardziej zależy
-
Problem ze światłami
Dokładany ze sterownikiem