Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto hold nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z auto hold w audi a4 b8 ręczny działa normalnie a auto hold już nie. Na fisie pokazuje się błąd od ręcznego. Komputer pokazuje taki błąd

 

 Screenshot_20221219_084836_OBDeleven.thumb.jpg.0fbaf88c08708a6accb3c3d7a3b74c48.jpg

 

Opublikowano

Błędy z ręcznego odczytaj

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, robson_s napisał(a):

Błędy z ręcznego odczytaj

A jak będą błędy to wystarczy je tylko skasować? Dodam że ten błąd wyskoczył po odłączeniu akumulatora 

Opublikowano
1 godzinę temu, Karol664 napisał(a):

A jak będą błędy to wystarczy je tylko skasować? Dodam że ten błąd wyskoczył po odłączeniu akumulatora 

Zależy od tego czy sporadyczne czy statyczne. Sporadyczne można wykasować i być może się nie pojawią ponownie. Statycznych nie da się wykasować gdyż powracają. Należy najpierw usunąć usterkę.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Taki błąd gdzie szukać przyczyny?

 

Screenshot_20221219_153102_OBDeleven.thumb.jpg.a7497e0135f80c3030ab24929ea88456.jpg

Opublikowano

Zrób pełny autoscan i go tu wstaw.

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Zrób pełny autoscan i go tu wstaw.

Nie ma innych błędów 

 

Opublikowano

Zrób pełny autoscan i go wstaw.

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Zrób pełny autoscan i go wstaw.

Co może być przyczyną?

Screenshot_20221219_164615_OBDeleven.jpg

Screenshot_20221219_164549_OBDeleven.jpg

Screenshot_20221219_164540_OBDeleven.jpg

Screenshot_20221219_164530_OBDeleven.jpg

Screenshot_20221219_164526_OBDeleven.jpg

Screenshot_20221219_164519_OBDeleven.jpg

Screenshot_20221219_164505_OBDeleven.jpg

Screenshot_20221219_164450_OBDeleven.jpg

Screenshot_20221219_164446_OBDeleven.jpg

Screenshot_20221219_164431_OBDeleven.jpg

Screenshot_20221219_153102_OBDeleven.jpg

Screenshot_20221219_084836_OBDeleven.jpg

Edytowane przez Karol664

Opublikowano

Widzisz, że masz brak komunikacji z kilkoma sterownikami?

 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Widzisz, że masz brak komunikacji z kilkoma sterownikami?

 

I co z tym zrobić?

Opublikowano

To nie pisz następnym razem, że nie ma błędów i jak cię proszą o pełny autoscan, to go wstaw i to w formie protokołu, który zapisuje aplikacja a nie w formie zdjęć. 

 

Masz niewiarygodny sysgnał zacisku 15 w MCE więc sprawdź wszystkie bezpieczniki. Jeżeli wszystkie są sprawne, to sprawdź czy do MCE dochodzi napięcie z zacisku 15.

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, Muskel1 napisał(a):

To nie pisz następnym razem, że nie ma błędów i jak cię proszą o pełny autoscan, to go wstaw i to w formie protokołu, który zapisuje aplikacja a nie w formie zdjęć. 

 

Masz niewiarygodny sysgnał zacisku 15 w MCE więc sprawdź wszystkie bezpieczniki. Jeżeli wszystkie są sprawne, to sprawdź czy do MCE dochodzi napięcie z zacisku 15.

Gdzie on się znajduje?

Opublikowano

Zacisk 15 w elektryce pojazdowej to potocznie zwane napięcie "po stacyjce". Sprawdź czy dochodzi do MCE na odpowiednich pinach w kostkach przy MCE.

Opublikowano

Sprawdź czy dochodzi i przede wszystkim ile dochodzi?

W jakim stanie jest akumulator? Jakie ma napięcie?

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Sprawdź czy dochodzi i przede wszystkim ile dochodzi?

W jakim stanie jest akumulator? Jakie ma napięcie?

Akumulator właśnie ładuje ma słabe napięcie bo samochód stoi długo nie jeżdżony. A co może być z tym auto hold? Bo bardzo mi zależy żeby działał 

Edytowane przez Karol664

Opublikowano

Napisałem wyżej. Brak komunikacji ze sterownikami, możliwe że na skutek braku napięcia z zacisku 15.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Napisałem wyżej. Brak komunikacji ze sterownikami, możliwe że na skutek braku napięcia z zacisku 15.

A dlaczego może nie być tam tego napięcia?

Opublikowano

Padnięty akumulator, przepalone bezpieczniki, uszkodzenie wiązki etc.

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Padnięty akumulator, przepalone bezpieczniki, uszkodzenie wiązki etc.

A możliwe że ten przekaźnik jest od tego?20221217_155928.thumb.jpg.eedfa77287eac50dc1ced2703c3487bc.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.