Treść opublikowana przez Audi a4 b8 2.0
-
Wyciek płynu, oleju z prawej strony
Witam. Zauważyłem u siebie też taki mały wyciek. Czy wystarczy wymienić sama tuleje? Jaka tuleje kupowałeś? Z góry wielkie dzięki
-
kamera cofania
Dzięki wielkie
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
A czy na razie mogę tak jeździć? Dzisiaj tam zaglądnąłem i zauważyłem.
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Czy powinienem napiąć?Nie znam się na tym za bardzo, jak to zrobić
-
Pasek rozrządu - prośba o weryfikację rzeczywistego producenta
:-). Ok. Zamówię INA i wymienię w przyszłym tygodniu. Dzięki
-
Pasek rozrządu - prośba o weryfikację rzeczywistego producenta
W takim razie dla pewności wymienię rozrząd. A czy na pierwszy montaż był montowany contitech? Bo teraz jest właśnie taki
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
-
Pasek rozrządu - prośba o weryfikację rzeczywistego producenta
Nie. Jest pieczątka w książce serwisu
-
Pasek rozrządu - prośba o weryfikację rzeczywistego producenta
Auto kupilem parę miesięcy temu w książce serwisowej wymiana jest odnotowana 199822tys w tej chwili jest 232tys.
-
Pasek rozrządu - prośba o weryfikację rzeczywistego producenta
Tak dokładnie ale auto było dopiero odpalone może pracowało minute. Wcześniej sprawdzałem na zimnym i też tak bylo
-
Pasek rozrządu - prośba o weryfikację rzeczywistego producenta
Na zimnym silniku jak sprawdzałem był w takiej pozycji
-
Pasek rozrządu - prośba o weryfikację rzeczywistego producenta
-
Pasek rozrządu - prośba o weryfikację rzeczywistego producenta
Jutro spróbuję, ale nie wiem czy uda mi się znowu ustawić pasek w tej pozycji
-
Pasek rozrządu - prośba o weryfikację rzeczywistego producenta
Nie próbowałem. Spisałem tylko nr na pasku, ale nie wiem czy jest tam zawarty rok produkcji
-
Pasek rozrządu - prośba o weryfikację rzeczywistego producenta
Witam. Czy udało Ci się odczytać rok produkcji paska?
-
Pasek rozrządu - prośba o weryfikację rzeczywistego producenta
Witam. Pasek contitech i na pasku "wyryty" nr. 03372707201828 czy idzie odczytać rok produkcji? Pozdrawiam
-
kamera cofania
Panowie. Podłączałem dziś kamerę cofania. Pod światło cofania i kamerka szaleje ponieważ mam lampy Led. Przycisku pdc nie posiadam. Na to chwilę podłączyłem pod zapalniczkę ale wydaje mi się, że kamerka szybko padnie. W takim razie gdzie można się wpiąć?