Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mgxv2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mgxv2 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Zamierzam w swoim a4 b6 1.8t bfb ośka wymienić w ten weekend sprzęgło. Dwumasy niby nie słychać aczkolwiek chyba wymienię zapobiegawczo + wysprzeglik. Co jeszcze przy okazji ogarnąć ? Jakieś uszczelniacze czy jak to tam wygląda ? Zakupy będę robić i listę sobie robię pozdrawiam
  2. Witam, 1.8t bfb Mam problem, dziś przed pracą jak na złość po ruszeniu spod domu dosłownie 2m przy obrotach 1900. Wywaliło mi błąd niskiego ciśnienia oleju, sprawdziłem olej, pół bagnetu, jedna z rzeczy która przykuła moją uwagę to, że kolor oleju by troszkę brązowaty i były zauważalne białe smugi. Robiłem dziennie 28km, 14 w jedną i 14 w drugą - więc to może być przyczyną. Szukam jakichś porad, zajrzeć do smoka ? Olej zmienić ? Auto jest mi potrzebne i muszę działać na terenie Wrocławia przy okazji, jak by ktoś znał jakiś warsztat dobry i zaufany to by się przydał namiar. Pozdrawiam
  3. Być może nie wrzuciłem tego pliku co powinienem. Zerknę w wolnej chwili, jak będę w domu. Wiem że przez przypadek jedne zrobiłem na LPG a później ogarnąłem i zrobiłem tylko na pb.
  4. TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM nowy log z przepływką, powiem szczerze że troszkę niby lepiej to w logach wygląda ale szału nie ma.
  5. Ok, dzięki za info. Kupiłem oryginalną przepływkę i dziś sprawdzę po pracy czy będzie różnica
  6. Ponoć uszkodzona DV - dobrowadza do uszkodzenia odpowietrznika skrzyni korbowej w trójniku oraz odpowiada również za takie skoki obrotów do 2 tyś. Mówię ponoć, bo nie mam do końca pewności
  7. Mgxv2 odpowiedział(a) na piotr827 temat w 1.8T
    Ewentualnie, wyjmij cewki i zobacz czy może olej się nie zbiera na świecach spod uszczelki pokrywy zaworów.
  8. Mgxv2 odpowiedział(a) na piotr827 temat w 1.8T
    Przejrzyj wiązkę elektryczną cewki/ wtryski czasem izolacja lubi pękać i robią się spięcia. Najlepiej jak byś kompa podpiął i powiedział czy coś tam wyskoczyło z błędów
  9. Mgxv2 odpowiedział(a) na piotr827 temat w 1.8T
    A jak schodzi z obrotów ? Wolno czy szybko ? Katalizator jeszcze jest ?
  10. A nie zawór DV przypadkiem ?
  11. Ktoś się orientuje jakie odczyty powinna dawać przepływka przy około 5k obrotów ?
  12. ok, a odnośnie logów 020 ? w kwesti wyższych obrotów ? powinny pojawiać się tam takie wartości ? nie powinny być zera ?
  13. 002 + 033 TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM tutaj mam chyba tylko na lpg, ale w wolnej chwili mogę zrobić tylko na pb
  14. Przed zmianą poduszek drżał tylko na zimnym, teraz to juz na zimnym i ceplym, i w sumie też tak zależy jak leży. Bo czasem stoje i czuć leciutkie, a innym razem to na kierownicy masaż rąk mozna sobię robić
  15. 002 + 003 + 032 https://log.tunezilla.com/s/jT0rMxAv 20 + 003 https://log.tunezilla.com/s/jwObruxk 115 + 118 https://log.tunezilla.com/s/eOd13EEs 090 + 093 https://log.tunezilla.com/s/h1C8skXK z takich dziwnych objawów jakie zauważyłem to, na lpg czasem na dobrze rozgrzanym silniku potrafią obroty lekko przykucnąć i wracają do swojego poziomu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.