-
Mgxv2 obserwuje zawartość Wzrastające obroty na luzie, postoju , Wymiana sprzęgła , Kontrolka Niskiego Ciśnienia Oleju i 1 inny
-
Wymiana sprzęgła
Witam, Zamierzam w swoim a4 b6 1.8t bfb ośka wymienić w ten weekend sprzęgło. Dwumasy niby nie słychać aczkolwiek chyba wymienię zapobiegawczo + wysprzeglik. Co jeszcze przy okazji ogarnąć ? Jakieś uszczelniacze czy jak to tam wygląda ? Zakupy będę robić i listę sobie robię pozdrawiam
-
Kontrolka Niskiego Ciśnienia Oleju
Witam, 1.8t bfb Mam problem, dziś przed pracą jak na złość po ruszeniu spod domu dosłownie 2m przy obrotach 1900. Wywaliło mi błąd niskiego ciśnienia oleju, sprawdziłem olej, pół bagnetu, jedna z rzeczy która przykuła moją uwagę to, że kolor oleju by troszkę brązowaty i były zauważalne białe smugi. Robiłem dziennie 28km, 14 w jedną i 14 w drugą - więc to może być przyczyną. Szukam jakichś porad, zajrzeć do smoka ? Olej zmienić ? Auto jest mi potrzebne i muszę działać na terenie Wrocławia przy okazji, jak by ktoś znał jakiś warsztat dobry i zaufany to by się przydał namiar. Pozdrawiam
-
Logi / pytania / drżenie na wolnych
Być może nie wrzuciłem tego pliku co powinienem. Zerknę w wolnej chwili, jak będę w domu. Wiem że przez przypadek jedne zrobiłem na LPG a później ogarnąłem i zrobiłem tylko na pb.
-
Logi / pytania / drżenie na wolnych
TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM nowy log z przepływką, powiem szczerze że troszkę niby lepiej to w logach wygląda ale szału nie ma.
-
Logi / pytania / drżenie na wolnych
Ok, dzięki za info. Kupiłem oryginalną przepływkę i dziś sprawdzę po pracy czy będzie różnica
-
Wzrastające obroty na luzie, postoju
Ponoć uszkodzona DV - dobrowadza do uszkodzenia odpowietrznika skrzyni korbowej w trójniku oraz odpowiada również za takie skoki obrotów do 2 tyś. Mówię ponoć, bo nie mam do końca pewności
-
1.8t dziwnie pracuje
Ewentualnie, wyjmij cewki i zobacz czy może olej się nie zbiera na świecach spod uszczelki pokrywy zaworów.
-
1.8t dziwnie pracuje
Przejrzyj wiązkę elektryczną cewki/ wtryski czasem izolacja lubi pękać i robią się spięcia. Najlepiej jak byś kompa podpiął i powiedział czy coś tam wyskoczyło z błędów
-
1.8t dziwnie pracuje
A jak schodzi z obrotów ? Wolno czy szybko ? Katalizator jeszcze jest ?
-
Wzrastające obroty na luzie, postoju
A nie zawór DV przypadkiem ?
-
Logi / pytania / drżenie na wolnych
Ktoś się orientuje jakie odczyty powinna dawać przepływka przy około 5k obrotów ?
-
Logi / pytania / drżenie na wolnych
ok, a odnośnie logów 020 ? w kwesti wyższych obrotów ? powinny pojawiać się tam takie wartości ? nie powinny być zera ?
-
Logi / pytania / drżenie na wolnych
002 + 033 TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM tutaj mam chyba tylko na lpg, ale w wolnej chwili mogę zrobić tylko na pb
-
Logi / pytania / drżenie na wolnych
Przed zmianą poduszek drżał tylko na zimnym, teraz to juz na zimnym i ceplym, i w sumie też tak zależy jak leży. Bo czasem stoje i czuć leciutkie, a innym razem to na kierownicy masaż rąk mozna sobię robić
-
Logi / pytania / drżenie na wolnych
002 + 003 + 032 https://log.tunezilla.com/s/jT0rMxAv 20 + 003 https://log.tunezilla.com/s/jwObruxk 115 + 118 https://log.tunezilla.com/s/eOd13EEs 090 + 093 https://log.tunezilla.com/s/h1C8skXK z takich dziwnych objawów jakie zauważyłem to, na lpg czasem na dobrze rozgrzanym silniku potrafią obroty lekko przykucnąć i wracają do swojego poziomu.
Mgxv2
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta