Treść opublikowana przez LEWANDA94
-
Problem po wymianie rozrządu
Tak wskazówka jest w pionie. A chłodnica zimna, tak odpowoetrzalismy ostatnio trwało to z 15 minut, jakiś efekt był, ale wczoraj to samo A.efekt był mały bo ciągle płyn z bombelkami leciał.
-
Problem po wymianie rozrządu
Dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź. Wpadła się mała pomyłka bo zamiast filmu dodalo mi się zdjęcie. Ale dziwny odgłos został ogarnięty,. Był o kawałek zbyt mocno zaciągnięty pasek. Rozrzad jak i pompa wody jest firmy Gates. No i pojęcie było Ale nie spodziewaliśmy się, że zaciągnięcie mocniej o taki kawałek ma tak wielkie znaczenie. Dźwięk jest okej. Co do grzania. Jak zrobić to poprawnie? Mam ten otwór do odpowietrzenia nie chce narobić szkód.
-
Problem po wymianie rozrządu
Mam taki problem. Ciekla pompa aody6, wymieniony rozrzad razem z pompa. Teraz jakoś dziwny dźwięk. Przed wymiana był problem bo nie było cisnienia w układzie chłodzenia, ciągle się zapowietrzal nie było grzania w aucie, pomyśleliśmy, że zapowietrzal się od pompy, po wymianie ten dźwięk A auto dalej sie nie grzeje w środku.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
A coś jeszcze sprawdzić ? Czy raczej jest w porządku?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
A gdzie znajdę Twój nr? Ale chyba już dzisiaj tego nie ogarnę.- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Powiesz jak to zrobić samemu?- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Błędów żadnych nie pokazuje. Tylko zaczął się palić serwis jak się wbije bieg. Zawsze świeciło serwis A potem Ok. Teraz nie ma tego okej. Ale nie ma żadnych szarpniec przy zmianie ani przy jeździe.- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Pracuje na tym co bym w skrzyni. Nic nie przekazaliśmy.- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
@Bart-S udało sudałwymienilismy skrzynię w naszej audi, jak ja sprawdzić w vcds czy jest wszystko okej? Jazda krotka i niby wszystko gra. Ale chce ja sprawdzić pod kompem.- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Udało mi się wczoraj dojechać do gościa z Ustronia co robi automaty, podłączył kompa, adaptacja na granicy, skrzynia śmietnik, ponoć powiedział, że powycieraly się zeby i łańcuch się slizga, i dlatego jest ten dźwięk pewnie. Tylko wymiana. Komputer jest okej woec teraz nie wiem czy robić czy co. Sama tego nie zrobię. Szukałam skrzyni to nigdzie tu nie ma. A wcale ich dużo nie ma.- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bart-S Mam problem że swoją audi a widzę, że znasz się ma rzeczy. Przy przyspieszeniu jak i hamowaniu strasznie trzesie całym autem. Oczywiście najpierw wszystko sprawdzone mechanicznie. Jednak zaczęliśmy się zastanawiać czy to nie skrzynia. Ściągnięte przegluby na kamale auto odpalone i aute mm trzesie bez jazdy przy zwiększaniu obrotów. Słychać też dziwny dźwięk. Widać nawet jak trzesie silnikiem. Mam filmiki gdzie słychać dźwięk i widać jak rzuca silnikiem. Oczywiście skrzynia Multi FSF. 20201113_110557.mp4 - Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7