Treść opublikowana przez pete7
-
Czasem zapala się kontrolka ładowania akumulatora
Co w tym wypadku robić? Czy reklamować regeneracje, czy obserwować i jeździć dalej, czy szukać czego innego?
-
Czasem zapala się kontrolka ładowania akumulatora
Sytuacja dzis sie powtórzyła. Po przejechaniu dosłownie kliku metrów kontrolka ładowania mrugneła 2-3 razy a potem juz cisza była. Teraz już nie mruga.
-
Czasem zapala się kontrolka ładowania akumulatora
Sytuacja dzisiaj sie powtorzyla. Po przejechaniu kawałka trzy razy mrugnela kontrolka ladowania a potem cisza.
-
Czasem zapala się kontrolka ładowania akumulatora
W trasie zauważyłem że na desce rozdzielczej sam przełączył widok z przejechanych kilometrow na zegar. Jeszcze jak zamykam szyby to światła i podswietlenie deski lekko przygasa.
-
Czasem zapala się kontrolka ładowania akumulatora
Zapalała się na chwile przed regeneracja alternatora. Dlatego pol roku temu poszedl do regeneracji i wczoraj po raz pierwszy sie na chwile zapaliła.
-
Czasem zapala się kontrolka ładowania akumulatora
Dodam że taka sytuacja miała miejsce raz, zaraz po odpaleniu samochodu.
-
Czasem zapala się kontrolka ładowania akumulatora
Witam, czasami zapali sie kontrolka ładowania akumulatora i za chwile zgaśnie. Alternator był regenerowany, akumulator jest nowy. Na pasku klinowym przejechałem może z 10k km. Jest sie czym martwić? Dodam że na zimnym silniku słychać lekkie grzechotanie silnika - jakby rolki.
-
Czasem zapala się kontrolka ładowania akumulatora
Witam, czasami zapali sie kontrolka ładowania akumulatora i za chwile zgaśnie. Alternator był regenerowany, akumulator jest nowy. Na pasku klinowym przejechałem może z 10k km. Jest sie czym martwić? Dodam że na zimnym silniku słychać lekkie grzechotanie silnika - jakby rolki.
-
Silnik bierze olej. Porada!
Ja w marcu tego roku go kupiłem i wtedy wymienialem rozrzad i olej (187 000 km). Teraz ma ponad 193 000 km.
-
Silnik bierze olej. Porada!
ok, dzieki wielkie za rade. Tak zrobie, zobaczymy czy cos sie polepszy.
-
Silnik bierze olej. Porada!
Jak pojechałem do serwisu to jak mechanik dowiedział sie że zalany jest 5w30 to od razu powiedział ze jest za rzadki i zeby zmienic na 10w40
-
Silnik bierze olej. Porada!
Cześć, mam problem z moim Audi A4 B6 1.6 2004. Przebieg 193 000 km. Silnik bierze olej na 1000 km 0.5 litra. Na krotkich dystansach czyli jazda po miescie, czy małe trasy do 150 km nie bierze nic. Ostatnio bylem w trasie 1100 km i poł bagnetu nie ma (miedzy min a max). Obecnie wlany jest Castrol Edge 5W-30 LL. Prosze o porady co robic. Zalać gestszym czy szykowac sie na wymiane pierscieni? Z góry dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim!