Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotrrolirad

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Piotrrolirad odpowiedział(a) na Piotrrolirad temat w 2.0
    Jest OKI Dziś jechałem wszystko OK Mógł być to chwilowy spadek ciśnienia podczas wysokich obrotoe 6500
  2. Piotrrolirad opublikował(a) temat w 2.0
    Witam mam pytanie dzis lekko przekopałem się samochodem, troszke piłowania przód tył i po jakimś czasie zapalilo się ciśnienie oleju i piszczało. Po wygaznieciu silniku wszystko wróciło do normy, martwić się? Informacja z czajniczkiem tylko foty dobrze nie zrobiłem
  3. Dodam ze dioda alarmu pali się
  4. Piotrrolirad opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam pytanko pilot nie zamyka mi drzwi tylko kierowcy z klucza zamykają się . Wymieniłem zamek okazuje się że tak samo jest dodam ze lampeczka w drzwiach nie pali się przewody sprawdziłem łączeniu między autem a drzwiami . Troszeczkę juz irytuje mnie zamykanie auta z kluczyka
  5. Piotrrolirad odpowiedział(a) na Piotrrolirad temat w 2.0
    Nie wierze wczoraj zamówiem cześć u Mechanika odpalając auto rano nie miał objawów ale jak odprowadzałem auto po pracy wieczorem tez brak objawów złej pracy silnika . Aż po drodze zatrzymam samochód w celu sprawdzenia czy wtyczka od przepływomierza się nie wypięła. Dziś rano mechanik z częścią a auto dobrze odpaliło , czy to mogło się samo naprawić ? czekać czy szukać
  6. Piotrrolirad odpowiedział(a) na Piotrrolirad temat w 2.0
    Nie ALT 2.0 wiele nie rozumiem bo z mechaniki noga ale szukam tu informacji o przepływomierzu zeskrimuje i pokaże mechanikowi
  7. Piotrrolirad odpowiedział(a) na Piotrrolirad temat w 2.0
    A może ktoś wie jak to zobaczyć na vag czy przepływomierz jest ok kiedyś czytałem że powinien podawać jakas dawkę powietrza na iles obrotów
  8. Piotrrolirad odpowiedział(a) na Piotrrolirad temat w 2.0
    No nie bo się chek zapala i to chyba nie rozwiązanie
  9. Piotrrolirad odpowiedział(a) na Piotrrolirad temat w 2.0
    Ale on zle chodzi tylko jak odpale OK 2 min a jak wypiąłem przepływomierz to odpalil normalnie .
  10. Piotrrolirad odpowiedział(a) na Piotrrolirad temat w 2.0
    Nie wyprze byłem z żoną
  11. Piotrrolirad odpowiedział(a) na Piotrrolirad temat w 2.0
    Powiedział że nie mają jak mu zrobić adaptacje i mam ja zrobić i wrócić dodam warsztat skasował mnie 2500 zł. Ja po odpaleniu poszedłem do niego stwierdził jedz na adaptacje
  12. Piotrrolirad odpowiedział(a) na Piotrrolirad temat w 2.0
    A zwrócić się do nich ze takiego auta nie oddawałem?
  13. Piotrrolirad opublikował(a) temat w 2.0
    Witam Grupe mam pytanie oddałem do mechanika auto na wymianę rozrządu wszystkiego co potrzebne by wymienić, wymieniał napinacz uszczelka na pokrywie zaworów,świece, napinacz i pasek wieloklinowy, przewodu jakieś ciśnienia wyglądały na słabe kondycyjnie. Dodam auto działało bez zarzutu,po przyjechaniu po auto mechanik stwierdził że mam zrobić adaptacje silnika, po odpaleniu silnik chodził jak ciągnik. Zapytałem co to a on stwierdził jedz na adapyacje ! Zadzwoniłem do kolesia który robi takie rzeczy powiedział ze to nie pomoże, zapytałem na grupie Audi dodałem filmik i jakiś gość polecił odpiąć przepływomierz i zobaczyć czy będzie OK . Rzeczywiście samochód zaczął normalnie pracować na lekko podwyższonych obrotach , stwierdziłem że przepływomierz dlaczego on nie ogarnęł tematu . Teraz pytanie co robić kupować przepływomierz i wymieniać i co spowodowało nagle u mechanika ze został uszkodzony ! Bo mam nadzieje ze nie wymieniony na uszkodzonego skoro ja dobre auto zaprowadziłem Podpowiecie co dalej mam robić??
  14. Jestem z Kujawsko Pomorskiego okolice Aleksandrów Kujawski Posiadam Audi A4B6 Moja przygoda nie zaczęła się zbyt milo z ta marka mam go od 3 tygodni zrobiłem z 150 km dodatkowo z 200 mechanik ? Ale mam nadzieje ze ta początkowa przygoda nie zniechęci mnie do tej marki oooo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.