-
Poszarpywanie po lekkim nagrzaniu się silnika 2.0TFSI BPG
Podczas jazdy tylko tak się dzieje, na postoju nie ma z tym problemów .
-
Poszarpywanie po lekkim nagrzaniu się silnika 2.0TFSI BPG
Na Delphi lub autocom ewentualnie Wom da się to zrobić bo te posiadam ewentualnie jakiego vaga polecasz Mistrzu do tych aut ?Skanowałem szerzej auto i w delphi i autocom i obecnie nie ma żadnych błędów. Początkowo miałem mały problem w sumie nie długo po ściągnięciu go i było to wypadanie zapłonu na 3 cylindrze stąd teraz stoi w garażu bo mechanik nie ogarnał mi tego żeby to działało płynnie. Wyciągnąłem cewki i świece przedmuchałem powietrzem, zmieniłem miejscami cewki i po przejechaniu kilku km ponowny skan, wyszło 0 błędów a poszarpuje dalej :/.Zamówiłem teraz komplet nowych świec NGK PFR7S8EG Laser Platinum może to pomoże bo nie mam informacji kiedy były zmieniane :/ Pozdrawiam
-
-
Poszarpywanie po lekkim nagrzaniu się silnika 2.0TFSI BPG
Witam, Problem polega na tym , że silnik po lekkim nagrzaniu się czasami poszarpuje pomaga redukcja biegu o 1 niżej dzieje się to w granicach poniżej 2.000 obrotów do 2,100 powyżej odpuszcza , tuż po odpaleniu nic się nie dzieje wszystko działa normalnie . Jest to automat tiptronic silnik 2.0TFSI BPG z USA wersja quattro. Miał może ktoś już taki problem ? Pod komputerem nie wykazuje błędów jest czysto ;/ Pozdrawiam
-
Szarpanie poniżej 2k obrotów tiptronic a4 b7 2.0Tfsi quattro USA
Witam Wszystkich, Borykam się z problemem skrzyni biegów tiptronic a4 b7 sedan 2.0tfsi z USA (2005r) może ktoś już podobny temat przerabiał .Problem pojawia się gdy obroty zejdą poniżej 2.000 odczuwalne szarpanie skrzyni jest na 5tym biegu najczęściej.Auto stało u poprzedniego właściciela rok czasu bez użytkowania. Z jednej strony myślałem nad tym że za szybko ten 5bieg wrzuca stąd się dławi i taki efekt szarpania pojawia się.Jak obroty są na 2,000 i wyżej problemu nie ma. Skrzynia nie wchodzi w tryb awaryjny. Olej został wymieniony tydzień temu na Fuchs'a +filtr ale to zbytnio nie pomogło. Zastanawia mnie czy to może być już sprzęgło do wymiany , mimo że auto zmienia biegi płynnie i redukuje również bez żadnych problemów.Podpięty był pod komputer na warsztacie ale tam 0 błędów. Może to kwestia tego aby trochę km zrobić i ustabilizuje się ? Pozdrawiam Krystian
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów ! Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia Krystian666