Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krystian666

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Podczas jazdy tylko tak się dzieje, na postoju nie ma z tym problemów .
  2. Na Delphi lub autocom ewentualnie Wom da się to zrobić bo te posiadam ewentualnie jakiego vaga polecasz Mistrzu do tych aut ?Skanowałem szerzej auto i w delphi i autocom i obecnie nie ma żadnych błędów. Początkowo miałem mały problem w sumie nie długo po ściągnięciu go i było to wypadanie zapłonu na 3 cylindrze stąd teraz stoi w garażu bo mechanik nie ogarnał mi tego żeby to działało płynnie. Wyciągnąłem cewki i świece przedmuchałem powietrzem, zmieniłem miejscami cewki i po przejechaniu kilku km ponowny skan, wyszło 0 błędów a poszarpuje dalej :/.Zamówiłem teraz komplet nowych świec NGK PFR7S8EG Laser Platinum może to pomoże bo nie mam informacji kiedy były zmieniane :/ Pozdrawiam
  3. Witam, Problem polega na tym , że silnik po lekkim nagrzaniu się czasami poszarpuje pomaga redukcja biegu o 1 niżej dzieje się to w granicach poniżej 2.000 obrotów do 2,100 powyżej odpuszcza , tuż po odpaleniu nic się nie dzieje wszystko działa normalnie . Jest to automat tiptronic silnik 2.0TFSI BPG z USA wersja quattro. Miał może ktoś już taki problem ? Pod komputerem nie wykazuje błędów jest czysto ;/ Pozdrawiam
  4. Witam Wszystkich, Borykam się z problemem skrzyni biegów tiptronic a4 b7 sedan 2.0tfsi z USA (2005r) może ktoś już podobny temat przerabiał .Problem pojawia się gdy obroty zejdą poniżej 2.000 odczuwalne szarpanie skrzyni jest na 5tym biegu najczęściej.Auto stało u poprzedniego właściciela rok czasu bez użytkowania. Z jednej strony myślałem nad tym że za szybko ten 5bieg wrzuca stąd się dławi i taki efekt szarpania pojawia się.Jak obroty są na 2,000 i wyżej problemu nie ma. Skrzynia nie wchodzi w tryb awaryjny. Olej został wymieniony tydzień temu na Fuchs'a +filtr ale to zbytnio nie pomogło. Zastanawia mnie czy to może być już sprzęgło do wymiany , mimo że auto zmienia biegi płynnie i redukuje również bez żadnych problemów.Podpięty był pod komputer na warsztacie ale tam 0 błędów. Może to kwestia tego aby trochę km zrobić i ustabilizuje się ? Pozdrawiam Krystian
  5. Witam wszystkich forumowiczów ! Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia Krystian666

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.