Treść opublikowana przez Dudus001
-
[B7 BKE] Para z rurki bagnetu
-
[B7 BKE] Para z rurki bagnetu
Ok, dzięki za informacje
-
[B7 BKE] Para z rurki bagnetu
Silnik pali po całej nocy na mrozie od strzała nie ma żadnych problemów z odpalaniem, spalanie w mieście 8 litrów w trasie no to gdzieś ponad 6 litrów
-
[B7 BKE] Para z rurki bagnetu
Czyli mówisz żeby się tym nie przejmować? Myślałem nad zmiana pokrywy zaworów bo możliwe ze odma jest zj***na i przez to te pary się wydobywają
-
[B7 BKE] Para z rurki bagnetu
Silnik dogrzany, zgaszony IMG_0307.MOV
-
[B7 BKE] Para z rurki bagnetu
- [B7 BKE] Para z rurki bagnetu
Na wyłączonym silniku z pod bagnetu bez wyciągania go nie wydobywa się żadna para, jeszcze sprawdzę dokładniej za kilka h czy po wyciągnięciu bagnetu na wyłączonym silniku zjawisko będzie takie same- [B7 BKE] Para z rurki bagnetu
Może to wyglada na znacząca ilość oparów przez różnice temperatur akurat nagrywałem na polu przy temperaturze -5 a silnik dogrzany do 90 stopni- [B7 BKE] Para z rurki bagnetu
242tys- [B7 BKE] Para z rurki bagnetu
Witam, jest się czym martwić taka para spod bagnetu ? Wiem, ze niektóre zdania są podzielone. Pacjent A4 B7 1.9 TDI 116km. Dodam, ze zmieniona uszczelka pod pokrywa zaworów. IMG_0306.MOV- [B7 TDI PD] Cieknie olej
No taki miałem plan, narazie pogoda nie sprzyja. Dzięki za odpowiedz- [B7 TDI PD] Cieknie olej
Wiem, mój błąd. Prostując , chodziło mi ze jeżeli stoję na przeciw auta to lewa strona silnika, czyli strona pasażera- [B7 TDI PD] Cieknie olej
Na początku pisałem ze z lewej strony jak stoję na przeciw auta czyli od strony pasażera jeżeli jestem pod samochodem to po prawej stronie- [B7 TDI PD] Cieknie olej
Auto na kanale, widać było ze z lewej strony- [B7 TDI PD] Cieknie olej
Witam, borykam się z problemem cieknącego oleju, gdyż po całej nocy postoju auta spadnie kropla oleju na płytki w garażu, wymieniłem uszczelkę pod pokrywa zaworów gdyż było widać ze lewy blok silnika jest z nagaru oleju oraz spod tam gdzie osłony wiec ewidentnie ciekło z góry, i teraz pytanie czy jest t możliwe ze wyciek został usunięty lecz nagar zgromadzony na bloku silnika pod wpływem temperatury w końcu zacznie się skraplac ?- Niezwijające się pasy bezpieczeństwa
Dzięki Panowie, pomogło.- Niezwijające się pasy bezpieczeństwa
OK dzięki- Niezwijające się pasy bezpieczeństwa
Chyba ze nanieść silikon na mikrofibre i wcierać po całej długości pasa ?- Niezwijające się pasy bezpieczeństwa
OK, dzięki za informacje. Spróbuje i napisze czy zadziałało- Niezwijające się pasy bezpieczeństwa
Zaznaczę jeszcze ze gdy odpinam pasy gdy jestem zapięty na fotelu pas praktycznie się nie zwija, może trochę ale strasznie leniwie jeżeli nie pomogę mu nie zwinie się do swojej pozycji podstawowej- Niezwijające się pasy bezpieczeństwa
Taki spray nie będzie brudził odzieży ? Bo zostanie nalot śliski po silikonie w spray- Niezwijające się pasy bezpieczeństwa
Jeżeli są wyciągnięte na maxa zwijają się tak jak powinny gdzieś do połowy potem trzeba im pomagać żeby doszły do samego końca- Niezwijające się pasy bezpieczeństwa
- Niezwijające się pasy bezpieczeństwa
Witam, mam problem z niezwijającymi się pasami bezpieczeństwa fotelu pasażera i kierowcy, czytałem gdzieś ze trzeba je tylko dobrze wyczyścić lecz po wyczyszczeniu 24h minęło i jest jeszcze gorzej niż było, ma ktoś jakiś pomysł ? - [B7 BKE] Para z rurki bagnetu