Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 TDI PD] Cieknie olej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, borykam się z problemem cieknącego oleju, gdyż po całej nocy postoju auta spadnie kropla oleju na płytki w garażu, wymieniłem uszczelkę pod pokrywa zaworów gdyż było widać ze lewy blok silnika jest z nagaru oleju oraz spod tam gdzie osłony wiec ewidentnie ciekło z góry, i teraz pytanie czy jest t możliwe ze wyciek został usunięty lecz nagar zgromadzony na bloku silnika pod wpływem temperatury w końcu zacznie się skraplac ? 

Opublikowano

Pewnie z EGR,ale nie koniecznie. Musisz umyć dokładnie silnik i jeździć obserwować hehe 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.01.2021 o 22:32, kamil-vag napisał:

lewy bok silnika, patrząc pod maską czy z kabiny ? 

Auto na kanale, widać było ze z lewej strony

Opublikowano
10 minut temu, Dudus001 napisał:

Auto na kanale, widać było ze z lewej strony

:facepalm:

A stojąc w kanale to byłeś zwrócony tak jak byś siedział w aucie czy weszłeś do kanału od przodu auta i tak patrzyłeś do góry ???

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, Fido napisał:

:facepalm:

A stojąc w kanale to byłeś zwrócony tak jak byś siedział w aucie czy weszłeś do kanału od przodu auta i tak patrzyłeś do góry ???

Na początku pisałem ze z lewej strony jak stoję na przeciw auta czyli od strony pasażera jeżeli jestem pod samochodem to po prawej stronie

Opublikowano

Sorry że się czepiam ale takowej informacji nie napotkałem w pierwszym poście, dlatego pozwoliłem się wtrącić w dyskusję.

Cytuję Twój post nr.1

Witam, borykam się z problemem cieknącego oleju, gdyż po całej nocy postoju auta spadnie kropla oleju na płytki w garażu, wymieniłem uszczelkę pod pokrywa zaworów gdyż było widać ze lewy blok silnika jest z nagaru oleju oraz spod tam gdzie osłony wiec ewidentnie ciekło z góry, i teraz pytanie czy jest t możliwe ze wyciek został usunięty lecz nagar zgromadzony na bloku silnika pod wpływem temperatury w końcu zacznie się skraplac ? 

Edytowane przez Fido

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Fido napisał:

Sorry że się czepiam ale takowej informacji nie napotkałem w pierwszym poście, dlatego pozwoliłem się wtrącić w dyskusję.

Cytuję Twój post nr.1

Witam, borykam się z problemem cieknącego oleju, gdyż po całej nocy postoju auta spadnie kropla oleju na płytki w garażu, wymieniłem uszczelkę pod pokrywa zaworów gdyż było widać ze lewy blok silnika jest z nagaru oleju oraz spod tam gdzie osłony wiec ewidentnie ciekło z góry, i teraz pytanie czy jest t możliwe ze wyciek został usunięty lecz nagar zgromadzony na bloku silnika pod wpływem temperatury w końcu zacznie się skraplac ? 

Wiem, mój błąd. 
Prostując , chodziło mi ze jeżeli stoję na przeciw auta to lewa strona silnika, czyli strona pasażera 

Opublikowano

Turbo, EGR, może pompa Vacum.

Umyć porządnie silnik, pojeździć i lusterkiem przejrzeć, uprzednio usuwając dolną osłonę silnika i skrzyni biegów bo wtedy nie zlokalizujesz wycieku.

Innej opcji nie widzę.

 

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Fido napisał:

Turbo, EGR, może pompa Vacum.

Umyć porządnie silnik, pojeździć i lusterkiem przejrzeć, uprzednio usuwając dolną osłonę silnika i skrzyni biegów bo wtedy nie zlokalizujesz wycieku.

Innej opcji nie widzę.

 

No taki miałem plan, narazie pogoda nie sprzyja. Dzięki za odpowiedz

 

Opublikowano

Może jeszcze z tej strony kapać z łączenia przy intercoolerze... warto tez sprawdzić czy nie idzie po ścianie spod pokrywy... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.