-
Krystian Jakubiak obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Jaki olej do skrzyni gja i A4b6 multitronic
-
Jaki olej do skrzyni gja
Witam jaki olej najlepiej wlać do skrzyni multitronic o oznaczeniu gja z góry dziękuję.
-
A4b6 multitronic
Dzieki
-
A4b6 multitronic
- A4b6 multitronic
Znowu- A4b6 multitronic
Witam byłem na vag i pokazało 2 błędy P0706 i P1793 wykasował i już nie mruga prnds- A4b6 multitronic
Po przejechaniu kilku km jest normalnie pasek nie mruga i pali się kontrolka z stopa przy lewarku jak go zgasze i odpalę znowu to samo- A4b6 multitronic
Witam. Zakupiłem audi a4b6 1.9 131km z skrzynia multitronic mam taki problem ze mruga mi cały pasek od prnds nawet jak wcisne d to cały czas pasek mruga po przejechaniu 10 km gaśnie i po ponownym uruchomieniu silnika znowu mruga. Dodam że stopa przy gałce od biegów nie świeci się zanim włączę bieg.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Zakupiłem audi a4b6 1.9 131km z multitronic - A4b6 multitronic
Krystian Jakubiak
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta