Sebus 05

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Sebus 05

Reputacja

1. Generalnie mi zależy na tym aby radio było oryginalne , z resztą podoba mi się i cieszy mnie nagłośnienie z tego radia , nie mam jakichś wybitnych wymagań, ale znalazłem na Yt filmik jak gość to robi , trochę jest niejasny bo nie wiem gdzie do końca wlutował i jakie użył kondensatory , ale napisałem na mail do niego może pomoże i wtedy aux bym sobie fajnie doprowadził, mi tam nie przeszkadza aby włożyć kasetę żeby nie przełączało na aux. audi+chorus+1+aux - Szukaj w Google WWW.GOOGLE.COM
  2. Nie no nie chce, mam te zadbane, najwyżej się gdzieś wlutuje jeśli można
  3. Witam posiadam radio Audi Chorus 1 i myślałem, żeby podłączyć adapter mini iso -aux niebieska kostka , ale okazało się, że te radia nie obsługują zmieniarek , ale u mnie są piny w ostatniej kostce wiec coś było przerabiane czy po co one są? Bo w Gamma nie obsługuje zmieniarki i nie ma pinów. Jest ktoś kto się zna i by doradził? Będę wdzięczny.
  4. A 12v to musi iść odrazu do akumulatora ten gruby czerwony z bezpiecznikiem tak ? I tak samo z masą ?
  5. To ja odrazu kupie nowe głośniki subwoofer i wzmaczniacz , taki nowy zestaw będzie na pewno super
  6. Bardzo dobry pomysł a więc tak zrobię, dziękuję bardzo
  7. To dobrze jakoś sobie ogarnę, mam Audi B8 i tam też sobie dokładałem różne rzeczy to kodowałem vaga mam , mam vcds do nowszych i mam vag com do b5 , dzięki za wypowiedzi na pewno już wiem na czym stoję teraz tylno trochę pogody rozbiorę plastiki dobiorę się do przewodów popatrzę co i jak, ogarnę lampkę i będzie git:)
  8. Aaa no dobrze , widziałem te adaptery to dobrze wszystko jasne , dziękuję, a wzmaczniacz to musi być jakiś wybitny ? Czy taki zwykły za 200 , 300 zł 2 kanałowy wystarczy?
  9. Ze wszystkim tu się zgadzam , dlatego je sobie zostawiłem, wszystko sam z nim mechanicznie porobiłem że jest igiełka, nawet nowy kat ma i teraz bawię się wnętrzem, właśnie podoba mi się ta prostota że bez problemu mogę sobie szybki w prądzie dołożyć albo jakieś lampeczki , ale czasem jak się zdarzy usterka to trzeba główkować, no nic chyba zajmę się lampeczką a potem pojadę po krańcówkach i może dotrę do jakiejś usterki:) a jeszcze mam pytanie jak w tej lampce podsufitki mam plus i masę to trzeci przewodzik wychodzi przypuszczam z krańcówki zamka to to ma być masa czy plusik ? I w tylnych krancówkach mam wtyczkę z jednym przewodem i też jaki ma być tam prąd? Zero czy 12 ?
  10. Właśnie tak brzęczek zawsze działał i nawet sobie dołożyłem kontrolkę świateł, a wlacznik ten stary był w pozycji nijakiej bo był urwany to nawet nie wiem kompletnie. Może inaczej powiem , jak kupiłem samochód to lampka była rozwalona, wyrzuciłem resztki tego suwaka z niej i chciałem podlaczyc taka prowizorkę aby tylko coś tam świeciło, ale chciałem by się gasiło jak otworze drzwi i szukałem dodatkowego plusa nie znając się jeszcze na tym zbytnio No i stopił mi kabelek się w 3 pinowej kostce pod nogami kierowcy ale naprawiłem, obciąłem zarobiłem na nowo pin i możliwe że przez te zwarcie brzemczek nie działa, ale ręki sobie nie dam za to uciąć bo nie zwróciłem uwagi kiedy on przestal działać bo auto stało rok itp i jakoś tam umknęło wszystko. Mam jeszcze pytanie No to 95 rok to elektroniki nie ma zbytnio więc w klamkach nie było mikrostyków , więc w jaki sposób działa otwarcie drzwi , że działał ten brzemczek i ta lampka ? W tylnych drzwiach mam krańcówki , ale czy one do tego służą czy może one są do centralnego zamka?
  11. No właśnie w tej starej była jedna lampka na środku, dokładnie taka jak podesłałem , ale była możliwość ustawienia pozycji auto tylko akurat był suwak urwany i nie miałem okazji sprawdzić.
  12. A no to już inna sytuacja w takim razie rozkręcę wtyczkę żeby obejrzeć styki i podłączę lampkę w taki sposób aby odpowiadały stykom , czyli na 0 wyłącz a na I włącz, a potem będę się martwił tym dlaczego nie świeci pod otwarciu drzwi bo zapewnie nie będzie działać niestety .
  13. Ori miałem tą pierwszą z góry z 95 roku a kupiłem sobie tą na dole z bocznymi przyciskami