-
-
Oil sensor...
Witam?Problem dotyczy kontrolki żółtej oil sensor. Poziom oleju w normie. Niedawno był robiony rozrząd wraz z pompą wody,było wszystko ok, zrobione ponad 500 km.Po powrocie wsiadam, stacja i pyk-kontrolka oil sensor, po otwarciu klapy znika....zapala się dopiero po kolejnym odpaleniu A i to nie zawsze. Zjadłem kostkę klapy (przedniej maski) i już się nie zapala... Czy ktoś już się z tym spotkal, mechanik mówi że to wina styków w zamku. Po odpięciu kostki zamka klapy przedniej i zrobieniu zworki w kostce kontrolka się nie zapala, wszystko jest ok, z tym że kostka nie podpięta. Pacjent audi a4b5 benz/ gaz 1.8 polift 2001 2ok 2 lata temu czujnik był wymieniany
-
Oświetlenie wewnętrzne
oświetlenie wnętrza samochodu, oświetlenie nóg i światła w drzwiach działają po otwarciu drzwi A górne nie działa, działa tylko po włączeniu ręcznie, tymi przyciskami u góry, a po otwarciu drzwi i po otwarciu z pilota nie działa..... jakiś pomysł,sugestie.... będę wdzięczny
-
Cewka zapłon 058905105A
Dzieki za odzew?Kupiłem cewke Bremi, ponoć też dobre są, opinia wieloletniego mechanika,poza tym 2 lata gwarancji, po wymianie autko śmiga ok.... pozdrawiam. Teraz jeszcze inna sprawa A mianowicie oświetlenie wnętrza samochodu, oświetlenie nóg i światła w drzwiach działają po otwarciu drzwi A górne nie działa, działa tylko po włączeniu ręcznie, tymi przyciskami u góry, a po otwarciu drzwi i po otwarciu z pilota nie działa..... jakiś pomysł,sugestia.... będę wdzięczny
-
Cewka zapłon 058905105A
Potrzebuje kupić cewke zapłon. Jaki producent będzie dobry bo jest tego dużo na necie.. Beru, Bosch ,janmor,ridex,ngk, hella,stark,SKV,HITACHI, Bremi czy jaki? Polecacie coś aby pochodzilo trochę....
-
Cewka zapłon
Pacjent Audi A4B5 Avant 1.8.....poszarpuje na gazie, na benzynie ok, cewka do wymiany, byłem u gazownika, on to stwierdził, przeczyszcił i pomogło na kilka dni..moje pytanie....kupić oryginał czy zamienniki, jeśli zamiennik to jaki najlepiej no chyba że mozna uratować ten co mam.Z góry dziękuję za pomoc...silnik APT
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam... Posiadam Audi A4B5 1.8 benz. Gaz polift
-
Cewka zapłon
Pacjent Audi A4B5 Avant 1.8.....poszarpuje na gazie, na benzynie ok, cewka do wymiany, byłem u gazownika, on to stwierdził, przeczyszcił i pomogło na kilka dni..moje pytanie....kupić oryginał czy zamienniki, jeśli zamiennik to jaki najlepiej no chyba że mozna uratować ten co mam.Z góry dziękuję za pomoc...