Marek127

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Marek127

Reputacja

1. Jak można sprawdzić czy licznik obsługuje zegar radiowy?
  2. Dziękuję za pomoc. Jeszcze jedno pytanie czy do tego modułu trzeba przeprowadzic kodowanie lub adaptacę na którymś kanale aby zaczą działać?
  3. Witam czy mógłby ktoś pomóc z podłączeniem modułu zegara radiowego 8K0919145A , potrzebuje schemat jego podłączenia prawdopodobnie do licznika. Audi a4 b8
  4. Tak mam większość wiązek wraz ze światłowodem i raczej wszystkie potrzebne moduły tylko większość przewodów jest odcięta
  5. Witam przymierzam się do zamontowania mmi 2g high lecz nie posiadam schematu jak powinna być połączona instalacja, może ktoś mógłby pomóc w tym temacie. Większość gratów posiadam a chciałbym zrobić zmianę z concert na 2 g high.
  6. Witam podpiołem przycisk ads pod 4 pin brązowej kostki 16 pin oraz + I masę tam gdzie ma być i podświetlają mi się wszystkie tryby oprócz dynamiczne oraz niemoge ich przestawić na przycisku wogule nie reaguje jest błąd od braku komunikacji z modułem harisma czy napewno w audi a5 8t 2011r ma być pod 4 pin w mce 09?.
  7. Witam zmieniłem lusterka na składane elektrycznie w a5 sportback 2011r 2.0 tdi CAHA Quatro i potrzebuje się doradzić o jakich numerach założyć moguły w przednich drzwiach zeby je obsługiwały dziękuję za odpowiedź.
  8. Marek127

Montaż mmi 3g

Witam chciałbym zamontować mmi 3g zamiast audi concert lecz niewiem jakie czesci są mi potrzebne i jakie numery części aby to zamontować proszę o pomoc
  9. Obstawiam błędne kodowanie, Czy wiesz może jak zakodowac w nim przepływ tych informacji do licznika ? Przedlift ?
  10. Chyba kupiłem zły moduł lecz niewiem teraz jaki musze kupic pod mmi 3g high
  11. Przedlift 2011r mmi 3g high Wczoraj zmieniłem getway na 8t0907468g oraz oddałem na przypisanie do samochodu i hba zaczęło działać lecz po tej zmianie nie działa mi przycisk od zmiany stacji radiowych oraz przycisk Mode na kierownicy oraz nie pokazuje mi u góry na wyświetlaczu licznika informacji stacji radiowej jak wcześniej przed zmianą . Sorry ze nie odpisywałem ?
  12. Witam zamontowałem lusterko z kamerą Hba podłączyłem przewody do modułu getway mój sterownik to 8T0 907 468 AD nie jestem pewien czy ten sterownik współpracuje z tym lusterkiem jeśli nie to na jaki powinienem go zmienić ,z góry dziękuję za pomoc