Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kirenos

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kirenos

  1. Witam potrzebuje opony do audi a4 b8 2.0 TDI KOMBI rozmiar 16, jakie polecacie do 1500zl za 4 opony
  2. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w Audi A4 B8
    Czyli jak mam 7 kabli to ile pinow?
  3. kirenos opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, mam rozwalone lusterko i chciałem je wymienić, zadzwoniłem do serwisu i powiedziano mi, że mam 16 pinow, gdzie jest to nie możliwe, ponieważ nie mam składanych lusterek itd. Jest to audi a4 b8 2.0 kombi, 2008 rok. Gdy liczyłem kable to są 7
  4. @steve69No nie do końca, bo skoro mu znikło po xxx km to nie będzie alternator tylko do wymiany akumulator. Skoro mu znikła dioda bo się naładował.
  5. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    A jak odessle to bedzie git?
  6. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    @Muskel1 czyli nie mam sie czego obawiac? No mi powiedzieoi ze nic sie nie stanie dlatego pojechalem
  7. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    @Muskel1a jak juz odpaliłem i przejechalem okolo 30km? Mysle ze 20% to nawet nie było @trepekczyli nic sie nie stanie? No bo nic sie nei stalo, normalnei odpalil itd
  8. kirenos opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Dzisiaj byłem na stacji i był gosciu co wlewa paliwo, i wlal przez przypadek za jakos 25zlotych benzyny. Na swoj koszt wlal za 150zl i powiedzial, ze nic sie nie stanie, wiec pojechalem jakos 30km i nic sie na ten moment nie dzieje, jest sie czego obawiac? Audi z 2009 roku, 2.0 diesel 143km, czy cos sie moze stac po wlaniu takiej ilosci benzyny?
  9. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    Podpięcie pod komputer bogata mieszanka paliwa, mówią, że to sonda lambda
  10. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    Rozumiem rozumiem podepnie się i zobaczy
  11. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    Panewki? To raczej nie to Chociaż się nie znam
  12. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    Przebieg 196 tysięcy.
  13. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    Kontrolka od silnika. Ale to coś poważnego może być?
  14. kirenos opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, mam dziwny odgłos silnika tak jak na filmiku. Audi a4 b8 2.0 tdi. Czy to normalne czy nie? Właśnie zapaliła mi się od silnika VID_20210605_223226.mp4
  15. Hahahaha chłopaki dziękuję wam wystarczyło klamkę ??
  16. Witam tak jak na zdjęciu przesunęło się to coś i nie da się zamknąć co mam teraz zrobić?
  17. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    @TomnikPrzepraszam was za złe napisanie tematu. @RALF76To tak: Mój samochód to Audi A4 B8 2.0 TDI, AVANT. Mam do was drodzy użytkownicy pytanie: 1. Po przejechaniu np. 3 km i wyłączeniu silnika nagle chodzi wentrylator przez jakiś czas, napisaliście, ze to spalanie DPF i co ja mam teraz w tej sytuacji zrobić? - pojechać do mechanika na sprawdzenie DPF? Czy coś więcej, jakieś porady? Z góry dziękuje za odp.
  18. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    A4 b8 2.0 tdi czyli czyścić to?
  19. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    A coś to złego jest? Klimę wyłączyłem
  20. kirenos opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam. Mam taki problem bo umyłem samochód wszystko pięknie nie gazowalem samochodu i nic bo na zimnym nie robię ale cały czas pracuje wentylator bo słychać czy kawałek się przejadę to się włącza co może być? Czy coś złego?
  21. Witam, wymieniłem rozrząd oraz tarcze i ppo przejechaniu 250km tarcze się grzeją i zapala się sprężynka oraz od silnika się zapala, co może byc? Bo kontrolki się po wymianie zaświeciły dopiero
  22. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    @Devnajlepiej brać fakture imienną czy paragon?
  23. kirenos odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    Bo pierwszy raz się spotkałem bo mam 3 auta i w żadnym nie ma tak, że jak daje samo sprzęgło puszczam bez biegu itd to obroty rosną minimalnie
  24. kirenos opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam! Dzisiaj postanowilem oddac samochod do mechanika, ktory wymieni mi rozrzad ( przed wymiana zrobilem dokladnie wszystkemu zdjecia, aby nie bylo zadnego problemu, tzn jakies zarysowania czy cos). I mam pewne obawy bo jak wiadomo wczytalem na internecie, ze jednak mechanik cos moze pojebac. Jak wiadomo bede ubiegal sie o paragon, oraz wszystkie daty, na jakich KM byl robiony rozrzad. Teraz pytanie: 1. Co zrobic w przypadku kiedy cos sie sp***doli? np. przejade 2 tys KM i pierd**nie? Bo wiadomo, ze jak cos zj**ie mechanik to co zrobic? Mam tez drugie pytanie nie zwiazane z wymiana rozrzadu: 2. Gdy puszczam leciutko sprzeglo rosna mi minimalnie obroty, co to moze byc? Mam sie czego obawiac?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.