Treść opublikowana przez kirenos
-
opony do audi a4b8 pomocy
Witam potrzebuje opony do audi a4 b8 2.0 TDI KOMBI rozmiar 16, jakie polecacie do 1500zl za 4 opony
-
Liczba pinow
Czyli jak mam 7 kabli to ile pinow?
-
Liczba pinow
Witam, mam rozwalone lusterko i chciałem je wymienić, zadzwoniłem do serwisu i powiedziano mi, że mam 16 pinow, gdzie jest to nie możliwe, ponieważ nie mam składanych lusterek itd. Jest to audi a4 b8 2.0 kombi, 2008 rok. Gdy liczyłem kable to są 7
-
Czerwona ikona akumulatora w Audi A4 B8
@steve69No nie do końca, bo skoro mu znikło po xxx km to nie będzie alternator tylko do wymiany akumulator. Skoro mu znikła dioda bo się naładował.
-
Dolalem benzyny do diesla
A jak odessle to bedzie git?
-
Dolalem benzyny do diesla
@Muskel1 czyli nie mam sie czego obawiac? No mi powiedzieoi ze nic sie nie stanie dlatego pojechalem
-
Dolalem benzyny do diesla
@Muskel1a jak juz odpaliłem i przejechalem okolo 30km? Mysle ze 20% to nawet nie było @trepekczyli nic sie nie stanie? No bo nic sie nei stalo, normalnei odpalil itd
-
Dolalem benzyny do diesla
Dzisiaj byłem na stacji i był gosciu co wlewa paliwo, i wlal przez przypadek za jakos 25zlotych benzyny. Na swoj koszt wlal za 150zl i powiedzial, ze nic sie nie stanie, wiec pojechalem jakos 30km i nic sie na ten moment nie dzieje, jest sie czego obawiac? Audi z 2009 roku, 2.0 diesel 143km, czy cos sie moze stac po wlaniu takiej ilosci benzyny?
-
Dziwny odgłos silnika pomocy
Podpięcie pod komputer bogata mieszanka paliwa, mówią, że to sonda lambda
-
Dziwny odgłos silnika pomocy
Rozumiem rozumiem podepnie się i zobaczy
-
Dziwny odgłos silnika pomocy
Panewki? To raczej nie to Chociaż się nie znam
-
Dziwny odgłos silnika pomocy
Przebieg 196 tysięcy.
-
Dziwny odgłos silnika pomocy
Kontrolka od silnika. Ale to coś poważnego może być?
-
Dziwny odgłos silnika pomocy
Witam, mam dziwny odgłos silnika tak jak na filmiku. Audi a4 b8 2.0 tdi. Czy to normalne czy nie? Właśnie zapaliła mi się od silnika VID_20210605_223226.mp4
-
Nie moge zamknąć drzwi porady?
Hahahaha chłopaki dziękuję wam wystarczyło klamkę ??
-
Nie moge zamknąć drzwi porady?
-
Wentylator
@TomnikPrzepraszam was za złe napisanie tematu. @RALF76To tak: Mój samochód to Audi A4 B8 2.0 TDI, AVANT. Mam do was drodzy użytkownicy pytanie: 1. Po przejechaniu np. 3 km i wyłączeniu silnika nagle chodzi wentrylator przez jakiś czas, napisaliście, ze to spalanie DPF i co ja mam teraz w tej sytuacji zrobić? - pojechać do mechanika na sprawdzenie DPF? Czy coś więcej, jakieś porady? Z góry dziękuje za odp.
-
Wentylator
A4 b8 2.0 tdi czyli czyścić to?
-
Wentylator
A coś to złego jest? Klimę wyłączyłem
-
Wentylator
Witam. Mam taki problem bo umyłem samochód wszystko pięknie nie gazowalem samochodu i nic bo na zimnym nie robię ale cały czas pracuje wentylator bo słychać czy kawałek się przejadę to się włącza co może być? Czy coś złego?
-
Problem po wymianie rozrządu i tarcz
Witam, wymieniłem rozrząd oraz tarcze i ppo przejechaniu 250km tarcze się grzeją i zapala się sprężynka oraz od silnika się zapala, co może byc? Bo kontrolki się po wymianie zaświeciły dopiero
-
Wymiana rozrzadu
@Devnajlepiej brać fakture imienną czy paragon?
-
Wymiana rozrzadu
Bo pierwszy raz się spotkałem bo mam 3 auta i w żadnym nie ma tak, że jak daje samo sprzęgło puszczam bez biegu itd to obroty rosną minimalnie
-
Wymiana rozrzadu
Witam! Dzisiaj postanowilem oddac samochod do mechanika, ktory wymieni mi rozrzad ( przed wymiana zrobilem dokladnie wszystkemu zdjecia, aby nie bylo zadnego problemu, tzn jakies zarysowania czy cos). I mam pewne obawy bo jak wiadomo wczytalem na internecie, ze jednak mechanik cos moze pojebac. Jak wiadomo bede ubiegal sie o paragon, oraz wszystkie daty, na jakich KM byl robiony rozrzad. Teraz pytanie: 1. Co zrobic w przypadku kiedy cos sie sp***doli? np. przejade 2 tys KM i pierd**nie? Bo wiadomo, ze jak cos zj**ie mechanik to co zrobic? Mam tez drugie pytanie nie zwiazane z wymiana rozrzadu: 2. Gdy puszczam leciutko sprzeglo rosna mi minimalnie obroty, co to moze byc? Mam sie czego obawiac?