Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin-Johan

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Abt ma sieć autoryzowanych przez nich warsztatów które zrobią tuning wg. Ich wytycznych. W Niemczech dużo. W Polsce mamy jeden Pachura Moto Center w Środzue Wielkopolskiej i u nich można dokonać przeróbek swojego auta jak również i kupić nowe a maja rs6+r 740 ps 920N na miejscu. I ten będzie oryginalny jeden ze 125 a ten którym znajdziesz to nue ich pridukt tylko przerobiony u nich.
  2. Witaj może i jest więcej w co wątpię. Tezeba rozróżnić że oryginał Abt to auto kupione u nich w salonie w Kempten i rejestrowany na Abt gdzie w dowodzie niemieckim jest Abt Sportsline jako właściciel. Nie jest każdy który pojechał i zrobił sobie podniesienie mocy itp bo takich aut jest sporo. Każdy mając auto vw group może jechać i podrasować auto. Kupić crizne pakiety np . moc, aerodynamiczny, koła, środek, itp. Każdy z osobna. Oryginał jest kupowany od Abt bezpośrednio i ma określoną liczbę egzemplarzy. A1 bylo w kilku wersjach ze słabszej robili 165 koni z mocniejszej 210 koni. To jest wersja ta mocniejsza czyli po tuningu ze 175 miała 210 po grzebnueciu przez abt. . Ta ma ponad 300 zrobione obecnie 310 . Widziałem różne wersje w sprzedaży ale takiej nie. A to zderzak inny a to silnik itd. 210 wcale . Obecnie Abt kręci je na 400 hp ale nue z tego silnika. Org Abt ma zawsze oznaczenie As A nie tylko znaczek. Obecnie rs6 +r itp. Ja nie spotkałem osobiście ani As1 innego na drodze ani As4 inneg a jeżdżę dużo. Rzadkie to auta
  3. Teraz prawdziwa gratka dla moich braci z pod znaku 4 kółek i nie tylko ! Audi As4 Abt & młodszy i mniejszy brat Audi As1 Abt !!! Razem mnóstwo koni , mnóstwo frajdy z jazdy - Kocham takie auta. Kocham Audi i wszystko co jest napędzane silnikiem spalinowym. Prawdopodobnie i jeden i drugi tylko po1 egzemplarzu rejestrowanym w RP. Jeśli się myle i ktoś ma taki sprzęt to czekam na kontakt...miło będzie poznać pasjonata i konesera dzieł motoryzacji... myślę że się wam spodoba
  4. Marcin-Johan opublikował(a) grafikę w Audi A4 B8 Avant
  5. Marcin-Johan opublikował(a) grafikę w Audi A4 B8 Avant
  6. Prawdopodobnie to jedyne zarejestrowane w RP As4 Abt . Jeden z 30 jakie były rejestrowane na Abt. Jeżeli ktoś spotkał inne lub eie gdzie jest niech da znać ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.