Treść opublikowana przez Eryk333
-
A4 B8 2.0TDU źle odpala po długim postoju
CAHA
-
A4 B8 2.0TDU źle odpala po długim postoju
Cześć Audi a4b8 2.0 cr Auto po długim postoju ciężej zapala i przez chwilę kuleje puszcza siwą chmurę Na ciepłym jest wszystko okej Auto nie zgłasza błędów Wymienione wszystkie wtryski na nowe
-
Uszczelka kolektora wydechowego
Cześć Czy wydmuchana uszczelka kolektora wydechowego może powodować kopcenie na biało siwo?
-
Audi A4 B7 2.0 TDI 140km - Kopci na czarno (turbodziura)
Rozwiązałes problem?
-
Czuć spaliny w A4 B6 1.9TDI
Witam podczas jazdy przy przyśpieszaniu czuć spaliny w kabinie Wydech sprawdzony Plecionka nowa Nowa uszczelka za turbo Nowa uszczelka za kolektorem wydechowym i dalej czuć
-
Jaka maglownica do A4 B6?
8d1 422 072 r To jest maglownica od B5 czy b6? Jakiego numeru szukać?
-
Jaka maglownica do A4 B6?
Cześć mam maglownice do wymiany Czy może mi ktoś powiedzieć czym się różnią I jakiej szukać Audi a4b6 1.9tdi 2002r
-
Klimatyzacja działa tylko na postoju
Nie
-
Trzęsie kołami
Na wtorek mam mechanika Wcześniej kierownica była prosto
-
Trzęsie kołami
Koła wyważone Zero poprawy
-
Trzęsie kołami
Witam mam problem Trzęsie kołami od 70 czuć luz na kierownicy kierownica jest skręcona w lewą stronę Przy większej prędkości przechodzi na karoserię jak puszczę gaz drży kierownica Zawieszenie było robione w grudniu z pełną geometria Stacje diagnostyczne nic nie znalazły
-
Dymi na siwo gdy na zewnątrz jest powyżej +25*C
Nie ma
-
Dymi na siwo gdy na zewnątrz jest powyżej +25*C
Witam mam problem Gdy na dworze temperatura jest 25+ Strasznie kopci na siwo Pompki ok bipy ok Płynu i oleju nie bierze
-
Klimatyzacja działa tylko na postoju
Czynnik jest G65 pokazuje od 4 do 8 bar
-
Klimatyzacja działa tylko na postoju
Cześć Klimatyzacja działa tylko na postoju W trakcie jazdy jak ruszam to 2 minuty i dmucha nawiew zwykły Znowu się zatrzymam klima działa Brak błędów
-
Oświetlenie kabiny
Witam Audi a4b6 Brak światła w kabinie Ręcznie też nie działa Fis widzi wszystkie drzwi Lampki ostrzegawcze w drzwiach przednich działają Z tyłu nie Błędy w MK 00532 37-00
-
Brak oświetlenia kabiny
Rozwiązałes problem?
-
Ogrzewanie tylnej szyby
Witam Szyba z tyłu słabo grzeje Po 5min guzik na panelu sam gaśnie
-
Woda w kabinie - odpływ przy obudowie sterownika
Cześć Rozwiązałes problem?
-
Prawe koło podcina się
Zawieszenie było sprawdzane i na stacji diagnostycznej i u mechanika i nic zero luzu
-
Stuki w prawym kole przód
Witam na dziurach stuka mi prawa strona przód mocno głucho Na geometria nie da się ustawić prawego koła Podczas skrętu w lewo koło prawe się podcina przeskakuje
-
Prawe koło podcina się
Witam mam problem nie udało się na geometria ustawić prawego koła przód Dodatkowo przy skręcie w lewo prawe koło przeskakuje podcina się opona Do tego dochodzą stuki na dziurach mocne głuche z prawego koła
-
Średnie spalanie
Witam od dłuższego czasu zauważyłem że średnie spalanie zmienia się tylko z 7.4 do 7.5 i tak w kółko Spalanie stałe pokazuję ciągle 3.6 Gdzie szukać problemu
-
Brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej
01504 57 00 Taki o to błąd mam Jutro spróbuję Dwie na raz by się spaliły?
-
[ALL B6] Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
01504 57 00 Poradził ktoś sobie z tym błędem?jak to naprawić