-
Problem z dymieniem po zmianie biegu i zwiększonym zużyciem oleju w Audi A4 B7 2.0 TFSI BUL
To jest benzyniak. Okej, spróbuję namówić mechanika. Jeśli chodzi o nieszczelność podobno robili próbę i jest szczelnie.
-
Problem z dymieniem po zmianie biegu i zwiększonym zużyciem oleju w Audi A4 B7 2.0 TFSI BUL
230 tysięcy
-
Problem z dymieniem po zmianie biegu i zwiększonym zużyciem oleju w Audi A4 B7 2.0 TFSI BUL
A jakie jest prawdopodobieństwo, że to pierścienie? Czy zużyte pierścienie mogą dawać takie objawy?
-
-
Problem z dymieniem po zmianie biegu i zwiększonym zużyciem oleju w Audi A4 B7 2.0 TFSI BUL
Cześć, mam problem z moim samochodem. Auto zaczęło spalać sporo oleju i sporadycznie dymić, ale objawy są specyficzne. Dymienie pojawia się tylko w określonej sytuacji, gdy dodam mocniej gazu, zmienię bieg na wyższy i ponownie przyspieszę. Wtedy przez chwilę pojawia się jasna chmura dymu. Silnik ma moc i pracuje normalnie. Na zimnym silniku słychać lekkie gwizdanie, szczególnie łatwo to zauważyć przy delikatnym operowaniu gazem, wydaje się, że to dźwięk z turbosprężarki. Zastanawiam się, co może być przyczyną.
-
Wibracje samochodu na obrotach jałowcyh
Witam. Mam problem, który polega na tym, że samochód wibruje na obrotach jałowych. Kiedy dodam lekko gazu do 1200 obr/min wibracje ustają. Jest to mocno odczuwalne podczas powolnej jazdy na niskich obrotach na przykład w korku bez dodawania gaz z puszczonym sprzęgłem. Wibracje czuć na całym samochodzie (fotele, kierownica, gałka zmiany biegów, itd..). Komputer nie pokazuje żadnych błędów. Jaka może być tego przyczyna? Może ten model tak ma? Dołączam filmik z nagraną gałką zmiany biegów na postoju. Samochód nagrzany. Nagranie od około 3 sekundy jest czterokrotnie spowolnione.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam.
Wojciech27
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta