Treść opublikowana przez K1004
-
Auto po wymianie turbo oraz egr przechodzi w tryb awaryjny.
Witam. Chciałbym zapytać o problem związany z moim samochodem. Pacjent to Audi a4b8 2012 rok 177 km CGLC program na 210 km. Zakres prac przy aucie jest na zdjęciach ale między innym wymiana turbo oraz egr Problem odrazu po wyjeździe z warsztatu auto tryb awaryjny myga kontrolka świec brak mocy zgaszę auto zapale jest okiej usunę błąd jest okiej na 5 min jazdy gdzie może być przyczyna ? Błędy również na zdjęciu OBD II wykryło . Mechanik mówił że nie ma pojęcia pierwszy raz się z tym spotyka. Na dole logi oraz zakres prac i błędy. Gdzie szukać przyczyny ? att.sw7av-oZlBCR7foBqBEIEF9kKkBUmGScsxv_FMXWyM8.mp4
-
PRZELACZNIK AUTO
Raczej wszysko jest oryginał. Wczoraj zapaliły się Ledy ale tylko kawałek cienia się zrobi i już się świec wszysko
-
PRZELACZNIK AUTO
Witam. Chciałbym doradzić się zapytać czy jeśli mam czujnik zmierzchu i jest on w pozycji AUTO to jest możliwość ustawienia w vcds aby świecił się w dzień tylko pasek led a po zmroku automatycznie zapalało się razem z światłem mijania? Teraz w dzień mam i led+swiatla
-
Brak regulacji oświetlenia w MMI
Wszysko działa jak należy dziękuję za pomoc.
-
Brak regulacji oświetlenia w MMI
-
Brak regulacji oświetlenia w MMI
Interior light miałem na 5 ustawione też nie działało gdzieś przeczytałem że czasami na 7 trzeba i może zadziałać ale się nie udało
-
Brak regulacji oświetlenia w MMI
A jak ustawić żeby te oświetlenie naprawić? Mógłbym prosić o pomoc
-
Brak regulacji oświetlenia w MMI
-
Brak regulacji oświetlenia w MMI
Witam. Zrobiłem wszysko zgodnie z instrukcja oraz kodowanie z instrukcją na forum reset mini ale nadal nie mogę regulować natężeniem światła w przestrzeń nóg gdzie szukać problemu?
-
Po włączeniu przyciskiem klimatyzacji nie załącza się klimatyzator
A można jakoś to przywrócić żeby dobrze to bylo?
-
Problem z załączeniem klimatyzacji
I ta metoda bedzie najpewniejsza więc tak będę musiał zrobić ale najpierw wymienię tę czujniki temperaturu co jest na niebiesko na obrazku teraz pytanie jak ten czujnik ma oznaczenie ktoś może wie? Dzięki za pomoc
-
Problem z załączeniem klimatyzacji
Właśnie ja nie zmieniałem nic w kodowaniu ale za poprzedniego właściciela nie ręczę bo trzeba było przywrócić kilka rzeczy które on pokręcił ale czy jest możliwość żeby to jakoś naprawić?
-
Problem z załączeniem klimatyzacji
Log-WAUZZZ8KXDA083232-262780km.txt
-
Problem z załączeniem klimatyzacji
Witam. Czy podane wartość ujemne w odczytach temperatur mogą być przyczyną że nie załącza się klimatyzacja. Proszę o pomoc
-
Po włączeniu przyciskiem klimatyzacji nie załącza się klimatyzator
Jeśli chodzi o ten sterownik nie wiadomo mi o żadnym dodatkowym ogrzewaniu
-
Po włączeniu przyciskiem klimatyzacji nie załącza się klimatyzator
Witam. Ostanio nio miałem z problem z klimatronikiem który został rozwiązany okazało się że jednak to nie ja zmieniłem to tylko poprzedni właściciel. Problem następny to audi a4 b8 2012 mianowicie czynnik napełniony klimatyzator się nie włącza myślem ze brak czynika powoduje że nie leci chłodne powietrze jednak nie jest to przyczyną. Nie dochodzi prąd do sprężarki klimatyzacji jednak nie wierzę że poprzedni właściciel nie wpdal znowu na pomsyl zabawy w kodowania bądź zmiany ustawień i wstępnie chce to wykluczyc więc pojechalem żeby ktoś podłączył mi audi do vcds porobiłem zdjęcia i tak się to przedstawia może coś zostało pomylone i klimatyzator się nie uruchamia. Będę wdzięczny za pomoc a nawet wyślę dobre whisky na adres może komuś uda się mi pomóc
-
Brak ustawień w klimatyzacji w MMI 3G+
Dzięki za pomoc wróciło wszysko po odznaczeniu tych funkcji w zielonym menu. Raz jeszcze dzięki
-
Brak ustawień w klimatyzacji w MMI 3G+
Zgadza się vcds
-
Brak ustawień w klimatyzacji w MMI 3G+
Niestety nie pomyślałem żeby zrobić to teraz bym nie musiał się głowic żeby wrócić do normalnego działania bo jednak przydatne żeby wyświetlało nastawy i temperature i moc
-
Brak ustawień w klimatyzacji w MMI 3G+
A pomógłbyś mi to jakoś ogarnąć żeby wróciło to do standardowej wersji?
-
Brak ustawień w klimatyzacji w MMI 3G+
-
Brak ustawień w klimatyzacji w MMI 3G+
Jednostrefowa standardowa
-
Brak ustawień w klimatyzacji w MMI 3G+
W kodowaniach Test zegarów Doświetlanie zakrętów Obieg zamknięty podczas pracy spryskiwaczy I było jak włącza się auto to wiem że te ACC - NIEDOSTĘPNE wyświetla ale to już było przy zakupie a wiem że w wyposażeniu tego nie ma
-
Brak ustawień w klimatyzacji w MMI 3G+
Wiem amator mało powiedziane naprawdę już nie ma mowy żebym tam nawet zajrzał. Nie jestem w stanie Ci nawet odpowiedzieć co się mogło przestawić szukałem już wszędzie jakis podpowiedzi nie udało się tego mi przywrócić
-
Brak ustawień w klimatyzacji w MMI 3G+
Witam. Przyznam się odrazu coś mi się przedstawiło w zielonym menu że znikło mi z wystletlacza w audi a4 b8 2012 następujące wizualizacjie: Brak temperatury jaka chce ustawić w środku w aucie Brak wizualizacji siły nawiewow Brak ustawień nawiewow Działa wszystko ale nie ma wizualizji dodatkowo w car/ klimatyzacja zmieniła wygląda z podstawej do tej pokazanej na zdjęciu. Dziękuję za pomoc jak ktoś będzie umiał pomoc