Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartoqo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartoqo

  1. Jaki koszt wyszedł z tej regeneracji?
  2. Mam jakąś wtyczkę obd na bluetooth to spróbuję tym odczytać coś i dam znać
  3. Witam, sprawa wygląda tak. Jakiś czas temu lekko zahaczyłem sarnę prawą stroną, ale pękła lampa więc kupiłem komplet, i wymieniłem obie, po złożeniu i odpaleniu jest charakterystyczny TEST światła w górę i w dół, ustawiają się tak jak zawsze, pozneij się wyostrzają, a po przejechaniu kilku metrów wyrzuca błąd jak w tytule. Dodatkowo świeci air bag. Czy te kontrolki mogły się zaświecić przez to że były odpięte? I Kwestia skasowania na komputerze? Pytam najpierw was bo siedzę już w domu i kombinuje jakie kroki najpierw podjąć Z góry dzięki za pomoc
  4. Czy te uszkodzenie ma jakieś znaczenie ?
  5. Mimo to kosztuje to 500 zł, a jest ich sporo o tym samym numerze ale innej literze na końcu, i one wtedy kosztują 100 a nawet po 50
  6. Witam, chciałbym dowiedzieć się czy jakiś inny numer części będzie pasował w miejsce tej 8K0133837BJ ponieważ tej części nie można dostać, a wystawione na allegro są za 1000 zł 😅, Dlatego chcę się dowiedzieć która obudowa filtra będzie "taka sama" ale o innych numerach. Bardzo dziękuję za pomoc
  7. Witam, posiadam carplaya w mmi 3g high, i naszła mnie myśl o zamontowaniu kamery przedniej, która pomogła by podczas parkowania przodem i bezpiecznego dojechania pod krawężnik. Czy ktoś taki zabieg stosował i może podrzucić link do sprawdzonej kamery, oraz mógłby odpowiedzieć na parę pytań Pozdro
  8. Witam, chciałbym się poradzić w sprawie wydechu. Otóż czy to normalne że przy powyżej +/- 3/4k obrotów mam taki średnio przyjemny metaliczny dźwięk. Mam dp, oraz przelot z klapami w końcowym. Przeszkadza mi bardzo ten dźwięk i chciałbym uzyskać bardziej basowy. Pozdro liczę na wartościowe rady
  9. Witam, jestem przed montażem Downpipe. Chciałbym dowiedzieć się jak to jest w tych a4 b8. Czy druga sondę można oszukac jakimś emulatorem czy to w tych autach nie działa i konieczne jest wykodowanie bo to wiąże się z nieco wyższym kosztem niż emulator z tego co przeglądałem allegro itp 🤔 Prosiłbym o poradę czy komuś ten emulator spełnia zadanie pozdro
  10. Witam chdozi mi o wyczyszczenie kanałów odprowadzających wodę. Czy ktoś ma wskazówki gdzie włożyć i gdzie powinna wyjść ta linka do czyszczenia? Z góry dzięki za pomoc 😃
  11. https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-sony-xm-n502-500w-2kanaly-16069010579 a ten?
  12. Czy mógłbyś podesłać jakiś za podobną cenę? Bo zielony jestem w tym temacie:/
  13. Czemu? Mógłbyś podesłać wzmaka który opanuje tego suba?
  14. Ten który wysłałem powyżej który jest wkręcony do półki za tylnim oparciem
  15. Ucięte tam są takie przewody : Dwa które idą do aku + i - Dwa przewody z wtyczką RCA (chyba) Para cieńszych od tych powyżej I jeden niebieski najcieńszy. Czy ten wzmak ogarnie sprawę ?
  16. Dobra uwaga, wydaje mi się również że bez Ori wzmaka głośniki wszystkie by nie funkcjonowały prawda. ?
  17. Witam, zastanawia mnie czego brakuje mi w schowku z lewej strony, dorzucam zdjęcie w załączniku. Auto z USA więc pewnie wykradli coś co tam było bo widze poucinane przewody. Więc pewnie wzmacniacz ale czy ktos mógłby mi pomóc lub doradzić jaki.. Nagłośnienie jest zwykle (nie b&o) Dzięki z góry za pomoc Edit. Dodam że jest wkręcony jakiś subwoofer w Półce. Więc najlepiej jak ktoś ogarnia temat nagłośnienia jakby doradził konkretnie co bym musiał kupić
  18. Napenwo można, jest dołączony przewód pod kamerę, więc możesz ją wykorzystać
  19. Mam fabryczna kamerę cofania i po podłączeniu wszystkich wtyczek które były w zestawie kamera cofania działa bezproblemowo
  20. To wiem haha masz przelot też ? Masz nagranie? Jak ci to gada teraz ?
  21. Ale bez grzebania w sterowniku oprócz wykodowania sond nic się nie stanie?
  22. Ja bym odkodowal kompletnie te sondy i juz jeśli tak można
  23. Problemy z tym jakieś miałeś potem przy przeglądzie czy coś? I oprócz montażu trzeba coś z silnikiem robić ? Bo u mnie za silnik i skrzynię zawołał 2300 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.