Treść opublikowana przez bartoqo
-
Bardzo duży pobór oleju w Audi A4 B8 2.0 TFSI CPMB
Jaki koszt wyszedł z tej regeneracji?
-
Kontrolka poziomowania świateł w Audi A4 B8
Mam jakąś wtyczkę obd na bluetooth to spróbuję tym odczytać coś i dam znać
-
Kontrolka poziomowania świateł w Audi A4 B8
Witam, sprawa wygląda tak. Jakiś czas temu lekko zahaczyłem sarnę prawą stroną, ale pękła lampa więc kupiłem komplet, i wymieniłem obie, po złożeniu i odpaleniu jest charakterystyczny TEST światła w górę i w dół, ustawiają się tak jak zawsze, pozneij się wyostrzają, a po przejechaniu kilku metrów wyrzuca błąd jak w tytule. Dodatkowo świeci air bag. Czy te kontrolki mogły się zaświecić przez to że były odpięte? I Kwestia skasowania na komputerze? Pytam najpierw was bo siedzę już w domu i kombinuje jakie kroki najpierw podjąć Z góry dzięki za pomoc
-
Czy jest zamiennik obudowy filtra powietrza 8K0133837BJ do Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Czy te uszkodzenie ma jakieś znaczenie ?
-
Czy jest zamiennik obudowy filtra powietrza 8K0133837BJ do Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Mimo to kosztuje to 500 zł, a jest ich sporo o tym samym numerze ale innej literze na końcu, i one wtedy kosztują 100 a nawet po 50
-
Czy jest zamiennik obudowy filtra powietrza 8K0133837BJ do Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Witam, chciałbym dowiedzieć się czy jakiś inny numer części będzie pasował w miejsce tej 8K0133837BJ ponieważ tej części nie można dostać, a wystawione na allegro są za 1000 zł 😅, Dlatego chcę się dowiedzieć która obudowa filtra będzie "taka sama" ale o innych numerach. Bardzo dziękuję za pomoc
-
Jaką kamerę zamontować w przednim znaczku na grillu w Audi A4 B8?
Witam, posiadam carplaya w mmi 3g high, i naszła mnie myśl o zamontowaniu kamery przedniej, która pomogła by podczas parkowania przodem i bezpiecznego dojechania pod krawężnik. Czy ktoś taki zabieg stosował i może podrzucić link do sprawdzonej kamery, oraz mógłby odpowiedzieć na parę pytań Pozdro
-
Problem z metalicznym dźwiękiem układu wydechowego w Audi A4 B8 2.0 TFSI
Witam, chciałbym się poradzić w sprawie wydechu. Otóż czy to normalne że przy powyżej +/- 3/4k obrotów mam taki średnio przyjemny metaliczny dźwięk. Mam dp, oraz przelot z klapami w końcowym. Przeszkadza mi bardzo ten dźwięk i chciałbym uzyskać bardziej basowy. Pozdro liczę na wartościowe rady
-
Montaż downpipe, a oszukanie drugiej sondy w Audi A4 B8 2.0 TFSI
Witam, jestem przed montażem Downpipe. Chciałbym dowiedzieć się jak to jest w tych a4 b8. Czy druga sondę można oszukac jakimś emulatorem czy to w tych autach nie działa i konieczne jest wykodowanie bo to wiąże się z nieco wyższym kosztem niż emulator z tego co przeglądałem allegro itp 🤔 Prosiłbym o poradę czy komuś ten emulator spełnia zadanie pozdro
-
Schematy kanałów odprowadzających wodę w Audi A4 B8
Witam chdozi mi o wyczyszczenie kanałów odprowadzających wodę. Czy ktoś ma wskazówki gdzie włożyć i gdzie powinna wyjść ta linka do czyszczenia? Z góry dzięki za pomoc 😃
-
Czego brakuje w lewej wnęce bagażnika Audi A4 B8?
https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-sony-xm-n502-500w-2kanaly-16069010579 a ten?
-
Czego brakuje w lewej wnęce bagażnika Audi A4 B8?
Czy mógłbyś podesłać jakiś za podobną cenę? Bo zielony jestem w tym temacie:/
-
Czego brakuje w lewej wnęce bagażnika Audi A4 B8?
Czemu? Mógłbyś podesłać wzmaka który opanuje tego suba?
-
Czego brakuje w lewej wnęce bagażnika Audi A4 B8?
Ten który wysłałem powyżej który jest wkręcony do półki za tylnim oparciem
-
Czego brakuje w lewej wnęce bagażnika Audi A4 B8?
Ten subwoofer
-
Czego brakuje w lewej wnęce bagażnika Audi A4 B8?
Ucięte tam są takie przewody : Dwa które idą do aku + i - Dwa przewody z wtyczką RCA (chyba) Para cieńszych od tych powyżej I jeden niebieski najcieńszy. Czy ten wzmak ogarnie sprawę ?
-
Czego brakuje w lewej wnęce bagażnika Audi A4 B8?
Audi multimedia mmi3g high
-
Czego brakuje w lewej wnęce bagażnika Audi A4 B8?
Dobra uwaga, wydaje mi się również że bez Ori wzmaka głośniki wszystkie by nie funkcjonowały prawda. ?
-
Czego brakuje w lewej wnęce bagażnika Audi A4 B8?
Witam, zastanawia mnie czego brakuje mi w schowku z lewej strony, dorzucam zdjęcie w załączniku. Auto z USA więc pewnie wykradli coś co tam było bo widze poucinane przewody. Więc pewnie wzmacniacz ale czy ktos mógłby mi pomóc lub doradzić jaki.. Nagłośnienie jest zwykle (nie b&o) Dzięki z góry za pomoc Edit. Dodam że jest wkręcony jakiś subwoofer w Półce. Więc najlepiej jak ktoś ogarnia temat nagłośnienia jakby doradził konkretnie co bym musiał kupić
-
Carplay z Aliexpress do Audi A4 B8
Napenwo można, jest dołączony przewód pod kamerę, więc możesz ją wykorzystać
-
Carplay z Aliexpress do Audi A4 B8
Mam fabryczna kamerę cofania i po podłączeniu wszystkich wtyczek które były w zestawie kamera cofania działa bezproblemowo
-
Modyfikacja układu wydechowego w Audi A4 B8 2.0 TFSI
To wiem haha masz przelot też ? Masz nagranie? Jak ci to gada teraz ?
-
Modyfikacja układu wydechowego w Audi A4 B8 2.0 TFSI
Ale bez grzebania w sterowniku oprócz wykodowania sond nic się nie stanie?
-
Modyfikacja układu wydechowego w Audi A4 B8 2.0 TFSI
Ja bym odkodowal kompletnie te sondy i juz jeśli tak można
-
Modyfikacja układu wydechowego w Audi A4 B8 2.0 TFSI
Problemy z tym jakieś miałeś potem przy przeglądzie czy coś? I oprócz montażu trzeba coś z silnikiem robić ? Bo u mnie za silnik i skrzynię zawołał 2300 ?