Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czego brakuje w lewej wnęce bagażnika Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zastanawia mnie czego brakuje mi w schowku z lewej strony, dorzucam zdjęcie w załączniku. Auto z USA więc pewnie wykradli coś co tam było bo widze poucinane przewody. Więc pewnie wzmacniacz ale czy ktos mógłby mi pomóc lub doradzić jaki.. Nagłośnienie jest zwykle (nie b&o) 

Dzięki z góry za pomoc ;)

Edit. Dodam że jest wkręcony jakiś subwoofer w Półce. Więc najlepiej jak ktoś ogarnia temat nagłośnienia jakby doradził konkretnie co bym musiał kupić ;)

 

IMG_20250525_102451.jpg

Screenshot_2025-05-25-10-31-30-710_com.miui.gallery.jpg

Edytowane przez bartoqo

Opublikowano

Poucinane przewody nie są wiązką oryginalną. Widać tam przewody zasilające głośnik (żółte) oraz niebieski (pewnie remote) do wzmacniacza, który może napędzał suba.

Opublikowano
  • Autor

Dobra uwaga, wydaje mi się również że bez Ori wzmaka głośniki wszystkie by nie funkcjonowały prawda. ? 

Opublikowano

Jaki masz fabryczny system audio. Wrzuć zdjęcia radia. 

Opublikowano
  • Autor

Audi multimedia mmi3g high 

Opublikowano
2 godziny temu, bartoqo napisał(a):

Dobra uwaga, wydaje mi się również że bez Ori wzmaka głośniki wszystkie by nie funkcjonowały prawda. ? 

Tylko system B&O ma osobny wzmacniacz. System pasywny i ASS zasilane są z fabrycznego systemu audio.

 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Tylko system B&O ma osobny wzmacniacz. System pasywny i ASS zasilane są z fabrycznego systemu audio.

 

Ucięte tam są takie przewody

Dwa które idą do aku + i - 

Dwa przewody z wtyczką RCA (chyba) 

Para cieńszych od tych powyżej 

I jeden niebieski najcieńszy. 

Czy ten wzmak ogarnie sprawę ? 

 

Screenshot_2025-05-25-20-30-00-590_pl.allegro.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, bartoqo napisał(a):

Czy ten wzmak ogarnie sprawę ? 

Tzn? co chcesz podpiąć do tego wzmacniacza?

Opublikowano
  • Autor

Ten subwoofer 

Opublikowano
  • Autor

Ten który wysłałem powyżej który jest wkręcony do półki za tylnim oparciem 

Opublikowano
18 minut temu, bartoqo napisał(a):

Czy ten wzmak ogarnie sprawę ? 

Nie.

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie.

Czemu? Mógłbyś podesłać wzmaka który opanuje tego suba?

Opublikowano

Za słaby.

Ten sub ma moc 350 RMS

Ściągnij sobie dane ze strony producenta suba i dobierz odpowiedni wzmacniacz. Zwróć uwagę na impedancję suba względem połączenia. 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Za słaby.

Ten sub ma moc 350 RMS

Ściągnij sobie dane ze strony producenta suba i dobierz odpowiedni wzmacniacz. Zwróć uwagę na impedancję suba względem połączenia. 

Czy mógłbyś podesłać jakiś za podobną cenę? Bo zielony jestem w tym temacie:/

Opublikowano
17 godzin temu, bartoqo napisał(a):

Też nie.

 

Ten subwoofer ma moc 350W RMS @ 4 Ohm i przynajmniej tyle musi dostarczyć wzmacniacz. Ogólnie rzecz biorąc wzmacniacz musi być nawet mocniejszy (przynajmniej o 50% niż sub), czyli dobrze by było, gdyby miał 525 W RMS @ 4 Ohm czyli w tym przypadku o 50% wiecej niż sub.

W tym przedziale cenowym nie znajdziesz takiego wzmacniacza, gdyż 500 Watt RMS przy impedancji 4 Ohm kosztują dużo więcej.

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.