Treść opublikowana przez Mrozu1996
- Tempomat
-
Tempomat
Skrzynia zgrzytała na kilku biegach. Mechanik stwierdził, że taniej będzie kupić drugą taką samą niż regenerować. 5 biegowy manual
-
Tempomat
Witam, mam problem z tempomatem. Wymienialem jakiś czas temu skrzynie biegów manual w swoje B7. Po wymianie okazało się, że tempomat nie działa. Warsztat który miał mi to ogarnąć przy okazji już nie funkcjonuje, więc zostałem z problem sam. Dodam, że przed wymiana skrzyni działał bez zarzutów. Mógł się on rozkodowac? Czy też może czujnik położenia sprzęgła jest do wymiany? Jak go ewentualnie sprawdzić? Koszt w aso 105zl. Dodam, że po wymianie skrzyni pilot się rozkodował, więc może i tempomat mógł się rozkodowac?
-
Jaki akumulator do audi a4 b7 1.9?
Witam, muszę zmienić akumulator i niestety mam mały problem. Na starym akumulatorze nie ma żadnej nalepki, nie wiadomo jaki aktualnie jest. Jaki akumulator wybrać do audi a4 b7 1.9 tdi brb 2007 rok?
-
Skrzynia fya czy gya?
Dzięki bardzo za pomoc. W Pozdrawiam
-
Skrzynia fya czy gya?
Cześć wszystkim! Posiadam audi a4 b7 z 2007r 1.9 tdi silnik brb. Padła skrzynia manualna 5b. Mechanik mówi, że każda skrzynia 5b będzie pasowała. Czy to prawda? Spotkałem się ze skrzyniami fya i gya? Może jakoś po numerze vin można to zobaczyć? Mój numer VIN : Wauzzz8e27a255834
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam całe grono. Jestem świeżym użytkownikiem. Posiadam audi a4 b7 1.9 tdi z 2007 roku. Mam nadzieję, że forum pozwoli mi bardziej poznać własne auto. Pozdro