Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elfenomeno90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bedac w pracy i nie majac czasu na nic kazdemu sie zdarzy .Ty tez do geniuszów nie nalezysz mowiac o ortografii gdzie nie ma bledu ortograficznego a jest interpunkcja bedziesz miał chwile poczytaj sobie znaczenie tego słowa i przy okazji ortografia bo wywnioskowałem ze tez nie wiesz skoro mnie upominasz.Pozdrawiam
  2. To do okulisty.Ja nie widze problemu rozumiem jak by było bledy typu: zarufka,wuzek ale musisz zrozumiec ze nie kazdy ma na tyle czasu zeby tu pisac ksiazke bo ludzie pracuja i nie maja czasu na głupoty liczy sie przekaz ale zawsze jest taki co ma cisnienie wysokie w zaworach co sie czepia nie istotnych szczegółów wiec moze warto pomyslec o regulacji.Miłego dnia chłopcze
  3. To do okulisty.Ja nie widze problemu rozumiem jak by było bledy typu: zarufka,wuzek ale musisz zrozumiec ze nie kazdy ma na tyle czasu zeby tu pisac ksiazke bo ludzie pracuja i nie maja czasu na głupoty liczy sie przekaz ale zawsze jest taki co ma cisnienie wysokie w zaworach co sie czepia nie istotnych szczegółów wiec moze warto pomyslec o regulacji.Miłego dnia chłopcze
  4. Co Cie boli chłopcze?
  5. Własnie w tej lewej co nie działa jest taka zasniedziała ciutke wziolem psiknolem na recznik wyczysciłem to byc moze trzeba by było całe wejscie czyms wypsikac?Bo ja to tylko z wierzchu wytarłem.Inne zarowki wywala mi bład spalonej zarowki
  6. Witam czy ktos mial podobny problem podczas wł swiatel świeci tylko jedna lampka rejestracji stojac z tyłu auta jest to prawa lampka lewa nie świeci(ledowe) kupiłem nowe lampki ledowe bo myslalem ze jest spalona albo uszkodzona i dalej nie działa ktos jakies pomysły?Dodam ze na desce nie wywala bledu spalonej zarowki
  7. Nie wiem kupiłem go ze szwajcari wiec nie wiem jak to wyglada?
  8. Najprosciej ale jednak ten led wyglada kozacko i duzo audi jezdzi tak inne jakies rozwiazanie bo musi byc jakies chyba kazde audi co ta takie ledy to nie ma takiego problemu
  9. Hmmm mam w drzwiach tylnych projektory Led z audi i miałem lampy ledowe z tyłu ale je wymieniłem na orginalne Audi wkłady lamp tez ori audi
  10. Witam mam pytanko odnosnie swiateł przy tablicy rejestracyjnej podczas przekrecenia kluczyka swiatła tablicy migaja ok 4 razy odpalam auto i jest ok świeca normalnie ktos mial taki przypadek?
  11. Elfenomeno90 odpowiedział(a) na Elfenomeno90 temat w 1.8T
    Rozwizane zawor jednokierunkowy padł obieg był w obie strony cena 57zl ori aso takze diagnoza trafiona przem8.
  12. Elfenomeno90 odpowiedział(a) na Elfenomeno90 temat w 1.8T
    Jako ze covid mnie dopadl i poniekad brak czasu bylem u goscia z vagiem wyszło takie cos jak na zdjeciu.To ze wyskakuje bład sterownika silnika to wiem akurat ale pozostałe zaadaptowal przepustnice na nowo była tez czyszczona jakis czas temu po adaptacji jej wczoraj przez jakis czas chodziła na ok 900 obrotow bylo spoko dotknal pedał gazu zeby przygazowac dalej falowaly.Jakies podpowiedzi?
  13. Elfenomeno90 odpowiedział(a) na Elfenomeno90 temat w 1.8T
    Ok dzieki Panowie dam znac co i jak?
  14. Elfenomeno90 odpowiedział(a) na Elfenomeno90 temat w 1.8T
    Jasne w tym tyg go zostawiam u mechanika.Co do korka odkrecilem i byl zassany ale delikatnie nie wiem jak to ma wygladac czy mocno zassany ze ciezko odkrecic czy jak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.