Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migające podświetlenie tablicy rejestracyjnej przy przekręceniu kluczyka


Elfenomeno90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko odnosnie swiateł przy tablicy rejestracyjnej podczas przekrecenia kluczyka swiatła tablicy migaja ok 4 razy odpalam auto i jest ok świeca normalnie ktos mial taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam w drzwiach tylnych projektory Led z audi i miałem lampy ledowe z tyłu ale je wymieniłem na orginalne Audi wkłady lamp tez ori audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej ale jednak ten led wyglada kozacko i duzo audi jezdzi tak inne jakies rozwiazanie bo musi byc jakies chyba kazde audi co ta takie ledy to nie ma takiego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadziłeś całe lampki czy wymieniłeś tylko żarówki na sufitki led? Z prwnościâ to drugie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Elfenomeno90 napisał:

Nie wiem kupiłem go ze szwajcari wiec nie wiem jak to wyglada?

 

też tak miałem tylko że  w A3 8L... wyrzuciłem ledowe lampki. Kupiłem nowie szkiełka z zamiennika i nowe żarówki zwykłe i wiesz jak ładnie świeciło, się zastanawiałem po co jakieś ledy montować w starszym aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruganie jest normalne, gdy posiadasz MCE z systemem kontroli spalonej żarówki.  Działa to tak, że moduł po przekręceniu kluczyka podaje impuls na światła sprawdzając czy jest przejście na żarówce (rezystancja), w żarówce nie zdąży się zapalić włókno w tym czasie, ale LED jest bardzo czuły, dlatego występuje mruganie (dla ciekawskich diodę Led można zaświecić za pomocą ziemniaka) można to zniwelować dokładając filtr przeciwzakłóceniowy, albo montując ori lampki led (pasują te 4H0943021 (lewa) oraz 4H0943022 (prawa) , które maja to wbudowane (tak mi się wydaje, bo u mnie po zmianie na ori led przestały mrugać, a "żarówki led" w poprzednich lampkach mrugały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...