Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rejestracja jedna lampka lewa nie świeci


Elfenomeno90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktos mial podobny problem podczas wł swiatel świeci tylko jedna lampka rejestracji stojac z tyłu auta jest to prawa lampka lewa nie świeci(ledowe) kupiłem nowe lampki ledowe bo myslalem ze jest spalona albo uszkodzona i dalej nie działa ktos jakies pomysły?Dodam ze na desce nie wywala bledu spalonej zarowki

Edytowane przez Elfenomeno90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wywala błędu bo nie masz sprawdzania spalonych żarówek najwidoczniej. Zwróć uwagę na blaszki w lampkach, czy mają dobry kontakt, bo one potrafią trochę nerwów zeżreć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie w tej lewej co nie działa jest taka zasniedziała ciutke wziolem psiknolem na recznik wyczysciłem to byc moze trzeba by było całe wejscie czyms wypsikac?Bo ja to tylko z wierzchu wytarłem.Inne zarowki wywala mi bład spalonej zarowki

Edytowane przez Elfenomeno90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przeczyść te miedziane kontakty w środku listwy, następnie podegnij blaszki lampki, skręć wszystko i jak zadziała, to usiądź ze słownikiem ortograficznym w ręku i poczytaj trochę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Muskel1 napisał:

Dokładnie, przeczyść te miedziane kontakty w środku listwy, następnie podegnij blaszki lampki, skręć wszystko i jak zadziała, to usiądź ze słownikiem ortograficznym w ręku i poczytaj trochę. :wink:

Co Cie boli chłopcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Elfenomeno90 napisał:

Co Cie boli chłopcze?

Oczy od Twojej pisowni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do okulisty.Ja nie widze problemu rozumiem jak by było bledy typu: zarufka,wuzek  ale musisz zrozumiec ze nie kazdy ma na tyle czasu zeby tu pisac ksiazke bo ludzie pracuja i nie maja czasu na głupoty liczy sie przekaz ale zawsze jest taki co ma cisnienie wysokie w zaworach co sie czepia nie istotnych szczegółów wiec moze warto pomyslec o regulacji.Miłego dnia chłopcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: Tu nie trzeba być geniuszem żeby bezbłędnie sklecić 2 zdania na forum ale jak widać, Ciebie problem przerósł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do okulisty.Ja nie widze problemu rozumiem jak by było bledy typu: zarufka,wuzek  ale musisz zrozumiec ze nie kazdy ma na tyle czasu zeby tu pisac ksiazke bo ludzie pracuja i nie maja czasu na głupoty liczy sie przekaz ale zawsze jest taki co ma cisnienie wysokie w zaworach co sie czepia nie istotnych szczegółów wiec moze warto pomyslec o regulacji.Miłego dnia chłopcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Muskel1 napisał:

:facepalm: Tu nie trzeba być geniuszem żeby bezbłędnie sklecić 2 zdania na forum ale jak widać, Ciebie problem przerósł. 

Bedac w pracy i nie majac czasu na nic kazdemu sie zdarzy .Ty tez do geniuszów nie nalezysz mowiac o ortografii gdzie nie ma bledu ortograficznego a jest interpunkcja bedziesz miał chwile poczytaj sobie znaczenie tego słowa i przy okazji ortografia bo wywnioskowałem ze tez nie wiesz skoro mnie upominasz.Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie widzisz błędów w drugim Twoim poście, to nie mamy o czym gadać. Koniec OT z mojej strony. 

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowałeś oryginalne lampki to do jednej z nich wymagana jest zmiana biegunów w listwie - weź tą lampkę która nie świeci i dla próby podłącz pod akumulator - zobaczysz że się zapali - wielokrotnie było to już opisywane na forum. Ja osobiście też miałem taki problem jak ty i po zmianie biegunów problem się rozwiązał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...