-
A4 B6 3.0 Quattro. Czy ona dobrze się rozpędza?
To wszystko wyjaśnia, jak będę w Polsce podeślę co mi komp pokazuje.
-
szymon1994 obserwuje zawartość A4 B6 3.0 Quattro. Czy ona dobrze się rozpędza? i Nowicjusz - wątek powitalny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim Audi maniaką ?
-
A4 B6 3.0 Quattro. Czy ona dobrze się rozpędza?
Okej, zrobię to na weekend aktualnie jestem w niemczech.
-
A4 B6 3.0 Quattro. Czy ona dobrze się rozpędza?
Wiem że manual ma lepsze osiągi, lecz moje pytanie brzmi czy jak na tipa się dobrze rozpędza ? Wnioskując z twojej wypowiedzi, to masz podobnie tak?
-
A4 B6 3.0 Quattro. Czy ona dobrze się rozpędza?
Zrobię to w przyszłym tygodniu, jak zjadę do Polski.
-
A4 B6 3.0 Quattro. Czy ona dobrze się rozpędza?
Czego nie sądzisz, Twoja odpowiedź nie jest zrozumiała
-
A4 B6 3.0 Quattro. Czy ona dobrze się rozpędza?
Cześć, jestem posiadaczem od niedawna Audi A4 B6 3.0+LPG Quattro tip. Jak w tytule czy ona się dobrze rozpędza? Mam wrażenie że poprzednia A6 C6 z 2.4 miała lepszego buta, tylko A6 była w manualu i oska. Z góry dziękuję za odpowiedzi :p VID_20210607_220743.mp4
szymon1994
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta